Ako nahrávať z počítača na dvd?

begasoda
10. máj 2013

Stiahla som z netu rozprávky, pesničky a všetko som nahrala na DVD, no keď som to zapla na DVD prehrávači, tak mi to nechcelo prehrať, vypisovalo, že tento typ DVD neprehrá, pritom som nahrala na ten istý typ, ktorý vždy. Ani fotky, ktoré som nahrala mi neide pozrieť. Urobila som nejakú chybu pri nahrávaní na DVD, dala som len klasicky kopírovať a prilepiť.

lucinda1711
10. máj 2013

To tak nefunguje kopirovat a prilepit,musis mat nainstalovany program v pocitaci na napalovanie.napr NERO,A SHAMPOO.a uz v tom programe si vytvoris bud datovy disk to su fotky alebo napalit filmy.Ak davas na kluc alebo na harddisk tak staci len kopirovat

hradnapani
10. máj 2013

treba napalovaci program, ako uz bolo spomenute. Ale ani to ti nemusi pomoct, lebo niektore dvd prehravace jednoducho neprehravaju napalovane dvd/ cd... Ale ak mate na televizori USB vstup, tak si to nahraj na usb kluc a tak prehraj... ale starsie TV tuto moznost nemaju.

mirka1011
10. máj 2013

@begasoda prehrava ti dvd-cko vsetky formaty??? lebo tie starsie neprehravaju ani divixi ani mp3, ak ti to prehra v pocitaci, tak je problem v tom dvd, pretoze to nedokaze prehrat

nicolas1
8. júl 2015

Jak napapit z počítača niejaky film na DVD?