Vrecúškova výmena 3 - 6 rokov

cicamica1980
22. okt 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte maminky,

kto sa chce zucastnit vrecuskovej vymeny pre deti 3-6 rokov?
kto ma zaujem, nech sa paci, mozete sa prihlasit🙂

pocet by mohol byt 15 + 1 - pripadne mozeme sa dohodnut inak.
/to +1 som ja organizator, ktory nevyraba, ale manazuje - je to dost prace, v prvej mojej vymene som aj vyrabala aj organizovala a je to narocne. samozrejme ak sa chce niekto podujat, ze okrem vyroby bude robit aj organizaciu, miesto organizatorky prepustim🙂
len pre info uvediem, ze kym sa odhlasuju vsetky aktivity a zacne vyrobna faza, tak organizatorka ma vela roboty - vytvorit album, premysliet harmonogram, sprocesovat hlasovanie. potom ked jej chodia baliky detto a roztriedenie balikov, opatovne zabalenie a odoslanie je tiez kopec roboty, ist pre 15 balikov na postu, potom odoslat 15 balikov. /

kto ma zaujem, napiste sem do fora, ze mate zaujem a napiste vek dietatka
napriklad
ZUCASTNUJEM SA VYMENY - dcera 3 roky🙂

organizacne
1. pockame kym sa prihlasi 15 mamiciek - pocet mozeme upresnit
2. kazda mamicka navrhne 2-3 aktivity /idealne s ilustracnou fotkou/, z ktorych sa bude hlasovat
3. prosim ku kazdej aktivite /kedze foto bude ilustracne/ - treba napisat vyhotovenie - z coho to bude/material/ a kolko toho bude /napr. pri pexese kolko ks/ - aby bolo jasne, ako to bude vo finale vyzerat.
4. ked budeme mat vytvoreny album aktivit, odhlasujeme vitazne aktivity
5. nasledne zacne vyroba - navrhujem 6 tyzdnov, mozeme pripadne podla narocnosti aktivit upravit
6. nasledne mi poslete baliky a 3,20 eur /postovne na cestu naspat - balik, II trieda, do 5 kg/
7. ja baliky zozbieram, a rozposlem vam naspat

kto sa hlasi? 🙂)))

hela_tn
19. mar 2016

@extra aj ja by som sa pridala;)

pastelka13
19. mar 2016

Ahojte,aj ja sa rada pridam ...

extra
19. mar 2016

@hela_tn
@pastelka13
@martina05 ok baby, teším sa, zatiaľ nás je 8 🙂môžete posielať nápady, ktoré by ste chceli mať vo výmene, ďakujem🙂

ivianocka
19. mar 2016

ahojte, ja sa pridavam. prizam sa , ze pri dvoch detoch, starsom narocnom na pozornost, napadmi nehyrim(vycerpana som troska, no), ale snad vygooglim nieco, co sa mi bude pacit a budem to vediet zrealizovat. malu bavia zvieratka, tak mozno nieco z toho. pripadne aj cyklus vody ju zaujal. uvidime co mi padne do ocka. kazdopadne sa na vymenu velmi tesim a dufam ze v ramci psychohygieny si vyrobu aktivity patricne uzijem. a nasledne si uzijeme aktivity s dcerou pri hrani sa.

kajka18
20. mar 2016

O.k. idem do toho 🙂

extra
20. mar 2016

@kajka18
@ivianocka
@pastelka13
@hela_tn
@martina05 pár nápadov, môžete sem dať aj vy, čo baví vaše deti🙂

kajka18
20. mar 2016

@extra

Ahoj 🙂 Ako si prosim celu vymenu predstavujes? Kolko budeme davat navrhov a podla coho si budeme vyberat, ktora co vyrobi? A ako to vidis casovo? 🙂

extra
20. mar 2016

@kajka18 ahoj, každá by mohla dať nejaký návrh, ak sa jej nepáči niektorý z mojich, najradšej keby sme sa dohodli do nedele 27.3, ktorá čo bude robiť, čas na výrobu si necháme mesiac až 2🙂

lucialieskovska
20. mar 2016

Zuzi rataj so mnou...zajtra pridam napady, uz sa tesim ;)
@extra

kajka18
20. mar 2016

Moje navrhy 🙂

extra
20. mar 2016

@kajka18 jednotka sa mi veľmi páči🙂)

kallocka
20. mar 2016

Rada by som sa pridala 🙂

extra
21. mar 2016

@kallocka ahoj, tak sa pridaj🙂pridaj nápady alebo si povyberaj už z týchto, čo sú tu🙂

kallocka
22. mar 2016

ahojte 🙂
Z ponukaných.. by nas asi najviac zaujalo Letter building alebo vrchnačiková abeceda.
Navrh.. napadli ma zlomky. Rovnako velke kusy rozdelene na rozdielny pocet kusov.
Čo vy na to?

extra
22. mar 2016

@kallocka ahoj, môj má v máji 4 a neviem, či by už chápal zlomky a neviem, či by ho to bavilo🙂za mňa nie, ale nak sa vyjadria aj ostatné mamičky🙂

extra
23. mar 2016

@martina05
@hela_tn
@pastelka13
@ivianocka
@kajka18
@kallocka baby dávajte návrhy,alebo vyberajte už z tých čo sú tu, v nedeľu by som chcela ukončiť výber a napísať, kto čo bude robiť, ďakujem🙂

kajka18
23. mar 2016

@extra ja som navrhy dala, tak nech si baby vyberu, co bude mat najviac hlasov, vyrabam... kolko nas je vsetkych zucastnenych? Je to tu dost neprehladne, nechces urobit nove forum alebo skupinku? 🙂

extra
23. mar 2016

@kajka18 ja výmenu robím 1. krát, tak neviem presne ako to má všetko prebiehať...zatiaľ nás je 9🙂

kajka18
23. mar 2016

@extra ja sa ti nechcem nejako do toho miesat, ale ja som robila uz par vymen, tak ja len v dobrom,ze treba na zaciatku dat jasne pravidla a terminy, inak sa vymena bude natahovat a natahovat...

kajka18
23. mar 2016

@extra
Inak, rada pomozem s organizaciou 🙂

alfonzo
23. mar 2016

Dievčatá, rada sa pridam. Písala som k návrhom v skupine.

alfonzo
23. mar 2016

Neviem sa U vás pracuje. Som len v jednej vymene, ktorá ide v skupine. Tu by som mohla urobiť tie kľúče alebo písmená A čísla . Farbu si môžete vybrať. Podklad zalaminovany farebný papier, na vrchnakov nalepene farebne krúžky nezalaminovane.

martina05
24. mar 2016

@extra mohla by som spravit ten napad c. 4 Cisla so stipcami????momentalne mam dve chore deti doma, tak vela casu na vyberanie nemam ale ak by bolo treba a budem mat viac casu pohladam dalsie napady

extra
24. mar 2016

@kajka18 rada prijmem pomoc, takže na začiatku vytvoriť novú skupinu?🙂

pupik111
4. apr 2017

ahojte, mozem sa este pridat? alebo je Vas uz dost? nebudete nieco zacinat v blizkej dobe? dakujem