Výmena vrecúškových aktivít 2 - 5 rokov, začiatočníci - 2. kolo

zyzu
9. apr 2014

Prve kolo mame za sebou, tak otvavaram novu diskusiu. Zatial mozme diskutovat o navrhoch. Termin vyroby a ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Pridavat sa mozu aj novy, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci.

zyzu
autor
9. apr 2014

@luciaobrocnikova @ivianocka baby s vami ratam na 100% 🙂

zyzu
autor
9. apr 2014

@ihrisko2009 @moninka1 @slniecko379 @samila @martina646 @miracle @fufina1 @sunsun @ivka03 @liesi @adelajda2012 @lucia814 @majaza @majush @bublinqa @peliroja baby dajte vediet ci sa chcete zapojit do druheho kola?

zyzu
autor
9. apr 2014

@milatenko1 @dorothe ahojte rozbiehame 2.kolo a zatial mame volne 1 miesto. mate este zaujem o vymenu?

luciaobrocnikova
9. apr 2014

🙂 ano rataj so mnou

martina646
9. apr 2014

@zyzu Ahoj, dakujem za pozvanie 🙂 Ako sa hovori, nic nie je nahoda ... Prave dnes som odoslala balik do poslednej vymeny a o par hodin dostala tuto otazku, ci idem dalej 🙂
Od januara som bola subezne v styroch vymenach a teda bola som v jednom kole, casto som vela nenaspala. Mozem povedat, ze to stalo za to a mame doma uzasne hracky. Manzel mi uz vymeny "zakazal", lebo na domacnosti je to poznat. Asi ale nie som jedina, u koho tato "busy bag kreativita" vyvolava zavislost, preto sa pohravam aj so zakazanou myslienkou 😀 Ale aj ja sama potrebujem pauzu od vyrabania a navyse ma hlavne v maji a juni caka par dolezitych a narocnych akcii (organizacia Mile pre mamu, projekty pre materske centrum, oslava tatkovej 50 a dcerkinych 2.narodenin...)
Velmi rada by som sa zapojila, lebo s touto skupinkou mi bolo mimoriadne dobre. Ale ak mozem, chcela by som poprosit o cas na rozmyslenie a takisto o viac informacii, ked sa vas uz viac nazbiera. Mohla by som byt ucastnicka c.20? Hlavne preto, ze zo 4 vymen mam doma takmer 80 aktivit, takze uz sa mi bude tazsie hlasovat a vyberat, aby sa velmi neopakovali. Ak sa zapojim, rada by som vyrabala nieco, co je vhodne pre vek 4-5 rokov, lebo sa obavam, ze ked bude dcerka vacsia, uz na to nebudem mat tolko casu a rada by som mala nieco v zasobe.
Takze, zyzu, az budes mat viac zaujemkyn, dam vediet, ci ano, ci nie. Budem to tu sledovat a zvedava budem hlavne na album aktivit. Mozem si u teba vyjednat taketo nadstandardne podmienky?

majush
9. apr 2014

@zyzu ja by som sa rada zapojila 🙂

sunsun
9. apr 2014

@zyzu ja sa rada pridam, no musime dat rozumny termin na odovzdavanie...🙂

moninka1
9. apr 2014

@zyzu predbezne ano. len tiez potebujem nejaky rozumny termin .... 😉

zyzu
autor
9. apr 2014

@sunsun @moninka1 pocitam ze to bude tak okolo 3 mesiacoch, ale myslim,ze sa prisposobime vo finale 🙂

zyzu
autor
9. apr 2014

@martina646 ano, myslim ze sa mozme dohodnut takto, ja v tom nevidim problem a verim,ze ani ostatne baby 🙂

liesi
9. apr 2014

ďakujem za pozvanie, ale nebudem pokračovať. máme kopec krásnych vecí, tak nechám malú, nech sa s nimi vyhrá 🙂

milatenko1
10. apr 2014

@zyzu ano, rada by som sa pridala

majaza
10. apr 2014

@zyzu ja by som tiez mozno do toho sla, termin mi tiez vyhovuje taky daleky 😀
a tiez ako píse martinka, pre mna tiež aktivity na tej hornej hranici 4-5rokov
a mozno aj keby nas bolo menej ako 20 by som pristala 😝

komzikosaurus
10. apr 2014

ahojte aj ja by som mala zaujem ak je to aktualne

zyzu
autor
10. apr 2014

@komzikosaurus ahoj zatial cakame vyjadrenia od bab z povodnej zostavy, ale myslim,ze bude volne miesto 😉

komzikosaurus
11. apr 2014

@zyzu ok tak potom dajte vediet 🙂

atomica87
11. apr 2014

Aj ja by som sa rada pridala...dve vymeny uz mame za sebou, malemy sa s tym neskutocne vyhra. Kukam ze je tu viac bab z povodnych vymen, tak dufam ze sa podari opakovat co najmenej aktivit 😉

zyzu
autor
11. apr 2014

@atomica87 ahoj tiez dame vediet ako na tom budeme s volnymi miestami, ale vyzera to slubne 😉

atomica87
11. apr 2014

@zyzu jasne, budem cakat ako sa to vyvynie

dorothe
12. apr 2014

@zyzu ahojte, ano mame zaujem sa zapojit, dakujeme a uz sa velmi tesime 🙂

luciaobrocnikova
12. apr 2014

tak kolke sme zatial 🙂

adelajda2012
13. apr 2014

@zyzu tak ja sa tiez hlasim po pociatocnom vahani 🙂 Momentalne som sice v nemocnici, ale snad to uz nie je nadlho a predbezny termin ste zvolili dostatocne vzdialeni. Dufam, len ze v tom july to zrealizujeme, pripadne zaciatkom augusta, lebo potom uz rodim 🙂 Manzel vyhlasil, ze mi bude pomahat a ked nebudem moct ja, tak ze bude robit aj bezomna 🙂. Je teraz doma s malou sam a vyhlasil, ze nevie, co by bez tychto "vyrabanych hraciek" robil. Su vraj najlepsie zo vsetkych!

zyzu
autor
14. apr 2014

@luciaobrocnikova @ivianocka @sunsun @moninka1 @martina646 @majush @majaza @adelajda2012 @milatenko1 @dorothe @komzikosaurus @atomica87 tak spolu so mnou nas je 13 🙂 zacneme nahadzovat nejake navrhy? alebo este pockame kym nas bude viac?

martina646
14. apr 2014

@zyzu ja by som bola za navrhy uz teraz, aspon sa trosku ozivi tema a mozno sa pridaju dalsie maminky.

sunsun
14. apr 2014

@zyzu ja myslim, ze by sme to od velkej noci mohli pomaly rozbehnut....-)

atomica87
14. apr 2014

@zyzu @luciaobrocnikova @ivianocka @sunsun @moninka1 @martina646 @majush @majaza @adelajda2012 @milatenko1 @dorothe @komzikosaurus
kedze vo stvrtok cestujem prec na dva tyzdne, a material potrebujem objednat /dodacia doba 3 tyzne/ nahadzujem aktivity hned...
Aktivita cislo 1:
objednala by som z ebay taketo drevene pismena /na vysku maju 24mm/
k nim by som vyrobila podkladove karticky kde by boli napisane slova, a deti by ich mali poukladat na vrch =nieco na styl tienoveho pexesa, len by to bolo viac tvarov, a boli by vyuzite tie drevene pismena
ak nas bude 13, tak to bude cez 70 pismen na kazdu...s tym sa uz da hocico vymysliet 😎

atomica87
14. apr 2014

@zyzu @luciaobrocnikova @ivianocka @sunsun @moninka1 @martina646 @majush @majaza @adelajda2012 @milatenko1 @dorothe @komzikosaurus
Aktivita 2 :
farebne domino
boli by to farebne nalepky tvarov na plastovom podklade, aby to aj nieco vydrzalo. Posnasila by som sa ich vyrobit tak, aby kazda mala aspon 20-30 ks, aby sa s tym dalo zahrat aj dlhsie

atomica87
14. apr 2014

A pre ujasnenie...vyrobim tu, ktora bude mat viac like

adelajda2012
14. apr 2014

@atomica87 @zyzu @luciaobrocnikova @ivianocka @sunsun @moninka1 @martina646 @majush @majaza @milatenko1 @dorothe @komzikosaurus
Tak ja mam zatial tieto navrhy:
1) Nieco ako duha z filcu plus farebne zalaminovane predlohy na skladanie
2) Magneticka draha (zalaminovana) pre auticko. Pripadne pre dievcata moze byt ina verzia (napr. nejake zvieratko...)
3) Obliekanie z filcu
4) Tvaricka na skladanie z filcu
Ak sa nic nebude pozdavat, urcite este najdem aj ine napady.

adelajda2012
14. apr 2014

Este foto 🙂