Výmena vrecúškových aktivít 3 - 6 rokov

cilka17
16. apr 2014

Ahojte,zalozila som tuto skupinku pre mamicky,ktore maju este zaujem o vymenu aktivit pre 3-6 rocne deticky....Bolo by super keby sme boli do 10,aby tie aktivity boli prepracovanejsie....Poprosim popridavat nejake navrhy....termin posielania zatial je okolo 15.juna.Dalsie detaily sa dohodnu potom....tesim sa na spolupracu 🙂

vmb
17. apr 2014

ja by som sa pridala, ale termín je skoro

lenusskaa
17. apr 2014

ja by som sa pridala, uvidim este podla ostatnych ponukanych aktivit.. vyhovuje mi termin aj to, ze by to bola mensia skupinka (do 10)..
moj navrh je zatial nieco taketo
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5569470...
krabica s otvormi, do ktorych by sa vkladali drevene palicky, vrch by som spravila vymenitelny, aby to malo viac vyuziti - farby, tvary, cisla, pismenka, ...

cilka17
autor
17. apr 2014

@vmb a kedy by ti to vyhovovalo???

cilka17
autor
17. apr 2014

@lenusskaa neukazuje obrazok,ale je to dobry napad podla opisu 🙂

lenusskaa
17. apr 2014

@cilka17 zobrazuje to len prihlasenym.. tu je ten obrazok

lenusskaa
17. apr 2014

@cilka17 aktivitku by zahrnala krabica s otvormi, zalaminovane predlohy na vkladanie a sady paliciek, predlohy by boli na farby, tvary, cisla a pismenka - tych moze byt viac - priradovanie rovnakych pismen (A - A), dalej velkych a malych pismen (A - a), zaciatocne pismeno k obrazku (A - auto)
..akurat pismenka by asi boli rozdelene na 2 casti po 13, 26 dier v krabici sa mi zda dost vela

vmb
17. apr 2014

@cilka17 mne by vyhovovalo keby bol termín odovzdania až v koncom júna 🙂 Teraz ma čaká dosť perné obdobie.

natabun
17. apr 2014

@cilka17 ratajte aj so mnou 🙂

cilka17
autor
18. apr 2014

@vmb ok kludne ja sa prisposobim,ak bude to vyhovovat aj ostatnym mozme sa dohodnut na koniec juna

cilka17
autor
18. apr 2014

mne by sa nieco take pacilo 🙂

cilka17
autor
18. apr 2014
cilka17
autor
18. apr 2014

este nieco take vacsie v polystyrene

lenusskaa
18. apr 2014

@cilka17 pacia sa mi slova s koralkami a suhvezdia 🙂

lenusskaa
18. apr 2014

ak by sa vam ta krabica nepozdavala, ja by som pripadne este mohla spravit:
1. slova v zapalkovych krabickach (10 ks) - obrazok pozicany od eviku78
2. priradovanie zaciatocneho pismenka k obrazku
3. hmatove cisla z kartonu (velkost A6, spolu 20 karticiek) - obrazok pozicany od myska2233

cilka17
autor
18. apr 2014

dnes alebo zajtra spravim album s navrhmi a potom mozte hlasovat pri kazdej foto,aby to bolo prehladnejsie 🙂 budem rada ak niekto este prida ine navrhy aby sme mali z coho vyberat.... 🙂

rybenka2212
18. apr 2014

Aj ja by som sa rada pridala ak mozem,navrh poslem onedlho, ked tu (doma) bude klud 🙂

rybenka2212
18. apr 2014

Ja by som mohla ponuknut organy ludskeho tela. Moja predstava je: Z filcu obrys ludskeho tela....a na prikladanie zalaminovane obrazky ludskych organov, pripinalo by sa to na suchy zips....a k tomu ma napadli karticky.....na kazdej by mohlo nieco byt: ze....chleba... a rodic s dietatkom si povedia a ukazu ako chlebik v tele putuje....no vela tych nametov na karticky ma zatial nenapada🙂))) porozmyslam este🙂aby to bolo take roznorode....

natabun
19. apr 2014

@lenusskaa aj mne 🙂

cilka17
autor
19. apr 2014

uz som spravila album vo svojom profile,mozte hlasovat...a ty co este nepridali navrhy,budte dobre ich do konca tyzdna pridat 🙂 pekne sviatky prajem 🙂

natabun
19. apr 2014

dievčatá- 1. koliky s priradovanim - pocty.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=7459560...

2. slova - rýmy.
http://www.montessori-doma.sk/jazyk/j_rec.php

3. obrazky so začiatočným pismenom
https://www.modrykonik.sk/blog/myska2233/album/...

netuska78
19. apr 2014

@lenusskaa@cilka17@vmb@natabun@rybenka2212 Ahojte dievcata 🙂 aj ja by som sa rada k vam pridala 🙂 uz som bola v dvoch vymenach... navrhy dam co najskor...paci sa mi pocet do 10 v skupinke a som ochotna vyrabat aktivitku pre kazdu osobku podla zelania, teda ak navrhnem tri...tak ktoru si ktora vyberie...nielen jednu ktora by mala najviac hlasov...co vy nato? podla mna je to lepsie, pretoze niektore zienky si uz doma vselijake aktivitky vyrobili, pripadne uz boli v inych vymenach...tak aby sa nam aktivitky doma neopakovali 🙂

netuska78
19. apr 2014

@lenusskaa @cilka17 @vmb @natabun @rybenka2212 Ahojte dievcata emoticon aj ja by som sa rada k vam pridala emoticon uz som bola v dvoch vymenach... navrhy dam co najskor...paci sa mi pocet do 10 v skupinke a som ochotna vyrabat aktivitku pre kazdu osobku podla zelania, teda ak navrhnem tri...tak ktoru si ktora vyberie...nielen jednu ktora by mala najviac hlasov...co vy nato? podla mna je to lepsie, pretoze niektore zienky si uz doma vselijake aktivitky vyrobili, pripadne uz boli v inych vymenach...tak aby sa nam aktivitky doma neopakovali emoticon

relaxan
22. apr 2014

Ahojte, rada by som sa pridala k vymene, mate este volne miesto?

cilka17
autor
22. apr 2014

@relaxan ano este je volne 🙂 mozes pridat svoje navrhy 🙂

cilka17
autor
22. apr 2014

@netuska78 ok mozme sa tak dohodnut ak budu viacere suhlasit...tak poprosim potom pridat do konca tyzdna nejake navrhy 🙂

cilka17
autor
22. apr 2014

@natabun to tretie mi neukazalo,iba profil

relaxan
22. apr 2014

do konca tyzdna premyslim a dam navrhy, dakujem za prijatie 🙂

natabun
22. apr 2014

cilka17 tu je 🙂

vmb
22. apr 2014

končím jednu výmenu, ale tento týždeň pridám návrhy 🙂

cilka17
autor
23. apr 2014

@vmb ok super 🙂