6 ročné dieťa nechce chodiť von

4. feb 2022

Máte niekto tip co so 6r synom, ktorý absolútne nechce ísť von? Myslím prechádzka, obchod, bežne činnosti. Keď s ním idem na prechádzku, tak počúvam celú cestu ako chce ísť domov a aká som strašne zla maminka a on ma už nebude mať rád. 😁 Neviem ako ho motivovať. Ďakujem za radu.

bucko555
4. feb 2022

Moja tiež len dnu chcela byt ani na dvor zohnali sme psíka a teraz má problém byť dnu

luccija
4. feb 2022

Kolobežku či si stopnite čas za koľko ste to prešli a ďalší deň či to spravíte rýchlejšie

pribinak
4. feb 2022

Zoberte nejakého kamosa.
Daj mu tablet a nech vyberie on destináciu ak pôjdete na výlet

luccija
4. feb 2022

@bucko555 to je super motivácia pre celú rodinu🙂

dskjhfdlkdjhl
4. feb 2022

A to tak zrazu? Lebo ja som s detmi chodila pravidelne od narodenia 2-3-krat denne von a ked zacali chodit do skolky, tak po skolke sme vzdy este isli na ihrisko, alebo v zime niekde na sanky/boby. Ale to sme zvycajne isli naraz s dalsimi detmi zo skolky, takze cela velka banda a nikdy nepovedala, ze chce ist radsej domov. Zrejme treba vymysliet nieco, co ho bude tahat viac ako to, co ho taha domov.

monca1977
4. feb 2022

Ja mam ten istý problém s 8rocnym, nám pomáha zobrat kolobežku,vtedy ho to baví viac

elizabet173
5. feb 2022

@dskjhfdlkdjhl tiež si myslím, že je dieťa od útleho veku zvyknuté vonku tráviť hodiny doobeda aj poobede, víkendy v prírode a pobyt vonku nespočíva v tom, že prejde od vchodu po auto, alebo sa nudí na terase v kaviarni, tak s tým nemá problém.

janka48
8. feb 2022

Podľa toho čo robí doma. Ak má dovolenu telku mobil PC tak je to jasne co treba urobiť. Zmeniť to a potom sa bude nudiť a začne chodiť aj von rad.

maminkadeticiek
8. feb 2022

Mna zaujima co presne robi,ako travi cas ked je doma.Evidentne je doma nieco zaujimavejsie ako vilonku.