Mini výmena vrecúškových aktivít pre deti od 10 - 20 mesiacov

kittykittyke
8. máj 2014

Ahojte baby,
strasne sa mi paci myslienka vymeny vrecuskovych aktivit..
Nejake uz doma s nasim drobcekom mame..
Ale aktivit na rozvijanie osobnosti nasich drobcekov a vyplnenia ich casu urceneho na hru nikdy nieje dost..
Tak som sa rozhodla zalozit tuto mini skupinku na vymenu aktivit..
Predpokladany pocet mamiciek v skupinke: cca 5-7

Ide mi o to, ze ked nas bude menej, skor sa dohodneme na aktivitkach, skor ich spravime a tym padom aj skor pomenime.. 🙂
A samozrejme, ak tato vymena bude uspesna, mozme pokracovat v dalsich kolach.. 🙂

romanovaz
24. júl 2014

@kittykittyke @maryennn1 @romanovaz @julkat @petolub @martina05 @futasova

Ahojte baby,nám balíček už dnes prišiel 🙂. Všetkým Vám pekne ďakujem za krásne aktivity,máme z nich obrovskú radosť 😵 . Zatial sme stihli len aktivity na triedenie farieb a ostatne,keď sa malý zobudí.

@ kittykittyke tebe veľmi pekne ďakujem za perfektnú organizácia,triedenie a posielanie balíkov 🙂 🙂 🙂

kittykittyke
autor
28. júl 2014

@kittykittyke @maryennn1 @romanovaz @julkat @petolub @martina05 @futasova

Tak ako baby? neozyvate sa..
Dosli vam uz balicky?????

martina05
28. júl 2014

@kittykittyke nam prisiel dnes...vsetkym dakujem, aktivity su krasne. Dakujem aj za ustretovost a ochotu organizatorky🙂 🙂 🙂

julkat
28. júl 2014

@kittykittyke mne dnes prislo oznamenie o ulozeni na poste, tak uz sa nevieme dockat ;)

futasova
28. júl 2014

Ahojte, nam doslo oznamenie o baliku, len posta je na 2 tyzdne zatvorena, tak musim pon ist do vedlajsej dediny, v stredu tam pojdem a dam vediet 🙂

petolub
28. júl 2014

anooo dnes som si pprenho bola na poste 🙂 zistila som ze na kopu aktivit mame este asi cas ale niektore zvlada krasne 🙂 dakujem Vam vsetkym ;)

futasova
30. júl 2014

Ahojte, balik uspesne rozbaleny u nas doma 🙂 aktivity krasne, uz sme skusali farebne tanieriky, ostatne neskor, nech sa mame naco tesit, dakujem vam 🙂
Inak ak by ste niektora z vas planovali a organizovali dalsie vymeny prosim dajte mi vediet na andrea.futasova@hp.com alebo andrea.futasova@gmail.com, velmi rada sa pridam a zucastnim 🙂

julkat
31. júl 2014

aj my krasne dakujeme za vsetky aktivity ;)

zuzkalika
1. aug 2014

pekny den prajem 🙂 ak budete este organizovat vymenu strasne rada by som sa k vam pridala 🙂

futasova
11. aug 2014

Ahojte, ja by som sa rada pridala ak niektora z vas bude organizovat dalsiu vymenu, rada sa zapojim 🙂 baby, kocky dajte mi potom prosim vediet, dakujem vam 🙂