Vrecúškové aktivity pre 2 - 3 ročné deti

marienkamyd
13. sep 2013

Ahojte,

nechysta sa niekto menezovat vymenu vrecuskovych aktivit pre deti v tomto veku, lebo rada by som sa pridala, ale netrufam si menezovat celu skupinu. Dakujem.

tatrankalucka
31. mar 2014

@martina646, @droby, @barbora21, @ask, @ivka03, @macinka13, @josenka, @evkalv, @atomica87, @sunsun, @amilla, @chrumka84, @ivianocka, @liesi, @netuska78, @sharonik, @silvia259, @tisba
ahojte dievcata, balik s aktivitami mame uz tyzden doma, ale nejak som sa este nedostala k PC, aby som vam vsetkym podakovala za nadherne vecicky a vsetku tu namahu, ktoru ste vynalozili, aby sa nase deturence hrali so super aktivitami 🙂 Kedze uz par dni lezim s horuckami v posteli, dcerka je vsetok cas vonku, nebolo kedy preskumat, co vsetko sa v baliku nachadza, ale ako prva vec ju velmi zaujali palicky od @sharonik, teda hlavne ten obal a vyberanie a vkladanie paliciek don 🙂 Farbu zatial nepustali 🙂
Este raz dakujem 🙂

chrumka84
21. aug 2014

Ahojte, mal by niekto zaujem o zapojenie sa do vymeny?

atomica87
22. aug 2014

Ja by som za zapojila a mozno aj par bab z inej vymeny.

sunsun
22. aug 2014

@chrumka84 @atomica87 baby, u mna by zalezalo od terminu posielania a tiez od aktivit, ja som akurat vcera ratala a mame 97 aktivit, co je celkom dost... okrem asi 10, na ktore je este syn maly pouzivame vsetko, samozrejme striedam, .... ja by som privitala, keby sme robili nieco narocnejsie, tak pre 3-5 rokov....

atomica87
22. aug 2014

@sunsun ja och mam doma cca 70. Tiez uvitam dlhodobejsi termin a tak isto zalezi od aktivit. Ja mam myslim vsetky tie iste co ty....len ty si bola vo viacerych vymenach.

kimiko
22. aug 2014

Dievcata ja by som sa rada pridala, len nemam ziadne skusenosti s vymenami, ale pokusim sa aj nieco zlozitejsie 😉 Malinkemu som uz co to vyrobila.

amexa
23. aug 2014

ahojte ja by som sa rada pridala mala ma 19mesiacov, uz som jej spravila quiet book takze filcove vecicky niesu problem....

noemmka
23. aug 2014

@chrumka84 Ahoj🙂 Pridáš sa k nám? Otvorila som novú skupinu a chýbajú mi ešte dve maminky.

noemmka
23. aug 2014

@atomica87 S Tebou môžem tiež počítať?O tých aktivitách by sme sa samozrejme dohodli aby ste nemali doma tie isté🙂

noemmka
23. aug 2014

Vrecúškové aktivity 2 - 3 roky. Milé mamičky, zatiaľ sa na zozname nachádzajú mamičky @kimiko, @romanovaz, @mimca20, @asemilka, @valika_val, @extrate, @hela_tn a moja maličkosť.

atomica87
23. aug 2014

@noemmka uvidim este aka skupinka sa nazbierate. Lebo ak budete same zaciatocnicky, tak vam to budem zbytocne komplikovat. Ked budete zacinat s cistym stitom, mozete vyrabat aktivitky od vymyslu sveta, a nebudete sa mi musiet prisposobovat.

noemmka
23. aug 2014

@atomica87 Skupinka sa nám rozrástla a ak sa nemýlim, zatiaľ je tam len jedna maminka čo sa výmeny zúčastnila:( ak sa teda nenahneváš tak ťa vynechám...asi by sme tvorili aj aktivity ktoré už doma máte🙂

atomica87
23. aug 2014

@noemmka pohodka, kludne ma vynechaj 😉 ja si uz nejaku zabavku najdem.

vampgirl
23. aug 2014

Ahoj kocky, ja by som sa pridala, ale som uplny amater 🙂 teda doma pre deti som uz zopar veci vyrobila, ale vrecuskovej vymeny som sa este nezucastnila 🙂
@noemmka

gooobi
23. aug 2014

Ak sa bude robit zaciatocnicka vymena, rada sa pridam.

mimca20
23. aug 2014

@noemmka Ahoj, mozem uz zajtra tu hodit foto mojich navrhov?? Alebo ako sa to bude postupovat? Este som vo vymenach nebola. Dik

noemmka
23. aug 2014

@mimca20 Naša skupinka má už novú súkromnú diskusiu🙂 Tam môžeš podávať už aj návrhy🙂

mimca20
23. aug 2014

@noemmka a viem sa do nej ako dostat?

noemmka
23. aug 2014

@mimca20 Si jej členkou...už som ti tam napísala a označila ťa🙂

asemilka
23. aug 2014

@noemmka oznacis aj mňa prosím?

mimca20
24. aug 2014

@noemmka Ahoj neviem to najst prepacc a nic mi ani neprislo ze som niekde clenkou alebo tak. Uz mam 2 navrhy do coho sa mozem kludne pomaly aj pustit.

vampgirl
25. aug 2014

@noemmka takze uz mate plno? Pisala som vyssie, ze by som sa rada zucastnila, ale nereagovala si...

noemmka
25. aug 2014

@mimca20 Ahoj ahoj. Už som ti napísala v novej skupine a nerozumiem tomu prečo sa ti nič nezobrazuje. Skúsime to cez odkaz. Klikni na

noemmka
25. aug 2014

@vampgirl Ahoj, je nás zatiaľ 10 ale ja ja by som rada prijala ešte pár mamičiek max. asi 5, takže vitaj v našej skupinke🙂

noemmka
25. aug 2014

@asemilka neviem prečo ale niektoré maminky sa tej skupiny nevedia dostať aj sú jej členkami ..už sa na tom pracuje...

noemmka
25. aug 2014

@gooobi Jedna maminka nám vypadla takže ťa pridávam do našej skupinky vrecúškových aktivít 🙂 vitaj medzi nami 🙂

julinka322
25. aug 2014

@noemmka sú ešte voľné miesta?ja by som sa pridala, ale závisí to od aktivít, lebo niektoré už doma máme.

michalajulka
25. aug 2014

Ahojte, aj ja by som sa rada pridala...

bambi10
26. aug 2014

@noemmka ahoj, ak mate este volne miesto, tiez by som sa rada pridala... 🙂

noemmka
26. aug 2014

@julinka322
@michalajulka
@bambi10 Ahojte maminky, máme voľné už len dve miesta takže dve z Vás ešte vezmeme medzi seba. Jedná už len o to že sme viacmenej všetky začiatočníčky takže v prípade @julinka322 sa obávam aby ste doma nemali veľa vecí rovnakých ale keďže si sa ozvala ako prvá a napriek tomu máš záujem vezmeme ťa medzi seba🙂 Pre informáciu, veková kategória ktorej sa venujeme je 2-3 roky.