Aký prací prostriedok používate pre novorodenca?

mmbudiakova
13. jún 2021

Ahojte mamičky. Som tehotná a pripravujem sa na príchod bábätka. Prosím Vás aké aviváže odporúčate na pranie pre novorodenca? A dokedy ste používali pri praní detských vecičiek? Potrebovala by som poradiť od Vás skúsenejších. Vopred ďakujem za akúkoľvek postreh.

pribinak
13. jún 2021

Avivaz žiadnu. Bábätko vonia samo o sebe krásne. Prášok či gél: Lovela, Batole, Persil sensitive, Frosch

kkovacovak
13. jún 2021

@mmbudiakova avivaz určite nie. Na pranie mám lovelu. Hlavne nič voňavé

petra889
13. jún 2021

Iba lovelu od narodenia a aviváž až od rok a pol som začala dávať

bagre
13. jún 2021

Lovelu a persil sensit., bez aviváže. Doteraz takmer nepoužívam

heln
13. jún 2021

Pre babo lovelu, aj avivaz lovela, ale davam len trochu. A inak aj nase periem len v persil sensitive a avivaz silan biela sensitive.

didi2102
13. jún 2021

@mmbudiakova ja mám veľmi rada Bupi a bez aviváže,už kupujem len detský prášok a periem v ňom všetko 😄 mám 1 a 3r

mlska19
13. jún 2021

Yellow and Blue gel z mydlovych orechov bez vone.Avivaz nepouzivam uz 10 rokov ani na svoje veci,mojmu muzovi to vyslovene smrdi umelinou.Ked tak na postelne pradlo par kvapiek silice,ale odkedy spava maly s nami,ani to nie.

patka06
13. jún 2021

Aviváž vôbec

lienka.7
13. jún 2021

@mmbudiakova teraz mam ariel baby a lenor sensitive. Kym ale bola malinka, tak len lovelu (mne to vsak smrdelo 😔).

denka259
13. jún 2021

Ja používam gel z mydlovych orechov od Soaphoria, vonia krásne a jemne. Sem tam dám aj avivaz od Soaphoria - zelený čaj a aloe vera. Všetko eko produkty s príjemnou dlhotrvajúcou vôňou. Pre staršiu používam frosch baby - lepšie odstráni škvrny po jedle.

rooberta
13. jún 2021

Vy ste vsetky take spokojne s lovelou, ja som si ju kupila na zaklade recenzii tu na fore, ale mala som pocit, ze vobec dobre nevyperie. Neviem presne definovat co mi vadilo, len som mala taky pocit pri vesani pradla, ze to nie je dostatocne. Radsej odporucam ten persil alebo ariel.

veronice
13. jún 2021

Ja pouzivam od Eurony - praci gel, prach aj avivaz. Su vhodne na citlivu aj ekzematicku pokozku, su koncentrovane (z 1l vyperiete aj 50 praciek) a neobsahuju zbytocnu drazdivu chemiu, opticke rozjasnovace (vhodne teda aj na pranie satiek a nosicov) ani plnidla. Za mna max spokojnost. A fakt krasne vyperu 👍 kludne poslem vzorku (zdarma) kto by chcel vyskusat 👍 najlepsie je presvedcit sa na vlastnej kozi 😉

lenicka777
13. jún 2021

Z lovely dostal silnú alergiu na kozi malý odvtedy používame jelinek 🙂 mydlovy prášok vonia krásne

linda117
13. jún 2021

Lovelu prasok. Pouzivam ju aj pre dcerku aj pre nas dospelych 🙂 predtym sme pouzivali gel, ale kozna lekarka odporucila skor prasok

jaga18
13. jún 2021

Ja som kúpila frosch baby aj gél aj avivaz

zuvelyn
13. jún 2021

@rooberta rovnaká skúsenosť, prádlo nebolo čisté a smrdelo, mala som našťastie lej vzorku.

Používam persil gel podla toho ktorý je v akcií pre celú rodinu, nekupovala som zvlášť prášok pre dieťa

mmbudiakova
autor
13. jún 2021

Ďakujem všetkým mamičkám!

lucylliana
15. jún 2021

Ja používam s Amway ktorý je prírodný,kvôli synovej pokožke ktorá je dosť náchylná pri bežných pracích bol vyhádzaný