Článok : Mamy strácajú zdravý rozum...

tyrkysova_kobyla
27. aug 2018

Celkom zaujímavý článok na zamyslenie 🙂

https://najmama.aktuality.sk/clanok/267621/dnes...

nanervy_2
1. sep 2018

radsej sa povenujem dietatu ako stratit cas citanim tohto ponosovania sa na nevestu,.. nevesta neposlucha, tak sa aspon vyburi takto.
som mlada a otvorena, ale ste zle zle zle ... :D no jo.. veta radsej nechat dieta niekomu a tak sa ist odviazat hovori za vsetko. A hned si odporuje, ze nemaju sa zbavovat dietata, ale byt s nim :D

judar
1. sep 2018

veru strácajú...už aj tu na koníku väčšina

dskjhfdlkdjhl
1. sep 2018

Nuz, kazdy stravi tolko casu, kolko uzna za vhodne. A niekto si ani neprizna, ze stratil, ci stravil😉

stanulienkat
1. sep 2018

Ako tu citam,chyba vam tu vsetkym premudrelym matkam sebareflexia. Ta pani mala v mnohom pravdu. Natriasat sa s malym deckom celu noc v blbej polohe v satke vam fakt pride normalne? V mnohom ma pravdu,v niecom nie. Tak ako kazda tu ma v niecom pravdu a v niecom nie. Tu ste vsetky premudrele a pritom tie dristy cerpate na MK namiesto toho,aby ste pouzili vlastny mozog. Tu vam pripada normalne,ked sa mamicka opyta,co ma dietatu obliect do mrazu,alebo co ma robit so svojim krvacajucim dietatom. Toti vam prideOK a ked si pani povie slusne svoj nazor,tak uz je z nej stara striga.

moonlight1210
1. sep 2018

Pani svokra pisanim toho postrehu stravila isto menej casu mimo svojich vnucat, ako travia matky pri svojich reakciach nan mimo svojich deti. 🙂

betunka39
18. sep 2018

@lmml aj tvoja mama je svokra...pacilo by sa Ti keby sa takto o nej vyjadrila jej nevesta?...dievca trocha ucty a skromnosti v zivote...inak z Tvojich deti vyrastu asi podobne povysenecki ludia.

alaguema
18. sep 2018

@tyrkysova_kobyla keby sa staral každý o svoje záležitosti, o všetko a o každého by bolo postarané. Prečítala som si asi prvých päť viet. Za viac mi to nestálo. Týchto názorov na dnešné mamy je všade po milú jarmilu. To, čo sa kedysi riešilo klebetením po domoch, sa dnes stáva "názorom", ktorý autor vyjadrí na internete a ktorý v podstate aj tak nikoho nezaujíma. Nie že by som ja osobne tancovala do tretej s dieťatkom v nosiči, ale ak to niekto robí, je to jeho vec. Dieťa spalo, neplakalo, asi sa nešiel kvôli tomu zrútiť svet, len jedna svokra s akútnou potrebou vyjadrovať svoje názory.

vyhuelka
18. sep 2018

Veľmi pekne napísané a musím konštatovať, že bohužiaľ pravdivo :-/ kam to spejeme :-/