Chcú vaše trojročné deti chodiť, alebo sa iba nosiť na rukách?

16. okt 2021

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať či aj vaše skoro trojročné deti nechceli chodiť ale chceli byť iba stále na rukách? Mám dcérku ona bude mať v januári 3 roky a keď ideme do obchodu tak stále začne plakať že chce byť na rukách. Ani do kočiara nechce ísť ale iba na rukách keď sa jej opýtam či ju bolia nôžky tak povie že áno, ale keď sa zasa opýtam to isté tak sa smeje a vraví že nie. Ak je doma tak behá ako šidlo, alebo keď ideme na ihrisko vtedy pobehuje po celom ihrisku. Neviem či to je iba jej rozmar alebo či s nou mam zájsť k lekárke predsa dosť rýchlo narástla je velmi vysoká na svoj vek. Čo si o tom myslíte?

luccija
16. okt 2021

Skúša ..a v 3 r už nie je vhodný ani kočík, ak to nemáte ďaleko.Ona sa hneď chytila tvojich slov, že ju bolia nôžky🙂

hennyinnsbruck
16. okt 2021

No ked na ihrisku lieta a aj doma tak jednoznacne vymysla😄

katulastraka
16. okt 2021

Bud rozmar, lebo si zvykla ze ju na tie ruky vezmes, alebo ma strach byt sama medzi tolkymi “velkymi” ludmi, tak chce byt na rukach. Moj synovec bol takyto. Vzdy sa rozreval ze ho boli brusko, lebo vedel ze mama ho vezme na ruky. Pri nas ostatnych ho zazracne brusko nebolelo, lebo vedel, ze na nas to nefunguje 😂

dusankomoj
16. okt 2021

Myslím,že slečinke treba kúpiť odrážadlo,alebo bicykel s Elzou, pripadne detský nákupný vozík a na ruky sa ťahať nebude. Pyšne odšlape po vlastných🤣

pribinak
16. okt 2021

Nemá ploche nohy? Nemá nove topanky? Že by jej nesedeli dobre na nohe?

ckatka
16. okt 2021

Kúp si onbu alebo ringsling- na občasné poponosenie super vec.
Môže tam byt viacero dôvodov - strach z okolia, separácia úzkosť, potreba kontaktu s tebou,...ale aj zlé topánky alebo čokoľvek.
V 3r je to normálne. Môj ma skoro 5, ale keď sa nájde niekto "ochotný" ho odniesť, rad sa tvári akoby mu nohy odpadli a nechá sa domov odniesť 😂
A to vydrží šliapať pol dna turistiku...
Rob ako vám vyhovuje a ser na okolie. Je to tvoje dieťa a tvoje srdce ti povie, ci vám to tak obom vyhovuje alebo nie. Ked bude mať 12, už nepríde ani pomojkat...užívaj si to 😂

autor
16. okt 2021

@dusankomoj ma aj bicykel, aj odrážadla vydrží na nich 10 min a potom zasa na ruky, takže nesiem aj bicykel aj dieťa je to brutál :D

autor
16. okt 2021

Dievčatá ja by som ju nosila ale keby ma chrbát tak nebolel :(

luccija
16. okt 2021

Nie, nenos ju...viem, že mama dokáže pre deti nemožné, ale robíš jej medvediu službu.Ak beriete von odrážadlo pôjde na odrážadlo...manipuluje Ta

dusankomoj
16. okt 2021

Tak pokiaľ nemá zdravotné problémy( tie ploché nóžky by mohly byť problém) tak sa obrň trpezlivosťou,oddychujte každých 15m,ale na ruky nezober. Keď lieta po ihrisku,tak jej nič nieje a urobila si z teba šerpu😉

sense
16. okt 2021

Ak beha doma aj na ihrisku bez problémov tak je to jej rozmar. Ja som dcéru v tom veku nenosila. Ak nechce chodiť tak ôk do kočíka aj keď teda v 3 rokoch sme už nemali ani ten... Ak si vezme bicykel al odrauadlo u mňa by neexistovalo niesť dieťa a aj bicykel lebo si to rozmysli.

mogaa
16. okt 2021

3ročné sa už nenosia na rukách.....možno podľa tvojho zváženia ak naozaj veľa chodila, ale treba ju zvykať aby chodila sama....3ročné deti už chodia do škôlky a chodia zo škôlky aj na dlhšie prechádzky....naša chodi,a teda od cca 2rokov do súkromnej škôlky kde boli deti od 2-3rokov a teda denne s nimi chodili učiteľky cez celé mesto , vždy viac ako 1,5hodina bola denne prechádzka pred obedom.....detičky sa držali takého povrázku, aby neutekali a učiteľky im po ceste vysvetlovali - napr.tu je obchod, tu mamičky nakupujú jedlo, ovocie, mäso.....tempo prispôsobili deťom, ale krásne prešli skoro cez celé mesto(sme menšie mesto)

luccija
16. okt 2021

@sense ja som nosila na dlhé trasy kočík kvôli kabelke, pitiu, hračkam na piesok..iste stalo sa, že slečna sedela v kociku a na madle prevesené odrazadlo🙂ale to sme boli naozaj ďaleko
Deti len skúšajú 3r deti chodia do lesa a na turistiku zvládnu oveľa viac ako si myslime

luccija
16. okt 2021

Ak nevládze skontrolovať krv anemiu, nôžky či nebolia...ale, ak lieta doma na ihrisku, tak len sa chce nosiť🙂

nwnw
16. okt 2021

Od 15m nemame ani kocik. V obchode max do kosika velkeho. Leniva je a skusa to na teba.

sense
16. okt 2021

@luccija tak moja už kočík vtedy nemala, chodili sme tak aby vláda la a koľko vkladala à teda zvládala dosť

elizabet173
17. okt 2021

v troch rokoch sme už kočík ani nemali, samozrejme, že vymýšľa, lebo jej na to skáčeš. Načo ju vláčiš, keď ťa bolí chrbát? V škôlke trojročné chodia aj na dlhšie prechádzky a ani ich nenapadne sa pýtať na ruky, lebo vedia, že ich nikto nosiť nebude.