Mini výmena vrecúškových aktivít pre deti od 10 - 20 mesiacov

kittykittyke
8. máj 2014

Ahojte baby,
strasne sa mi paci myslienka vymeny vrecuskovych aktivit..
Nejake uz doma s nasim drobcekom mame..
Ale aktivit na rozvijanie osobnosti nasich drobcekov a vyplnenia ich casu urceneho na hru nikdy nieje dost..
Tak som sa rozhodla zalozit tuto mini skupinku na vymenu aktivit..
Predpokladany pocet mamiciek v skupinke: cca 5-7

Ide mi o to, ze ked nas bude menej, skor sa dohodneme na aktivitkach, skor ich spravime a tym padom aj skor pomenime.. 🙂
A samozrejme, ak tato vymena bude uspesna, mozme pokracovat v dalsich kolach.. 🙂

romanovaz
2. júl 2014

@kittykittyke mne tam nemusíš nic písať,mne sa to páči bez tých názvov 🙂

kittykittyke
autor
2. júl 2014

@romanovaz OK 🙂

maryennn1
2. júl 2014

@kittykittyke aj ja bez 🙂

kittykittyke
autor
2. júl 2014

@maryennn1 OK 🙂

maryennn1
2. júl 2014

Kočky hotovo, zajtra pobalím, nafotím a doručím ku @kittykittyke 🙂 Bruuu noc.

futasova
3. júl 2014

@kittykittyke Ahoj, ja by som poprosila bez nazvov, my sme este mali na nazvy a ked budeme starsi tak si ich tam doplnim, dakujem 🙂

petolub
5. júl 2014

1. @kittykittyke 2. @maryennn1 3. @julkat 4. @petolub 5. @martina05 6. @romanovaz 7. @futasova
Baby prosim pomoooc isla som urobit tie vhadzovatka teda to farebne rozlisenie tych otvorou a mne na tom nic nedrzi... samolepiaci papier, ani take centrofixky co som kupila.. ako to mam farebne odlisit tie otvory? neporadite? vrchnacik je plastovy

maryennn1
5. júl 2014

@petolub predávajú obojstrannú lepiacu pásku tak ňou prilep farebný papier, alebo potom predávajú aj farebné lepiace pásky a dokonca aj samolepiace fólie, nájdeš v každom lepšom papiernictve 🙂

futasova
9. júl 2014

Ahojte kocky, chcem sa vas spytat ci je tu nieco nove a ci uz sa balicky s aktivitkami posielaju aj spat 🙂 Ja som momentalne so syncekom v nemocnici s obmedzenym pristupom na internet, dnes sa mi nahodou podarilo prihlasit a znova sa asi prihlasim az doma, majte sa krasne, Ada

kittykittyke
autor
10. júl 2014

1. @kittykittyke 2. @maryennn1 3. @julkat 4. @petolub 5. @martina05 6. @romanovaz 7. @futasova

Caute baby,

tak aby ste boli v obraze.. dnes mi dosiel rano 6:55 dalsi balicek od @petolub ..
takze chyba mi uz len posledny.. od @martina05
S nou som telefonovala.. posle ho v pondelok 1. triedou - kvoli zdravotnym problemom maleho..
tak verim, ze to uz nejak tych par dni vydrzite.. 🙂
v utorok ho budem mat, dovkladam aktivitky do krabic, pobalim.. a mam taku predstavu, ze v stredu to pojdem poslat.. 🙂

petolub
10. júl 2014

@kittykittyke POCUJ MOJ PODACI LISTOK JKE POD TOU A4 S ADRESOU NA KRABICI SOM JU ZALEPILA A AZ POTOM SOM SI SPOMENULA ZE SOM TO TAM NEDALA..

kittykittyke
autor
10. júl 2014

@petolub Hej, nasla som ho.. vsimla som si ho hned.. 🙂

kittykittyke
autor
11. júl 2014

1. @kittykittyke 2. @maryennn1 3. @julkat 4. @petolub 5. @martina05 6. @romanovaz 7. @futasova

Baby, akurat triedim balicky..
a mam otazku..
@julkat poslala si mi namiesto 7 az 8 aktivit.. uslo mi nieco? slubila si niektorej babe aktivity 2krat? 🙂
ci jednu ti mam poslat spat? predbezne som ju zbalila do tvojej krabice..

@maryennn1 u teba mi zas jeden balicek chyba.. mam to brat tak, ze si mi nedala svoj, tak? 🙂

julkat
11. júl 2014

@kittykittyke fiiiha, ja som bola asi v tom, ze nas je vo vymene 8bab :D Tak mi tu navyse teda posli naspat, prosim, dakujem 🙂

kittykittyke
autor
11. júl 2014

1. @kittykittyke 2. @maryennn1 3. @julkat 4. @petolub 5. @martina05 6. @romanovaz 7. @futasova

A este jedna vec.. @futasova tvoja krabica je bohuzial mala na tie aktivity.. tak neviem, co s nou.. potrebujes ju? lebo ti musim zohnat vacsiu krabicu.. uz teraz tam nevojdu.. a to este pride balicek od @martina05

co napr. u @julkat nehrozi, ze by aktivity nevosli.. tam by som mohla nabalit este raz tolko.. 😀

julkat
11. júl 2014

@kittykittyke kludne nabal dake ovocie alebo zeleninu zo zahrady, ak mate nadbytok :DDD Inak v pohode mi to mozes poslat v akejkolvek krabici, nepotrebujem ju spat, je mi uplne jedno, aka krabica mi pride ;)

kittykittyke
autor
11. júl 2014

@julkat No, bohuzial byvame vo veziaku.. a na balkone nam toho vela nerastie.. 😉
ok, uvidim, ako s tvojou krabicou.. lebo asi by to tam zbytocne lietalo.. teraz som k tebe, aby som to mala doma skladnejsie zbalila este dalsie 2 baby.. :D :D :D

maryennn1
12. júl 2014

@kittykittyke ahoj, nedela som svoj? och márišku prepáč, lebo my už sme sa s našimi obrázkami hrali, tak som asi zabudla pribaliť 😅

futasova
12. júl 2014

@kittykittyke Ahoj, juj to ma mrzi :( som to neodhadla ... Ta krabica by sa mi zisla spat, je od laptopu, vedela by si mi prosim ta zohnat vacsiu (tak aby sa tam zmestila aj ta moja)? pripadne na poste by sa mala dat kupit a ja ti za nu poslem peniazky na ucet ... Mohla by som ta o to poprosit? Vopred ti krasne dakujem 🙂

kittykittyke
autor
15. júl 2014

@futasova Pokusim sa to nejak poriesit.. aby si mala tu krabicu teda spat.. 🙂

kittykittyke
autor
15. júl 2014

ODOSLANIE BALICKOV

Tak baby, aby ste boli v obraze.. vcera ni sice od @martina05 dosla sms, ze balik poslala.. no dnes este nedorazil. takze zajtra balicky urcite neposlem.. dufam, ze dojde zajtra.. ak ano, tak sa ich pokusim do konca tyzdna poslat..

Mrzi ma to.. ale neviem to inak urychlit..
😒

1. @kittykittyke 2. @maryennn1 3. @julkat 4. @petolub 5. @martina05 6. @romanovaz 7. @futasova

romanovaz
15. júl 2014

@kittykittyke v pohode,mne to nesúri 🙂

futasova
16. júl 2014

@kittykittyke Dakujem ti krasne za ochotu 🙂

martina05
16. júl 2014

@kittykittyke dufam, ze dnes uz pride, mm niesol balik na postu v pondelok dopoludnia 😕 ked bude nejaky problem pozriem podla podacieho cisla cez vyhladavanie balikov, kde by sa mal nachadzat....daj mi prosim Vediet ci dorazil....

kittykittyke
autor
16. júl 2014

1. @kittykittyke 2. @maryennn1 3. @julkat 4. @petolub 5. @martina05 6. @romanovaz 7. @futasova

Caute baby,
som tu len na skok.. chcem vas len informovat, ze balicek od @martina05 dnes uspesne dorazil 🙂
este som ho ani otvorit nestihla..
no ked pozeram na krabicu, mam pocit, ze ani do nej aktivity nevojdu.. no, uvidime vecer..

tak prajem kraaaaaaaaaaaasny zvysok dna.. 🙂

martina05
16. júl 2014

@kittykittyke tak som to podcenila....ak by nevoslo a nebudes mat inu skatulu, kup prosim ta na poste, peniaze poslem obratom...🙂 🙂

julkat
21. júl 2014

@kittykittyke ahojte, ja len, ci sa uz oodarilo odoslat balicky, uz sa nevieme dockat ;)))

futasova
21. júl 2014

@kittykittyke Ahoj, ja som uz doma so syncekom, vsetko v poriadku ale musime sa este doliect, a kedze mame trosku obmedzeny rezim, tak by som sa rada spytala, ci uz sa rozposielali balicky? Nam by sa nejake nove aktivitky celkom zisli 🙂 dakujem za odpoved

kittykittyke
autor
22. júl 2014

1. @kittykittyke 2. @maryennn1 3. @julkat 4. @petolub 5. @martina05 6. @romanovaz 7. @futasova

Ahojte baby,

tak rada vas potesim nasledujucou vetou..

BALICKY SME DNES USPESNE ODOSLALI 🙂

takze vas poprosim, dajte mi vediet, ked vam dojdu.. 🙂

A este jedna vec.. kedze som mala trosku problemy pri baleni a chcela som vyhoviet kazdej.. tak niektora nemate svoju krabicu, alebo mate ju zabalenu v inom papieri, ako ste mi poslali..
dufam, ze to nevadi.. lebo niekde mi bolo vasho papiera malo, ina mamicka mi ho napr. poslala viac..

tak dufam teda, ze sa ziadna z vas namna preto nenahneva.. 😒

a verim, ze sa vam aktivitky budu pacit.. potom napiste, ci sa vam pacia.. a ktora najviac.. s cim sa hrate a podobne.. 🙂

futasova
23. júl 2014

Dakujeme a urcite sa ozveme ked pride balik 🙂