Vrecúšková výmena pre deti od 1 - 3 rokov

kajka18
18. okt 2014

Ahoj dievcata 😉 rada by som tu rozbehla vymenu pre mensie deticky... kedze co som pozerala, boli tu vymeny vacsinou pre starsie deti... Kto sa ku mne prida? Bola by som rada, keby sme si nieco pekne urobili pre deticky pod stromcek 😉

kajka18
autor
18. okt 2014

Co keby sme tvorili na urcite temy? Napr. ZVIERATKA alebo DOPRAVNE PROSTRIEDKY 😉

lusily
20. okt 2014

ja by som sa rada pridala 🙂

kajka18
autor
20. okt 2014

@lusily tak uz sme dve 😉 pockame do konca tyzdna a uvidime...

anculala
22. okt 2014

ja by som sa strasne rada pridala 🙂 len si nie som celkom ista, ako to budem stihat pri dvoch malych detoch, ale ak nas nebude privela, mohlo by sa dat

mimamijami
22. okt 2014

aj ja sa rada pridam, dufam, ze budem stihat... 🙂 momentalne koncim 2 vymeny a celkom ma to chytilo... dufam, ze aj drobca potom chytia samotne aktivitky... 🙂

kajka18
autor
22. okt 2014

@mimamijami
@anculala
@lusily

Ahoj dievcata 🙂 tak uz sme 4... ak mate este nejake priatelky alebo niekoho kto konci vymenu a rad by sa zapojil, tak budem rada 🙂

Skusim sa este aj ja popytat... keby sa nas nazbieralo 10, bolo by to akurat...

vmata
22. okt 2014

ahojte, ja som este ziadnu vymenu nerobila, iba som si prezerala ine diskusie k vymenam a postahovala rozne obrazky na insiraciu...rada by som sa k vam pridala

kaja15
22. okt 2014

ahoj, ja by som sa rada pridala 🙂

kajka18
autor
22. okt 2014

@vmata
@kaja15
Super, ste s nami 😉 este pockame do konca tyzdna a v nedelu si napiseme konkretne co budeme vyrabat a v akych terminoch... tesim sa na spolupracu 🙂

kajka18
autor
22. okt 2014

@anculala ja mam tiez dve male sidla a da sa to 😉 ak to nerobim na poslednu chvilu... mozme kludne urobit mensiu vymenu do 10/12 mamiciek, aby sme to zvladli 😉

fada
22. okt 2014

ahoj, rada sa pridam, ak nas bude 10, tak by sa to dalo stihnut 🙂

janikes
22. okt 2014

@kajka18 ahoj, moj sice este rok nema, ale po Vianociach ano, takze by sme sa do veku ako tak zmestili 😉 .
Tak ak nas beriete, rada sa pridam 🙂

kajka18
autor
23. okt 2014

@lusily
@anculala
@mimamijami
@vmata
@kaja15
@fada
@janikes

Dobre ranko dievcata 🙂 napiste mi prosim zatial ake velke mate deticky, aby sme si pre nich vedeli spravne zvolit aktivitky 🙂 dakujem
Ja mam Viktorka 1rok a 2mesiace 🙂

vmata
23. okt 2014

Ja mám dievcatko, 20 mesiacov

fada
23. okt 2014

@kajka18 ahoj, ja mam 15mes.drobca

kajka18
autor
23. okt 2014

@lusily
@anculala
@mimamijami
@vmata
@kaja15
@fada
@janikes

Ako motivaciu a inspiraciu vkladam ako prva moje navrhy 😉

Potom aj vas poprosim o 3-4 navrhy, z ktorych si budeme potom vyberat...

kajka18
autor
23. okt 2014

1. Do skatulky dieta podla farieb vklada drotiky 🙂
2. Navliekanie flisilovych tvarov 🙂
3. Hmatove pexeso - 6parov
4. Chytanie cervikov 🙂

mimamijami
23. okt 2014

Moj maly ma este iba 9 mesiacov, ale my dorastieme 🙂

mimamijami
23. okt 2014

1. priradovanie farieb
2. doplnenie druhej polovice
3. farby a cisla
4. poskladaj obrazok

anculala
23. okt 2014

ja mam doma parik - 7 a 21 mesacnych

anculala
23. okt 2014

@mimamijami tvoje aktivity sa mi pacia uplne vsetky, tazko bude jedno vybrat 🙂

fada
23. okt 2014

@kajka18, @lusily, @anculala, @mimamijami, @vmata, @kaja15, @janikes
ahojte, pridavam moje navrhy na aktivitky (prevedenie bude samozrejme ine...):

1. hmatove pexeso balonikove - obmena 5 balonikov a 5 priehladnych sackov vzdy po jednom s rovnakym obsahom
2. kreslenie
3. priradovanie farieb
4. prevliekanie
5. davanie guliciek na golfove tycky
6. peciatky
7. retaz z filcu
8. hmatove pexeso
9. kreslenie - gelova tabulka

fada
23. okt 2014

@kajka18
ahoj kajka18, potom ked daju navrhy vsetky maminky, by si mohla vytvorit album a popridavat tam aktivity s nazvom a menom - pod ktore budu maminky hlasovat... a ja asi zuzim vyber mojich navrhov...

fada
23. okt 2014

@kajka18 - ja by som bola za tvoju 1.aktivitku

fada
23. okt 2014

@mimamijami ahoj, ja by som bola za tvoju 1. alebo 3. aktivitku (aj ked vzhladom na vek asi prevazi u mna 1. 🙂 )

anculala
23. okt 2014

takze uz viacere napady, nad ktorymi som uvazovala aj ja, boli navrhnute (farby s vrchnakmi, chytanie cervikov, atd.), ja navrhujem nieco na tento sposob:
1. a 5. su v spodstate to iste, tienove pexeso, resp. prikladanie obrazkov podla tvaru
2. obliekanie postavy
3. hmatove pexeso z vrchnacikov
4. roztiredovanie farieb
alebo aj ine, aj som otvorena moznostiam 🙂 je vela super veci. Len neviem sit. a mam doma mom. kopec vrchnakov z pet flias aj dost zavarackovych 😀

vmata
23. okt 2014

moje navrhy su rozne druhy zapinania, prevliekanie po cislach, labyrint

kajka18
autor
23. okt 2014

Takze pisem postup a pravidla nasej vymeny 😉 Prosim kazdu, ktora si to precita, aby napisala do komentu, ci s tym suhlasi alebo nie... Staci napisat ANO alebo NIE... ak napisete ANO, to znamena, ze s vami na 100% pocitam 😉 k tomu ANO prosim este napiste, ze ake deticky mate doma, aby sme volili aktivitky, ktore budu pre ne vhodne napr. ANO - Nikolka 3,5roka, Viktorka 1rok a 2mesiace...

Postup:
1. Najdi si 3 - 4 aktivitky (poprosim nie viac, aby sa nam potom dobre hlasovalo a mrknite sa aj na navrhy ostatnych dievcat, aby sme nedavali rovnake alebo podobne navrhy), ktore vies vyrobit a vloz ich sem, ku kazdej napis strucny popis ako funguje a co vsetko obsahuje - termin do 26.10.

2. Ja nasledne na to vytvorim album s nasimi navrhmi, aby sme mohli hlasovat. U kazdej z nas si potom vyber jednu aktivitku, ktora sa ti paci najviac a stlac "paci sa mi" 😉 - termin do 28.10.

3. Spocitas pocet "paci sa mi" pod aktivitkami a ta, ktora ich bude mat najviac bude vitazna... tu budes vyrabat pre nas vsetky... napr. ak sa nas nazbiera 12, vyrobis ju 12x... - termin do 6.12.

4. Kazdu vyrobenu aktivitku zabalis do uzavieratelneho vrecuska a nachystas do velkej skatulky... skatulku posles tak, aby najneskor 6.12. bola u mna na poste 😉

5. Ja aktivitky potriedim... kazda z nas dostane do svojej skatulky 12 roznych aktivitiek/hier... nasledne na to, posielam spat ku vam 😉

Tesim sa na spolupracu a dakujem, ze ste sa zapojili 😉

PS: Mam este jednu otazocku na vas... Ja by som brala kludne aj to, keby sme kazda vyrobili kazdej to, co si vyberie, kedze ja budem pre moje deti tak ci tak vyrabat vsetky mnou ponukane aktivitky... tak vas poprosim o vas nazor... dam tu na vyber dve moznosti a ku ktorej sa priklanate vy, tak dajte prosim "paci sa mi to" dakujeeeem 😉

kajka18
autor
23. okt 2014

Chcem vyrabat len vitaznu aktivitku 12x.

kajka18
autor
23. okt 2014

Vyrobim pre kazdu mamicku aktivitku podla zelania.