Vrecúšková aktivita pre deti od 1 - 3 rokov

misiaksl
30. dec 2013

Ahojte, skupina je zalozena pre sikovne a kreativne mamicky, ktore maju zaujem o vymenne aktivity pre deticky od 1 do 3 rokov. Bola by som rada, ak by ste mali nejake navrhy a tym mi usetrili cas 🙂

mima1311
6. apr 2014

@evkosca tak ty si posledna co sa hladala .... nechapem akym sposobom sa mi pre vas 2 balonikove tie menovky prehodili ☹ - maminka co jej mali prist baloniky si chce saska nechat --- ak si sa nan moc tesila - dorobim ti ho este a poslem - nehnevajsa za zmatok 🙂

drobeceklucinka
6. apr 2014

@netuska78 do vrecuska na zapinanie ako sme mali zabalene aktivity das ocot a pridas potr. farbivo.nechas 10-15 posobit a otocis aj sacok nech je to rovnomerne zafarbene.potom polozis na nejaku podlozku a nechas schnut celu noc.som rada ze sa ti to pacilo snazila som sa

evkosca
6. apr 2014

@mima1311 nie, nedorabaj....ja len pre poriadok... 😀

netuska78
7. apr 2014

@drobeceklucinka a ake si mala potravinove farbivo to praskove, co dostat v skoro kazdej drogerky? to si dala do akeho mnozstva octu asi? 🙂 plavalo to v tom? neviem si to celkom predstavit... ale rada vyskusam...

netuska78
9. apr 2014

@drobeceklucinka dakujem velmi pekne 🙂

martina646
2. jún 2014

@lindana @netuska78 @mnique777 @mima1311 @dominika911 @lucka16 @vmb @emily_666 @moninka1 @alicka7 @ajabaja @evkosca @zuzu122 @drobeceklucinka

Babulky, prispela som do tejto temy po dlhsom case, hoci viem, ze to sem nepatri, Ale bola som tu medzi vami par mesiacov ako doma, tak som si to dovolila. Ak vas to neobtazuje, prosim pomozte nam.
1 0 0 0 € za jeden klik - AJ TVOJ LIKE MOZE ROZHODNUT !!!
Zapojili sme sa do velkej sutaze pre skolky a materske centra. Ulohou bolo vyrobit maskota - tucniacika a odfotit sa s nim. My sme ich spolocne vyrobili az 50, pre kazde dietatko jedneho. Prosiiiim, LIKE na nasu fotku, Dakujem za nase "Stonozkine slniecka"
https://www.facebook.com/mikihodenicek/photos/a...
Dakujem moc moc moc, je to pre nase deti na skraslenie priestorov na hranie.

emily_666
2. jún 2014

@martina646 ja som vám klikla už včera

evkosca
22. jún 2014

@zuzu122 ahoj, len som ti chcela povedat, ze sa s tvojou hrackou najviac hrame, je to krasne a velmi mile... a na takom riatelkom papieri.... vdaka... 😀

evkosca
22. jún 2014

...priatelskom papieri...som chcela napisat

zuzu122
24. jún 2014

@evkosca myslis karticky zvieratiek- kto co papa? To ma naozaj velmi tesi🙂)) lebo u nas doma to velmi nezaujalo..

evkosca
25. jún 2014

@zuzu122 hej presne tie, malemu sa hrozne pacia...

zuzu122
26. aug 2014

Ahoj, od teba mam karticky zvieratiek+figurky, vsak? Mala sa od toho nevie odlepit, stale si ich prezera, priraduje, ochka...Vravim si ze by som jej aktivitu rozsirila. Mozem sa spytat kde si ich kupila aby sme mali rovnake? Paci sa mi prevedenie aj velkost... kujeeeem🙂

zuzu122
26. aug 2014

@evkosca ahoj prepac, ta sprava vyssie bola adresovana tebe;)

evkosca
26. aug 2014

@zuzu122 Ahoj, v Alltoys maju take balicky zvieratiek po 59 centov