Popálenie jedlom

mischenka9
29. júl 2015

Milé mamičky. Tak dnes som spravila začiatočnícku chybu... Moj synček má 10 mesiacov. Pri dnešnom kŕmení, som mu prvú lyžičku pofúkala, aj skúsila teplotu perami. Napriek tomu bolo asi vnútri horúce. Malý začal plakať. Snažila som sa mu potom otvorit pusinku a jedlo vybrat ale nedalo sa. Naslefujúce sústa som mu potom s o to vacsou pozornostou ochladzovala. Pekne vsetko dopapal. Ale aj napriek tomu sa obávam, či som mu nemohla popáliť nejaké vnútorné orgány. Myslíte, že by som mala ísť k lekárovi? Mali ste podobné skúsenosti? Ďakujem za odpovede a rady.

ena1903
29. júl 2015

@mischenka9 Podla mna keby ho to bolo ozaj nepekne popalilo, tak by ti nejedol spokojne dalej. Mozno na prvy pocit mu to bolo horuce, ale iste nie tak, ze by si mu nejak vazne ublizila. Ja by som mu dala asi ako prvu pomoc napit sa vody a ked uz dalej neplakal, neriesila by som to a brala to ako varovanie.

zabina27
29. júl 2015

podla mna si ho nepopalila vnutri, ved keby ho nieco bolelo, uz by asi nepapal. ked tak dat hned zapit vodou, aby si schladil pusinu, ale z tej malej lyzicky sa nemohlo nic stat v brusku. najhorsie je, ze tito mali nevedia vyplut, ja som tiez prvykrat minuly tyzden dala prihorucu ryzu, no chudiatko, tak sa zlakol a nevedel, co ma robit, nevedel vyplut ☹ ale tak predychal a potom uz papal 🙂 dospelaci vyplujeme, babatku asi len zapit studenou vodou, cajom 😉

mischenka9
autor
29. júl 2015

@ena1903 Dakujem 🙂

mischenka9
autor
29. júl 2015

@zabina27 Dakujem, ved to, ze nevie vyplut chudatko. :/

gita17
29. júl 2015

ano, mas ist k lekarovi, psychiatrovi, predpise ti lieky na uzkost a vsetko bude zas ok

petra7777
29. júl 2015

@mischenka9 Ak logicky uvažuješ...a dieťatko ti papá ďalej...tak asi ťažko bude mať niečo popálené (ďasná, alebo jazyk)..... Nieto ešte vnútorné orgány !!!! Maminky, nič v zlom...ale niektoré to už fakt preháňate :( Vieš vôbec, čo patrí pod termín vnútorné orgány? Lebo toto ma fakt pobavilo ....

lyzzy
29. júl 2015

Myslím si že to prežije bez následkov....hlavne kľud a nadhľad.😉

simca06022011
29. júl 2015

🙄
nie vnutorne organy si mu nepopalila.. nabuduce mu ani nemusis vytahovat jedlo z ust, staci mat nachystane aj nejake pitie a dat to zapit ;) a kedze drobcom staci izbova teplota jedla, tak mas cas... nechaj to vychladnut, nebudes musiet fukat ;)

mischenka9
autor
29. júl 2015

@simca06022011 dakujem

jurinecka125
6. okt 2015

To je prehnane taky strach