Nová výmena 2 - 3 roky

cicamica1980
29. dec 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte maminky.
rozmyslam, ci by sme nedali dalsiu vymenu.
oslovujem tymto prioritne maminky, ktore so mnou boli vo vymenach - samozrejme aj ostatne maminky

@alenitka @christina87 @delideli @emica55 @fada @ivianocka @cicamica1980 @martina05 @michalajulka @petolub @silsil @sony2002 @vepiku @anikag @lucka.ano @lilivka @katkae1

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika + @cicamica1980

nemate chut na dalsiu vymenu?
ze by sme si to urobili tak pohodovo - nech je viac casu na vyrobu - take 3 mesiace? aby sa mohol zapojit kazdy, aj kto ma menej casu?
a kedze bude viac casu, tak by mohlo byt vo vymene viac mamiciek - kludne aj cez 20, nech si "zamakam" aj ja🙂

predstava by bola:
aktivity pre deti 2-3 rokov, a aby to neboli tieto, ktore sme uz vyrabali:
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/vitazne-vrecuskove-aktivity-fwq35e/
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/vitazne-vrecuskove-aktivity-1-5-2-roky-852mz4/

ja by som to cele zorganizovala a nevyrabala by som, takze kazda z vas by za to zorganizovanie vyrobila 1 ks pre mna.

kto ma zaujem, nech napise sem do fora, ze sa chce zucastnit.
pekny den vsetkym🙂

jelen
31. dec 2014

@ikatomi nechcela by si sa pridat? 🙂

vepiku
1. jan 2015

@cicamica1980 ja sa tiez pridam 🙂

kajka18
1. jan 2015

@cicamica1980 pisala som hned pod ivianockou... ja to tam vidim... divne, ze ty nie.... ale kazdopadne sa tesim na dalsiu spolupracu 😉

cicamica1980
autor
1. jan 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
cicamica1980
autor
1. jan 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@kajka18 jasne ze uz vidim, prehliadla som to - moja chyba☹

silvia1101
1. jan 2015

@ cicamica1980 Ahoj, by som tiež do toho šla, len sa chcem spýtať - musím aktivitu vymyslieť alebo mi nejakú pridelíte ?

lucka.ano
1. jan 2015

@christina87 ja by som už bola za 🙂 ja chcem ak sa bude dať využiť zásobu obalov z kinderiek. tak ak má niekto dobrý nápad čo s nimi, sem s ním. zatiaľ možno odo mňa niečo takéto

gooobi
1. jan 2015

aj ja by som sa rada pridala ak este mate miesto.

petolub
1. jan 2015

aj ja sa rada pridam ak sa vyberu zaujimave aktivity ;)

cicamica1980
autor
2. jan 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@silvia1101 lepsie je vymysliet, ale ak nevymislis, tak kedze kazda mamka navrhne 2-3 aktivity, a ak aktvity niektorej mamky budu mat povedzme jedna 10 hlasov, a druha 8 hlasov, tak ti mozeme priradit aktivitu, ktora nevyhrala, ale mala dost hlasov...
@christina87 chcela som pockat na pridavanie aktivit az ked nas tu bude 20,
chcela som napisat nejake zakladne pravidla k tomu. skusim to urobit cez obed, ked bude dcera spat, lebo vyzera, ze 20 nas bude

cicamica1980
autor
2. jan 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@emica55
@sticza
@luckadominika
@sony2002
@martina05
@lucka.ano
@bibi78
@mimamijami
@christina87
@drahuska11
@zuzickaaak
@katkae1
@mima551
@kajka18
@vepiku
@silvia1101
@gooobi
@petolub
@lucka.ano

zatial 19, vyzera ze nas bude 20+
cez obed ked bude dcera spat, sem napisem nejake ramcove pravidla k aktivitam.
ockame este par mamiciek.
par z vas sa tu vyjadrilo, ze sa zucastnite, ak budu zaujimave aktivity, takze prepokladam, ze ak po odhlasovani sa nebudu pacit, ze par ludi moze este odstupit.
takze aby nas zostalo min 20, vezmeme do vymeny viac ako 20 ludi.

tak pekny den

cicamica1980
autor
2. jan 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

maminky, takze k aktivitam

ak chcete, mozete uz navrhnut 2-3 aktivity /uplne v pohode stacia 2/. na hlasovanie, kto nenavrhne, nech mi len napise, ze nenavrhne, ale ze chce urobit nejaku aktivitu, ktoa bude mat vela hlasov, ale nevyhra v hlasovanie

aktivity prosim nech su z neskodnych materialov pre deti /davaju to do ust/, aby boli "neznicitelne" - napr. papier zalaminovat, a aby neboli z vymen, ktorych sa dost z nas zucastnilo - tu:
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/vitazne-vrecuskove-aktivity-fwq35e/
https://www.modrykonik.sk/blog/cicamica1980/album/vitazne-vrecuskove-aktivity-1-5-2-roky-852mz4/
/priritne som totiz oslovila mamicky z tychto 2 vymen/

spominal sa tu motiv jari - komu to zapadne do aktivity, mozete to tam zakomponovat.

k navrhnutej aktivite dajste kratky popis:
z coho to bude vyrobene, kolko toho bude, ako sa s tym ma pracovat.
dajme si deadline na navrh aktivit do buduceho piatka 9.1. - kto nebude stihat, dajte vediet.

pekny den vsetkym

@emica55
@sticza
@luckadominika
@sony2002
@martina05
@lucka.ano
@bibi78
@mimamijami
@christina87
@drahuska11
@zuzickaaak
@katkae1
@mima551
@kajka18
@vepiku
@silvia1101
@gooobi
@petolub
@lucka.ano

katkae1
2. jan 2015

1. Tangram, material machova guma. skladanie podla predlohy

katkae1
2. jan 2015

Navliekanie, zafarbene cestoviny, navliekanie alebo triedenie podla farieb, napichovanie na spajdle, 6 farieb (farbenie potravinarskou farbou)

llela
2. jan 2015

mozem sa este pridat?

llela
2. jan 2015

@cicamica1980 vid prispevok vyssie🙂

zuzickaaak
2. jan 2015

Ja by som nieco taketo. Zalaminovany papier a flis.

mimamijami
2. jan 2015

1. doplnovanie do stvorcovej siete (zalaminovane predlohy + farebne stvorce z machovej gumy)
2. puzzle - polovice a stvrtiny (zalaminovane casti tvarov)
3. duhova tacka so solou - malovanie prstom alebo stetcom, vyrobena z kartonu, prilepene farebne papiere, pridala by som tvary z cierneho papiera, pre starsie deti si to staci nalepit a deti hladaju tvary v soli.

zuzickaaak
2. jan 2015

Taktiez laminovany papier a flis.

zuzickaaak
2. jan 2015

Flis alebo machova guma

cicamica1980
autor
2. jan 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@zuzickaaak este daj dalsi navrh - treba dat 2-3 navrhy . vdaka

kajka18
2. jan 2015

Moje navrhy 😉
1.Skladanie domacich zvieratiek-laminovane
2.Zdobenie vajicka z filcu
3.Prirad - horuce, studene

sticza
2. jan 2015

1. spárovanie - drevený podklad, šnúrka
2. Spárovanie motýľou - zalaminátované
3. Priraďovanie farieb - drevený podklad , vrchnáky
4. Skladanie dľa predlôh - zalaminátovaná predloha, machová guma

kajka18
2. jan 2015

@sticza to sparovanie je super 😉

christina87
2. jan 2015

1, Domino - bude vyrobené z machovej gumy.
veľkonočné a tvary alebo len farebné

2,Pexeso- Koliečka budú mať okolo 5 cm vystrihnuté z tvrdého papiera (ešte som uvažovala že by boli z dreva) a tvary by boli z filcu🙂

3,Zalaminované (tak ako je to na obrázku)

cicamica1980
autor
2. jan 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
lucka.ano
2. jan 2015

1) skladanie vajíčok: 5 ks vajec, každé inej farby. možnosť skladať podľa predlohy rôzne kombinácie. predlohu by som robila na kartičky po jednej, nie takto všetky na jednom papieri. v každom vajíčku sa ukrýva "žĺtok" inej farby.
2) voda zem vzduch: laminovaný obrázok krajiny, dieťa priraďuje obrázky podľa toho kam patria, obrázky sa pripínajú suchým zipsom. môžem prispôsobiť jarnej téme tak, že urobím obrázky typu kuriatko, jahniatko, šibač... (samozrejme krajina aj predmety reálne obrázky)

lucka.ano
2. jan 2015

@cicamica1980 ešte otázka pre teba. bude možné aby jedna mamička robila napr dva druhy aktivít? napr. že ja by som urobila pre 10 mamičiek jednu aktivitu a pre ďalších 10 druhú? podľa toho ako by si vybrali? lebo ako pozerám hore na návrhy, niektoré už doma máme, takže keď sa vyberú ako výherné, budem ich mať dvojmo.

katkae1
2. jan 2015

@cicamica1980 najlepsie 20 ks, uz zo skusenosti pri neparnom pocte sa zle robia napr tvary.. :D