Ako odstrániť žlté fľaky od potu na bielom tričku.

dada7701
30. jan 2020

Baby poraďte ako na ne...máte nejaký účinný prostriedok ? Dik za každú radu

lolinko
30. jan 2020

@dada7701
Ahoj, ja manželovi periem tričká a keď mám aj ja napr. ponožky alebo tielko cisyo biele raz do mesiaca v save na veci " Savo Perex"
Svokra zas perie biele veci s jednou tabletou do umývačky. (Tu tabletu som ja ešte neskúšala, ale čítala o nej)

berny800
30. jan 2020

Ja som už na žlté fľaky pod pazuchami skúšala dať aj klasické savo ale nezislo to vôbec.

lolinko
30. jan 2020

@berny800
Mne zas nepomáhal wanish 🥺
Obyčajne savo som ešte na veci neskúšala 🤣

luthine
30. jan 2020

@dada7701 obycajne jadrove mydlo, napenit a nechat pol hodku posobit. Na muzove biele kosele pomaha. Lepsie nez od lanzy sa mi vsak osvedcila znacka Jelen.

limetka69
30. jan 2020

@lolinko to nie je obycajne, ale na pranie.

mpg
30. jan 2020

@dada7701 Savo Perex je na pranie - ja som v tom prala také biele blúzky a tričká, záclony, ktoré boli viackrát prané a boli celé už nie biele, tak som ich do toho večer namočila (zriedené s vodou) a potom som vyprala a boli oveľa belšie. Len záleží aj na materiály látok, niektorý je taký umelý, že to naň slabo zaberie, lepšie to vybielilo bavlnené veci. Niekedy som vybieľovala aj namočením do octovej vody alebo sódou.
Verím aj tomu, že to treba robiť keď Mesiac ubúda od splnu do novu, vtedy to pôsobí lepšie, tak je to viac v súlade s prírodou.

evalin88
30. jan 2020

V Dm maju žlčové mydlo, tým treba predprať a potom dať oprať +,pouzivam aj sanytol na pranie

kika831
30. jan 2020

@dada7701 ahoj, vela zavisi od materialu. Cim viac bavlny, tym horsie idu zlte flaky vyprat. Ja pouzivam vanish na biele, nezmiznu skvrny uplne, ale ciastocne ano. Treba to vyprat niekolko krat.

beie
30. jan 2020

Neskúšala som ale veľmi dobre bieli prášok z DM na biele prádlo

malfea
31. jan 2020

@dada7701 mne sa osvedčilo žlčové mydlo

bobko71
6. apr 2020

mala som rovnaký problém vyskúšala som agenta z eurony a výsledok na jednotku
vrelo odporúčam nakupujete cez eshop hned so zľavou a sú to eko výrobky bez agresivnych chemikálii

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lolinko
1. júl 2021

Ahojte
Ja som nakoniec vyskúšala odstraňovač škvŕn z Teta drogéria a musím povedať že je super 👌.
Ja osobne poviem, že je lepší než Wanish.
Všetko ide s nim dole, aj tie škvrny z bielych tričiek, aj čokoláda, tráva.
Svokra všetko prala s wanishom a tabletou do umývačky, nerada sa chcela toho vzdať. No tiež vyskúšala tento sprej a tiež si ho nevie vynachváliť.

miriamka75
15. júl 2021

@lolinko môžem poprosiť presný názov😎

lolinko
15. júl 2021

@miriamka75
Toto používa už celá naša rodina a sme spokojný veľmi

wawna
20. júl 2021

ja som si kupila cityzen tričko a na nom nie je vidno pot a špinu. Minule mi tam kvapkal melon a vobec to nebolo vidno. Za mna supeeer vynález

miriamka75
21. júl 2021

@lolinko ďakujem...pojdem kúpiť👌

lolinko
21. júl 2021

@miriamka75
Nie je začo. Dúfam že bude spokojnosť 😉