Časté nočné budenie a jedenie 6 mesačného syna

adrika1000
29. nov 2017

Ahojte maminky,chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti a ako ste riesili casty problem s budenim a papanim moj maly ma 6 mesiacov chodi mi spavat o cca 7 ale do 10 sa mi budi kazdu hodinu a potom do rana kazde 2 a to by skoro stale papal v noci sme takto hore aj 7-8 krat ,nezabralo zatial nic co som skusala,poradte.😉

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xxxzzz
29. nov 2017

Nemyslim, ze je to o hlade. Toto mi robili moji obaja. Je jedno, ci som kojila, alebo presla na UM. Kazda.bozia hodina boli hore. 😤 Len pevne nervy a vydrzat. A celistvy spanok nemaju dodnes (7 a 2r)

adrika1000
autor
29. nov 2017

nekojim maly je na UM,mali sme problem s laktozou tak sme mali bezlaktozove mlieko myslela som ze je hladny ,uz mame klasicke a stale problem pretrvava do cca 5 mesiacov spaval pekne problem mam len tento posledny mesiac

lucka227
29. nov 2017

@adrika1000 niektore deticky sa tak budia.Nasa sa aj kazdu 3/4 hodinu

veronikajuhasova
29. nov 2017

My máme to isté.. Budí sa V noci strašne casto. Niekedy pospi 15 min A je opäť hore. Papať nechce, keď ho priložim K prsníku, nepije... Iba sa chce hajkat. Tie noci sú I nás Ťažké

marion09
30. nov 2017

@adrika1000 nepredieraju sa mu zubky?

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikajuhasova
30. nov 2017

prosim vas, ked ste prestali hajkat...lebo ja si myslim, ze nas sa budi prave preto, lebo zisti, ze je v postielke a nie je na rukach, hladny iste nie je...vsetko to slo bez placu? lebo ja ked ho len tak polozim, spusti plac taky, akoby ho niekto bil alebo neviem co :D...a potom iba lezala v postielke, alebo ako dlho trvalo , kym zaspala? tiez mu pustame sum z kolotoca...ale sam nie a noe zaspinkat...hajkame ci je den, alebo noc, uy som bezradna z neho

adrika1000
autor
3. dec 2017

tak maminky skusili sme nechat vyplakat trosku drobca 2 noci sme spali super vyzera to tak ze je strasne nauceny byt v mojej pritomnosti a aj pri spanku mat ma stale pri sebe ako sme ho nechali vyplakat vecer tak potom zaspinkal a pekne spal bez mrvenia do rana iba na papanie sa zobudil kazde 3 hodinky.prvy vecer sme plakali skoro pol hodku chodila som ho hladkat a ukludni at ze som pri nom no a vcera uz do 10 minut bolo po placi tak som zvedava co nas caka dnes😉