Ako často kŕmite trojtýždňové bábo?

dankolia
14. jún 2017

Mamicky ako casto davate um miminku my mame tri tyzdne a zda sa mi ze maly pije dost casto skoro kazde dva hodiny chce papat

mimka11111
14. jún 2017

Ahoj,my sme z porodnice odchadzali s 3-hod.odstupmi+60ml /aj v noci /.....doma sme tiez papali kazde 3 hod.,dokonca nam este pediatricka kazala papat kazde 2 hod.,lebo sme sa narodili malicki...teraz bezime 5-mesiac,papame kazde 2,5-3hod. cca 120ml...v noci vydrzime spinkat aj 6hod.,spapame 150ml...vazime 6200g a meriame 65cm 😊

dankolia
autor
14. jún 2017

Tak my papame babylove 90ml+tri odmerky maly spapa celu flasu a za dva hodinky by papal zasa

stanulienkat
14. jún 2017

to mas super, ze iba kazde dve hodiny. Moja mala kazdu hodinu-den aj noc 🙂 cely rok

dankolia
autor
14. jún 2017

@stanulienkat niekedy aj moj chce kazdu hodinku ale bojim sa ci vôbec moze tolko papat

sardinka336
14. jún 2017

To je normalne ze chce kazde 2 hodiny papat...rozostup medzi davkami stačí hodina, dve ...a ked si zase pyta treba dat. Tiez poznám taku mamičku čo dava kazde 4 hodiny, decko uz zuzle jak dive, mrnčí a ona mu pchá dudel. Sak kazdeho vec ale chudak decko. Myslí to dobre a vysledok zly. Ja som davala malej ked si pytala, to uz mamičke ten inštinkt napoveda ze čo asi bábätko chce. Moja pila malo...len po 120ml..čize kludne aj kazdu hodinu a pol, dve hodiny...

adriannasvk
14. jún 2017

Ja som davala obom synom UM na poziadanie,ked aj kazdu hodinku,babatka maju malicky zaludok,malicko spapaju a rychlo vyhladnu,takze sa urcite neboj,babo zje len tolko kolko potrebuje,casom sa mu to ustali,napapa sa viac a menej casto🙂 ja som sa snazila najskor krmit napr kazde tri hodky ale slak ma triafal ked maly mrncal a ja som ho na rukach nosila a potom som mu az jest dala,napapal sa a bol ok,takze daj ked pyta🙂 pripadne mu skus trosku prevarenej vody ak sa ti zda,ze vela pije. Ale neboj nic, moji obaja vela papali,sli tazsi z porodnice ako ked sa narodili😀 a neboli tucnucki ani nic 🙂

dankolia
autor
14. jún 2017

@adriannasvk dakujem vam za radu hned som kludnejsia😉

adriannasvk
14. jún 2017

Nie je za co,je to normalne,toto je asi tvoje prve baby,takze tvoje obavy su normalne,ja som bola taka ista🙂 ale deticky ked su najmensie velmi rychlo rastu takze potrebuju dostatok vyzivy,tym,ze mu das papat na poziadanie urcite nic nepokazis,je to ako pri kojeni,tiez sa odporuca dat dietatku vzdy ked pyta😉

natalka13
14. jún 2017

nas bol ako hodinky kazde 4hodky.