Tanečné dvd

aamanda
9. okt 2013

ahojte, zhanam nejake dvd na "tancovanie". mala bude asi tanecnica🙂 no proste teraz tancuje na vsetko🙂 hladam nejake dvd (na kolko nemam tolko predstavivosti) podla coho by sme sa mohli "vytancovat". ale chcela by som naozaj, kde su len nejake detske pesnicky a pri tom deti tancuju. skor bez toho aby rozpravali...take klasicke, podla coho by sme mohli "cvicit" alebo "tancovat". dakujem za kazdy tip 😀

januliku
9. okt 2013

@aamanda Cvicime s misou. Ale je to po cesky.

michaela.g
9. okt 2013

@aamanda
Suhlasim s @januliku aj nasa miluje Cvicime s misou.

Ale inak jej staci cokolvek ,.... 🙂

Mate Ocko alebo podobny hudoby kanal? tam hra hudba stale a tancuje sa v jednom kuse.

aamanda
autor
9. okt 2013

@michaela.g to ocko napadlo aj mne a vzdy ked sme zapali, bola reklama:(((( tak ma to omrzelo...skusim tu misu...nevidela som to este

ivett1
9. okt 2013

@aamanda dvd Spievankovo? alebo Fíha - tralala...aj tam sa tancuje a spieva ...alebo to už máte?

liliandax
9. okt 2013

@aamanda my mame taketo cosi, je to tiez v cestine http://www.bontonland.cz/patrasova-dada-disco-s...

aamanda
autor
9. okt 2013

@ivett1 spievankove sa aj rozprava. skor som chcela nieco bez "kecov".
no a fiha - tralala musim pozriet. zatial este nemame nejaky extra prehlad. zatial sme tv nepozerali, tak nemam prehlad, ze co teraz "fici". ale to cvicenie-tancovanie u nas teraz v plnom prude, preto nieco k tomu by som chcela a kolo-kolo mlynske uz ma nebavi dokolecka spievat a k inym pesnickam neviem zase tie pohyby🙂)))