Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 3 až 4 roky

ivaha
10. mar 2014

ahojte maminky, otvaram druhe kolo aktivit pre nase deticky.Nejake maminky sa nezucastnia, takze mozno budu aj nejake volne miesta.Mozte sa prihlasovat a pridavat navrhy na svoje aktivity.V mojich fotoblogoch zalozim album, kde si budeme ukladat nase inspiracie,takze sem mozte posielat ulohy, ktore sa vam pacia, ale si ich netrufate vyrobit a zaroven zalozim aj album prac ktore by ste ponukli do vymeny,teda by ste ich mohli vyrobit.Mozte pridavat do diskusie aj viac navrhov a potom by som pridala do albumu 2-3 vase ,za ktore by sme hlasovali a ak bude nadpolovicna vacsina u niektorej z nich tak tu aktivitku budete vyrabat.Pripadne po dohovore je mozne, ze maminka moze vyrabat aj dve aktivitky, ak bude ochotna, kazdej mamine tu, ktoru si vyberie.Ono je to aj zaujimavejsie ako robit 20 ks toho isteho. Ale to samozrejme zalezi na kazdej z vas ako sa rozhodnete.Takze sa tesim na dalsiu spolupracu s vami 😉

ivaha
autor
2. jún 2014
ivaha
autor
2. jún 2014

.

ivaha
autor
2. jún 2014

.

ivaha
autor
2. jún 2014

.

ivaha
autor
2. jún 2014
ivaha
autor
2. jún 2014
ivaha
autor
2. jún 2014
sliver
2. jún 2014

@sharonik jééééééééééj ty si urobila aj predlohy, ty si iný poklad!!!! sme sa dohodli že toho bolo veľa tak to pôjde mailom, si fakt neskutočná!!! DAKUJEM

Ivka už to pošli lebo sa zbláznim nedočkavosťou 😉

sharonik
2. jún 2014

@sliver predlohy som nakoniec vytlačila, len som ich nalaminovala 😉

sliver
2. jún 2014

@sharonik paráda, ĎAKUJEM

mamkabeika
2. jún 2014

Ahojte 🙂 @lenka_l @sharonik @sliver @josie3331 @marusinka80 @sonka_d @mima1311 @natabun @ivaha

Takže aj ja som dnes ráno odoslala 🙂 Dúfam, že sa vám moja aktivita bude páčiť, mákla som na nej a väčšinu som podlepila 🙂 A postrihala 🙂

mima1311
3. jún 2014

@mamkabeika @lenka_l @sharonik @sliver @josie3331 @marusinka80 @sonka_d @natabun @ivaha ahojte , na pohariky som nalepila farebne stitky - ktore zvieratka su v jednom retazci - je vlozeny aj jeden kelimok ,, s tahakom ,, 🙂 , pokial by deticky zvladali ulozit uz vsetky zvieratka nepotrebujuc pomocku - stitky mozte odlepit ....

ivaha
autor
5. jún 2014

.

ivaha
autor
5. jún 2014

,

ivaha
autor
5. jún 2014

@lenka_l @sharonik @sliver @josie3331 @marusinka80 @sonka_d @mima1311 @natabun @mamkabeika
mame tu dalsie, uz chybaju tusim len dve

josie3331
5. jún 2014

baby pruser, teraz som tou fixkou co tam mate pribalenu pisala po tabuli a nejde to poriadne dole....sice pisu, ze nie je permanentna, ale ze je vhodna na sklo a kov..... aaaach, co mi to zas predali...

sharonik
5. jún 2014

@josie3331 z toho si nič nerob, kúpime si stierateľnú a túto využijeme na výtvarné aktivity 🙂

lenka_l
5. jún 2014

@josie3331 a skusala si aj nejaku alpu alebo tak? tym by to malo ist v pohode dole, nie? myslis, ze je to velky problem pisat takou fixkou?

ivaha
autor
6. jún 2014

@lenka_l @sharonik @sliver @josie3331 @marusinka80 @sonka_d @mima1311 @natabun @mamkabeika
dievcata, hlasim vsetky balicky domaaaa, len zial mam velmi smutnu spravu, ze vam ich pobalim a mozem posielat az v pondelok, lebo mam teraz velmi dolezite a necakane stretnutie ohladne nasej stavby ☹ , tak urcite to nestiham doobeda poslat a ak to poslem poobede , aj tak to uz neodide, a bude to cakat na poste az do pondelka. Tak verim, ze ma neukamenujete, a vydrzite este do pondelka.Dakujem veeeeeelmi pekne
PS. Uz musim bezat, len este narychlo- s tou fixkou je prave na folii opacny problem- vsade sa zial maze a stiera sa rychlo, tak radsej na foliu ani nepisat, lebo sa maze a vsetko bude modre ☹ , teda aspon nam sa maze-asi ti nepredali fixku na biele tabule 😒 alebo sa v tom nevyznaju 😖

mima1311
6. jún 2014

@ivaha nerob si vrasky ---- tiez mnohe meskali , kedze sa malo poslat v piatok a len vcera prisli posledne ..... v klude to porob cez vikend - tesime sa 🙂

sliver
6. jún 2014

@ivaha Ivka netráp sa, vklude si cez víkend pobalíčkuj, ani ma nenapadlo že budeš dnes doobeda rýchlo balíčkovať a poobede posielať... isto v klude cez víkend... držím palce nech pochodíš dobre na tom stretnutí 😉

sharonik
6. jún 2014

@ivaha vôbec sa nad tým netráp, môžeme byť radi, že si sa na balíčkovanie aj celé vedenie výmeny znovu podujala, takže si pekne počkáme a budeme sa tešiť na aktivity 🙂

josie3331
6. jún 2014

@ivaha kludne posli v pondelok, ved aj my sme poslali neskor 🙂
taka som nasrana na tie fixky, resp. na tu predavacku... akoze zotriet sa to da vodou, ale je to neprakticke strasne... snad najdete ine uplatnenie na tu fixku.... fnuk 😢

ivaha
autor
7. jún 2014

@mima1311 @sliver @sharonik @josie3331 dakujem velmi pekne za pochopenie, par som stihla pobalit poslat a ostatne pojdu v pondelok

ivaha
autor
9. jún 2014

@lenka_l @sharonik @sliver @josie3331 @marusinka80 @sonka_d @mima1311 @natabun @mamkabeika takze konecne uz vseky balicky na ceste k vam, ked vam pridu a bude sa vam chciet, mozme si popisat, ako sa ktore pacia, pripadne aj do mojho albumu, tam to bude priamo pri fotke https://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vyhe...
este par fotiek musim pridat a album nasho druheho kola bude kompletny

sonka_d
9. jún 2014

Baby dorazili... kraaasne... ja mam taku radost. Dufam, ze aj drobec bude mat. Dobre nam to vyslo, ze sme to zostrojili teraz, lebo von sa ist neda. Tak este dopisem nase dojmy, ked sa do hrania pustime. Len nam to trochu potrva, lebo drobec je v znameni barana- zanieteny a zapaleny vzdy pre nieco a uz rok su to len umyvarky aut. Tazko ho ucim na nove hracky.. ale idem na to.. inak par prvkov sa ako vyborne umyvarky vyuzit da 😀
Dakujem vsetkym este raz. Pekne leto prajem, S.

sonka_d
9. jún 2014

@ivaha ..dakujem za extra darcek.. psstt prekvapko 🙂

sliver
10. jún 2014

@lenka_l @sharonik @sliver @josie3331 @marusinka80 @sonka_d @mima1311 @natabun @mamkabeika @ivaha

DAKUJEM parádička, som spokojná a malá sa vytešuje čo je najdôležitejšie!!!
Ďakujem aj za darčeky navyše 😉

natabun
10. jún 2014

Dievcatal
Vsetko je super!!!!!!!!!!!!!!!!@!!!!!!!!!!!!! Dakujeme

mima1311
10. jún 2014

Aj my uz mame doma - vsetkym velke DAKUJEM - drobec pride z vonku a to len bude radisti 🙂

PS - teda klobuk dole , si sa nastrihala @sharonik