Nová výmena 2 - 3 roky pre začiatočníčky

ivetuska10
7. apr 2015

Ahojte,rada by som sa zúčastnila výmeny vrecúškových aktivít, žiaľ zatiaľ ma neprijali do žiadnej skupiny tak som sa rozhodla založiť novú, som začiatočníčka takže nemám priveľké nároky ale budem rada ak sa nás zozbiera aspoň 10 maminiek/žien. Každá prosím navrhnite aktivity aspoň 2-3 a neskôr sa vyberie, za každú radu o týchto výmenách budem takisto vďačná pretože ju organizujem prvýkrát 🙂

lucikuzmi10
16. aug 2015

@demetria jeej to je super bonus dakujeem 🙂

alenka7777
17. aug 2015

balik som si dnes bola prevziat na poste, uz sme co to aj poobzerali v dnesny uprsany den.....aktivity su super. osobne som sklamana z pristupu veonky. stat sa moze hocico, ale myslela som si, ze sme natolko seriozne, ze dame aspon vediet, co sa deje, preco sa neozyvam, preco som nic neposlala.....

andysh007
17. aug 2015

aj ja uz mam balik doma, nestihla som to este preziet, len tak zbezne som to prehrnula a uz sa teda tesim kedy si zahrame, dakujeme vsetkym zucastnenym 🙂

natuskaf
17. aug 2015

Ahojte, balíček prišiel dnes, najprv som nevedela čo to je :D
@ivetuska10 @demetria @johankaa @christne24 @andysh007 @jaja865 @lucikuzmi10 @lowike @alenka7777 @natuskaf @ikuza @zizka @egiginka - Ďakujem 🙂
Čo ma trosku zaskočilo boli igelitové sáčky, lebo som bola v tom ze sme boli dohodnuté na tých co sú zatvaratelne.
@demetria nanuky všetky poolizovane :D, geoboard zatlceny a goralky nastoknute, gumičky ju moc nebavia 😉
@andysh007 úplne krásne aktivity 🙂
@jaja865 úplne top hmatove pexeso 🙂👍
a @lucikuzmi10 z tvojej aktivity priradovanie čo je obrázku mi chýbajú všetky kartičky :(

jaja865
17. aug 2015

My sme sa pohrali uz asi s polovicou aktivit, malemu sa velmi pacia. Dakujem vsetkym za tu namahu, stalo to za to 😉 A tiez ma prekvapili sacky a este nezalaminovane emocie, tie nam asi dlho nevydrzia, ale inak super 🙂

ikuza
17. aug 2015

@jaja865 ako som uz niekde v diskusii spominala, aktivitu emocie som si vybrala,ze ju spravim kvoli tomu, ze maleho ta aktivita opakovane bavi. Rad sa k nej vracia. Mam tuto aktivitu uz asi dva roky doma a v pohode karticky prezili aj ked nie su zalaminovane. Opakovane som sa pytala, ci ma niekto k mojej aktivite pripomienky a mna naozaj ani nenapadlo laminovat tie obrazky, nakolko doma mam nezalaminovane. Takze prepac, ak ta sklamala moje prevedenie aktivity. Uprimne som sa snazila.

egiginka
17. aug 2015

mne niak usla ta dohoda so zatvaratelnymi :(, sa ospravedlnujem. ..... A dakuj.em Vam🙂, Krasne su aktivity. Asi vsetky sme sa snazili, teda az na maminu, co sa na to vykaslala, co ma mrzi. Tak boli by karticky emocne lepsie zalaminovane, ale , nic sa nedej. Ja to ocenujem, ze ste si vsetky nasli cas a po veceroch robili.

jaja865
17. aug 2015

@ikuza urcite ma tato aktivita nesklamala a paci sa mi 😉, len som si myslela, ze ked sa vseobecne dohodlo laminovanie, ze bude aj toto a asi mi uslo, ze to malo byt nezalaminovane. Nevadi, ak sa to mojmu akcnemu podari poskodit, predlohu si nam ak sa nemylim posielala tak ja si to zalaminujem potom 😀 Inak viem si predstavit, kolko casu ti zabilo uz len to hladanie obrazkov 😉

demetria
18. aug 2015

Dievcata, dakujem vsetkym, vcera som mala Vianoce, ked som balik rozbalila. Zatial som len zbezne prezrela, co tam je, nechavam to na neskor, lebo maly je na vacsinu este maly🙂
Mna zas prekvapila velkost handkites. Nie ze by na nej bolo nieco zle, ale podla fotiek som odhadla inu velkost😀.
Kazdy mame nieco, no😀.

johankaa
18. aug 2015

Ďakujem mamičky za vašu námahu, všetky aktivity sú krásne, pozrela som ich zbežne a zatiaľ u nás vybalený a hraný len geoboard 🙂 vyberať a hrať sa s tým budeme postupne, vezmeme si na dlhšie cesty a výlety... vďaka aj organizátorke @ivetuska10 🙂

lucikuzmi10
18. aug 2015

@natuskaf ja som tie karticky dodala do kazdeho obalu tak neviem, skus sa ozvat Ivetke ci u nej nevypadli ale to pochybujem asi a mozem ti poslat predlohy, ci nemas laminovacku? skoda lebo som vsetko starostlivo kontrolovala.

natuskaf
18. aug 2015

@lucikuzmi10 nie to je v pohode, si urobím, len som chcela vedieť čo sa stalo

ivetuska10
autor
19. aug 2015

@demetria @johankaa @christne24 @andysh007 @jaja865 @lucikuzmi10 @lowike @alenka7777 @natuskaf @ikuza @zizka @egiginka
Dnes som odoslala posledné dva balíčky,takže môžem spokojne odísť dovolenkovať 🙂
chcem sa vám ešte ospravedlniť za tie obyčajné mikroténové vrecká - ja som nejako nezaregistrovala že sme sa dohodli na tých uzatvárateľných
Rada by som poďakovala všetkých za účasť a za nááádherné aktivity,podľa mňa sú super všetky,každá ma niečo do seba 🙂
tak možno niekedy nabudúce zopakujeme 🙂

egiginka
19. aug 2015

n
@ivetuska10 no, ze by dalsie dve z tych 4 🙂))))

ivetuska10
autor
19. aug 2015

@egiginka môže byť 🙂 a mohlo by byť aby sme to stihli do vianoc 🙂

lucikuzmi10
19. aug 2015

@natuskaf poslem ti predlohy?

natuskaf
19. aug 2015

@lucikuzmi10 nemusíš ďakujem, mamičku stiahnuté.,malá som túto aktivitu a keďže sa vybrala do výmeny svoju starú som posunula. Ďakujem ochotu.

andysh007
19. aug 2015

jeej dievata, tak klubuk dolu ake sme vsetky sikovne. Prave som si aktivity prezerala a su fakt perfektne. Som si myslela, ze sa na nic take uz nedam, bo som tolko casu tomu venovala, ale ked vidim co vsetko krasne som dostala, tak som velmi rada, ze som mohla byt sucastou tejto vymeny.
Uvidim co na to povedia chlapci, nieco este budem musiet odlozit, ale kopec im uz mozem dat. A normalne som rada ze vonku prsi a mozme sa hrat 🙂 .
Velke dakujem patri vsetkym a ivetuske za zorganizovanie.
A este by bolo super, keby sa aj veonka ozvala, nech jej zbytocne tie aktivity nestoja, ak ich robila.

christne24
19. aug 2015

Jaaaj, uz sa tesim domov, balik je zatial na poste, musime pockat do pondelka:(

egiginka
19. aug 2015

@ivetuska10 , ja by som do toho sla🙂... uz som si kupila material a chcem vyrabat z filcu stromcek a na nom nasuchy zips stvorec, obdlznik . a este sa chcem dat na pracku s ponozkami ( skoda, ze veonka neodpisuje) a este strasne sa mi lubi obliekanie postaviciek....

lowike
3. sep 2015

@ivetuska10 @demetria @johankaa @christne24 @andysh007 @jaja865 @lucikuzmi10 @alenka7777 @natuskaf @ikuza @zizka @egiginka
ahpjte, dakujeme za aktivitky, su super a dakujem za vasu namahu 🙂
verim, ze ste sa vsetky snazili ich spravit co najlepsie, ale neda mi nenapisat par namietok ...
trochu ma tiez sklamalo, ze je vela z nich len v sackoch - ja som si kvoli tomu davala kupit sacky v ikei a posielat postou, aby ste ich vsetky mali pobalene a casu bolo dost, tak si mohol kazdy spravit taku namahu a take vydavky...
emocie s magnetkami su super, ale nikde nie su nosy (aspon ja som ich nenasla) a na dvoch ustach chybali aj magnety...
no a tie farebne filtre na obrazky a okuliare z doktorskych paliciek su sice super napad, ale neda sa s tym hrat, lebo sa to rozpadava a ked ich aj polozim na obrazky, tak sa to tazko vysvetluje detom, lebo tie farby velmi nesedia ....

lucikuzmi10
25. okt 2015

Ahojte baby tak co nejaka nova vymena? blizia sa Vianoce 🙂 hm? kto by sa pridal?

egiginka
25. okt 2015

@lucikuzmi10 , no zalezalo by od naeocnosti a co by bolo, lebo uz mame celkom dosr, plus orave som podorabala na jednu vianocnu vymenu, ale asi ano;)

zizka
25. okt 2015

dakujem , ale ja sa tentoraz nezapojim. mam toho moc a urcite by som nestihala. ale ak sa dohodnete, prajem peknu vymenu 🙂

lowike
26. okt 2015

@lucikuzmi10 my istotne nie, už máme doma veeeľa aktivít z výmen

demetria
26. okt 2015

Dakujem, ja tiez nie. Moje dieta bohuzial vobec na takyto typ hry nereaguje☹. Typicky chlapec, len kopat do lopty a pustat auta.

andysh007
26. okt 2015

ani ja nie, mojich to tiez neberie ☹

ivetuska10
autor
26. okt 2015

ja by som aj bola za, ale možno až tak po vianociach alebo si dať taký normalnejší termín,lebo do vianoc to už tak či tak nestíhame

ikuza
30. okt 2015

@lucikuzmi10 dakujem za ponuku. My by sme sa mohli pridat najskor na letnu vymenu. Momentalne sme dlhodobo odcestovani.