Lapbooky - domáce zvieratká, termín apríl

kajka18
1. feb 2015

Ahoj dievcata.... Ja viem, ze je teraz vela prace s jarnymi vymenami, ale uz dlhsi cas rozmyslam pre nase deturence vyrobit lapbooky... Mame ich stale starsie a starsie a myslim, ze v lapbookoch by si nasli vela informacii a by ich to aj bavilo 🙂

Navrhovala by som pocet do 15 a temu zvierata... Tie su myslim super aj pre chlapcov aj pre dievcata 😉

vmb
2. feb 2015

@kajka18 nápad je super, treba dať predbežný termín a stanoviť tému presnejšie, nech sa viem vyjadriť. ďakujem

pastelka13
2. feb 2015

Dakujem za pozvanie,porozmyslam a ozvem sa 🙂

kajka18
autor
2. feb 2015

@vmb
@pastelka13
@zizka
@christina87
@sticza
@luckadominika
@sisi0211
@tomaskovamaminka

Takze pisem este terminy:
Do konca tyzdna by som pockala, kolko sa nas nazbiera... urcite chcem pocet do 10.
Buduci tyzden sa mozme dohodnut na teme vyroby - ja by som navrhovala temu domace zvierata alebo zoo... kazda by si vybrala jedno zviera, ktore by spracovala.
Zacali by sme vyrobu od 15.2 a ukocili to (po dvoch mesiacoch) do 20.4. Myslim, ze je to dost casu a kedze jarne vymeny koncia zaciatkom marca, budeme mat potom dost casu na lapbooky.

Co vy na to? 😉

vmb
2. feb 2015

@kajka18 to by sa dalo, uvidím ako budem stíhať ostatné veci. Predbežne súhlasím

mimamijami
2. feb 2015

@kajka18 moze to byt super, neviem sa vsak akosi uplne rozhodnut... 🙂
miesto na odlozenie mame, takze mi ani nevadi, ze je to pre drobca este hudba buducnosti, len ci stihnem a ci to bude ok... asi by som vela s Tebou konzultovala.. zajtra dam vediet, ok

kajka18
autor
2. feb 2015

@mimamijami kludne konzultuj 😉 ak sa pridas, potesim sa😉

fada
3. feb 2015

ahoj, velmi sa mi paci ten lapbook o dinosauroch, ale spracovat taky velky rozsah pre 10 deticiek, uff... tak ako pise tomaskovamaminka, tiez nejako neviem nabrat odvahu sa na to dat... ale je to super napad...

lucka16
3. feb 2015

@kajka18 ahoj, no ešte som nebola v takejto výmene, ale rada vyskúšam 🙂

kajka18
autor
3. feb 2015

@lucka16 super 😉

lyrrya
3. feb 2015

@kajka18 ahoj, rada sa pridam, aj ked teraz v marci uz nastupujem do prace. verim, ze jednu vymenu este zvladnem. urcite som za cislo do 10ludi, kedze naposledy v lapbookovej vymene nas z 10 ostalo 5 a mali sme veru co robit. samotna vyroba prototypu da zabrat,ale potom vsetko este x 10... 5lapbookov som robila non-stop kazdy den minimalne 12dni. tak mne by vyhovovalo aj posielat prvy majovy tyzden. 😉

mimamijami
3. feb 2015

@kajka18 tak aj ja to teda vyskusam, ved sa to s Vami hadam naucim... 🙂

kajka18
autor
3. feb 2015

@zizka
@sticza
@sisio211
@vmb
@pastelka13
@mimamijami
@lucka16
@lyrrya
@kajka18

Ahoj dievčatá, takže by som to takto uzavrela. Ak súhlasíte a ste si to nerozmysleli, tak mi sem prosím napíšte, či vyrábame domáce zvieratká alebo zoo a o aké zvieratko máte záujem 🙂

vmb
3. feb 2015

@kajka18 ja by som si vzala domácich zajačikov. Snáď niečo k tomu vymyslím kreatívne pre deti 🙂

lyrrya
3. feb 2015

@kajka18 domace zvieratka 🙂 ja by som vzala SLIEPKU 😀

pastelka13
3. feb 2015

Ahojte pridam sa,ale myslim si,ze potrebujeme viac casu ...jednu takuto vymenu uz mam za sebou a veru je to makacka ... ak by sme si brali jednotlivo zvieratka, tak ja som rozmyslala nad mackou domacou 🙂

kajka18
autor
3. feb 2015

@pastelka13 cas si možme dohodnút aj priebezne, podla toho, ako nám to pojde 🙂 zatial davam 20.4. s tým, ze termín podla potreby mozme o nejaký týžden potom posunút....

kajka18
autor
3. feb 2015

Ja si zoberiem konika.... u nas top zviera 😉

lucka16
3. feb 2015

@kajka18 tak ja by som kravičku alebo kačku 😉

vmb
3. feb 2015

ja som v jedne výmene robila kontinenty. Že zvládneme za 2 mesiace, no boli z toho 4 mesiace a teraz sme si ešte posielali veci spracované elektronicky - spolu 7 mesiacov práce 🙂 Ale stálo to za to !

mimamijami
3. feb 2015

@lucka16 ak by som mohla, ja by som rada kravicku 🙂 ak nie, tak este porozmyslam...

sticza
3. feb 2015

beriem si ovečku, alebo keby sa dalo tak motýľa @kajka18 neviem či ten môže zapadať medzi domáce zvieratá

kajka18
autor
3. feb 2015

Zatiaľ takto...
@lucka16 ak sa rozdelíš s @mimamijami, tak tebe nechám kačku a jej dám kravičku 🙂
@sticza no motýľ neviem, ten nie je moc domáci 🙂 radšej by som bola za tú ovečku, ak súhlasíš...

@vmb ZAJAČIK
@lyrrya SLIEPKA
@pastelka13 MAČKA
@kajka18 KONÍK
@lucka16 KAČKA
@mimamijami KRAVIČKA
@sticza OVEČKA

kajka18
autor
3. feb 2015

@zizka
@sticza
@sisio211
@vmb
@pastelka13
@mimamijami
@lucka16
@lyrrya
@kajka18

Večer, keď mi deti zaspia, vytvorím súkromnú skupinku, kde môžme začať s tvorením 🙂 tam si myslím, že to bude prehľadnejšie.... 🙂

jelen
3. feb 2015

ahojte dievcata, lapbook veru este nepoznam, vyzera to super 🙂 pre nas je to este skoro, velmi rada sa pridam v nejakej z dalsich vymen. vdaka za zavolanie @kajka18
@aminad ty by si sa nechcela zapojit?

zizka
3. feb 2015

@kajka18 moje dieta, je sice viac zamerane na exoticke zvierata, ale kedze ste uz vybrali, suhlasim s domacimi. A z takych tych najbeznejsich mi tam uz vlastne zostala len KOZA a prasa, ale radsej tu kozu

kajka18
autor
3. feb 2015

@zizka alebo pes? 🙂

aminad
3. feb 2015

@jelen hellou, vdaka za ponuku...tiez som si musela vygooglit co je lapbook🙂 a veru krasna vecicka, ale pre nas tiez zatial hudba buducnosti

sisi0211
4. feb 2015

@kajka18 Ahoj, neukazalo mi tie kommenty v upozorneniach. Pred 211-kou v mojom nicku je NULA, nie o ako ovecka 😉

kajka18
autor
4. feb 2015

@sisi0211 prepac, v skupinke som to uz napravila 😉 moja chyba...

ajabaja
22. apr 2015

@kajka18
ahoj kajka. velmi mazaujaloi tvoje nadsenie z lapbookov 🙂
ako ste sa napokon dohodli?robite, ci to zamrzlo na pocte? rada by som vedela a viac a mozno sa aj pridala. vdaka za info.p.