Ako teraz obliekate svoje detičky?

21. máj 2023

Ahojte, ako teraz obliekajte svoje deticky? U nás je dnes 23 stupňov, myslite že synovi 6m budú stačiť tepláky ponožky a body, mikina? Či to je už moc s mikinou?

bbebe
21. máj 2023

za mna staci dlhe body a faakt tenucke teplacky. moja ma sice tri ale beha v kratasoch a tricku

viestta
21. máj 2023

Kolko vrstiev obliekas sebe, tolko oblec aj babatku. V kociari ho neofukne, takze je zbytocne obliekat viac, len sa spoti

sandyan
21. máj 2023

Ja by som mikinku nedavala

cecilia29
21. máj 2023

9 mesačná ma tielkove body, tričko a tenké leginky

patka06
21. máj 2023

Predpokladám, že 6 m je v kočíku. Mikinu netreba, ak bude spinkať prikryť ľahkou dekou.

zenulkaaa
21. máj 2023

No podla mna aj bez mikiny moze byt. Ved je fakt teplo zrazu.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanemila
21. máj 2023

Podla mna je rozdiel, ci dieta uz chodi a hybe sa alebo len lezi/sedi v kociku. Ja mam 7 tyzdnoveho a v tomto pocasi ma body, svetrik, teplaciky a ponozky. Skoro 3,5 rocna leginy, tricko (dala som jej este dlhy rukav, lebo u nas fuka) a klobuk.

jaskolka
21. máj 2023

6 mesacne už môže mať len body, teplaky a ponožky. Ak nefuka a je v kočíku, ja by som ani čiapočku nedala,akurát ľahký klobúčik, keď bude vonku na slnku.
Moji majú 1 rok a skoro 3 roky, obaja už krátke rukávy, starší syn aj krátke nohavice.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
226lenka
21. máj 2023

Dnes som môjmu 6 mesačnému obliekla body s krátkym rukávom, tepláky, mikinu, čiapku a bol celý spotený. Ešte aj zakrytý v kočíku bol.

zuzuzula
21. máj 2023

@viestta ja som v tomto úplne mimo všetci na letno pomaly poobliekaní a mne zima ze mam tričko s dlhým rukávom, sveter a tenkú bundu 😅

zmrzlinka2021
21. máj 2023

Dieťa treba obliekať ako seba, inak znižuje s mu prehriatim imunitu.