22 mesačné dieťa je cez obed unavené, ale spať chodí s plačom

deniss_megan
14. okt 2014

Baby co si myslite je to normalne aj vasi to robia?ked ho neulozim odspi na bicykliku na ihrisko lebo uz je tak unaveny, tak ho musim takto s placom vzdy ukladat, sem tam sa mi podari bez placu a pred spankom samozrejme sa musi este hrat,ja si lahnem na postel a snazim sa ho volat ze ideme spinkat a ze aj jeho kamarati zvieratka co ma na posteli uz spinkaju, alebo knizky citame.ako ste na tom vy? Spime asi hod max hod a pol🙂

seahorse27
14. okt 2014

Tento isty problem som mala s dcerkou v tomto veku. Niekedy zaspala az po 2-3 hodinach uspavania, niekedy vobec, bola to katastrofa. Nakoniec sme to vzdali a prestali sme ju davat na obed spat. Dohnala to potom dlhsim spankom rano - spala do 9-ej, niekedy ajj do 10-ej 🙂

menefrity
15. okt 2014

Ahoj, suhlasim je to teraz v takom obdobi, ze mozno zacne preskakovat ten obednajsi spanok. Zalezi ako velmi je unaveny, ten organizmus sa meni a zacina sa menit na vyspelejsie dietatko. Moja mala place pre istotu, lebo je taka unavena ze uz nevie zaspat. Skus odpozorovat, ked si zacne pretierat oci a zacina zivat. Moja mala ma take male "uspavacie okno" ze trva iba 15 min, ked ho preskoci, tak potom je nabita energiou ako baterka a je to presne 2-3 hodiny kym konecne zaspi. Skus ho dat ulozit predtym ako vidis prve znamky unavy, napr moja ma to okno okolo 10.30-11.00 ked ju dam spat vtedy tak mi zaspi aj za 30 min a spi aj 3 hodiny, No kazde dietatko je ine, skus to odsledovat, daj mu papkat obed skor nez zvycajne, mozno menej na ranajky a uvidis..

deniss_megan
autor
15. okt 2014

dakujem vam za rady, dnes sme zase zaspali v aute 1hodinku po ceste domov