Bdenie pred nočným spánkom

20. jún 2022

Maminy mám otázku, lebo nevieme akosi na to prísť. Naša 8,5 mesačná ma 2 spanky,bdie pred spankom 3,5 hodiny a zaspáva celkom fajn, ale musim ju hojdať po ritke. Problem nastáva keď uspávame pred nočným spankom, place a place. Dávam tiež po 3,5. Myslite,že by som ju mala nechať dlhsie hore?vsetky spanky spinka v posteli, lezim vedla nej kým nezaspinka

babovka2321
20. jún 2022

Moj mal vzdy pred nocnym spankom ovela vacsie okno bdenia, nez pred dennymi spankami. Teraz ma len 1 spanok a bdele okna ma doobedu 3-4 a poobede 7-8 hodin. Zaspavanie nikdy netrva dlho.

terez246
20. jún 2022

To posledné bdenie býva vždy najdlhšie. Nechaj ju dlhšie hore, pokojne. Moja dávala aj 4,5-5 hodín pred nočným spánkom. Uvidíš či nebude preunavená a nezhorší to nočný spánok. Ak nie, prispôsobíš druhý spánok, aby nešla spať príliš neskoro. 😊

petamich
20. jún 2022

nas ma 11M a pred nocnym spanok musel mat vzdy dlhsie okno aspon o hodinu 🙂 teraz sa to trosku vyrovnalo, odkedy vydava cez den viac energie - lozi, chodi pri nabytku a tak ale davali sme ho cez den po 3 hodinach a vecer 4-4.5 inak bol boj alebo nocne budenie a chcel sa hrat

autor
20. jún 2022

@babovka2321
@terez246
@petamich ďakujem, skusim, lebo inak sa bráni, place a uspavame ju aj hodinu a aj tak ma nepokojný spanok

autor
20. jún 2022

@petamich prosím ta a ak ma poobwdnajsi spanok niekedy hodinu, hodinu a pol alebo dve aj tak mám nechať rovnaké bdenie pred tým nočným?+ rano vstáva stále inak, takze asi režim sa nedá nijako dodržať,že? Dakujem ti