Denný spánok v kočíku

4. jan 2023

Pekný den mamičky. Po dlhom trápení dcérka presla na jeden denný spanok a výrazne sa zlepšil spanok aj v noci-ma skoro 15 mesiacov. Ale iné som chcela;) keďže od babatka je veľmi narocne dieťatko a aj ked sme ju učili mesiace učiť spinkat cez den v postieľke alebo v posteli, nezabralo nic a spinkat chcela len v kociku a tak to je dodnes. Ale rozmyslam,že keď ma len jeden, či by nebolo v jej veku už lepsie spinkat v postieľke alebo v posteli,len nie v kociku. Je tu mamina, ktoré aj väčšie deticky spia stále v kociku?🙂 alebo ako ste ich naučili zaspávať inde a dávate aj mliecko pred spinkanim cez den? Dakujem za odpoved

eri444
4. jan 2023

Je úplne jedno, kde sa vyspinká, spánok potrebuje🙂 Aj moja spávala dlho v kočiari, nechcela inde, tak som ju proste nechala, no a čo. Nenútila som ju, nesilili sme to zbytočne. Bola som rada, že spí.

nicol_10
4. jan 2023

A ako dlho spi v kociku? Moja napriklad v kociku vie spat max 45minut (tiez 1 denny spanok),ale v postielke spi aj 2 a pol hodiny,nakolko sa tam moze rozvalovat a ona je teda riadny cestovatel v postielke 😄. V postielke cez den nechce spat vobec? Reaguje na to placom? Alebo len nezaspi?

lilli68
4. jan 2023

Môj vnúčik 21-mesačný stále spáva počas dňa v kočíku na balkóne, pospí dlhšie ako v postieľke

zorkahorka
4. jan 2023

Moj syn ma 2 r a 2 m a donedavna spaval na obed len v kociku.chvalabohu odrazu vie zaspat bez problemov v postielke,lebo kocik mu bol uz maly 🤣

autor
4. jan 2023

@eri444 tak to asi nebudem radsej meniť🙂

autor
4. jan 2023

@nicol_10 v kočíku 2 hodiny alebo 1,5. Vie aj hodinu, ale to sa mi ju ešte podari douspat. Už davno som ju neskusala dat spat do postielky, lebo viem, že si bude zle zvykať a v kočíku to je bez placu🙂

autor
4. jan 2023

@zorkahorka tak mame ešte cas🙂

autor
4. jan 2023

@lilli68 tak potom to necháme aj my tak, keď nám to obom vyhovuje🙂

dankabetka
4. jan 2023

Ahoj, moj starsi napriklad spal len v kociku cez den do vyse roka a pol a kocik musel byt v pohybe...aj ked bol na balkone musela som nim hybat, potom sa mi podarilo ho uspat v manzelskej postely ...cca pol roka spaval cez den tam somnou doslova som nemohla odist uz bol hore, a od cca 2 rokov uz bol problem ho uspat naobed, niekedy zaspal niekedy vobec. Ked mal 3 uz na obed nespal a to ani v skolke ho nezlomili... ked na to spominam, cudujem sa ako som to dala s nim...mladsi (takmer 4 roky) ten spi aj teraz cez obed a potiahne aj 2 hodiny, ale ten nemal problem zaspat hocikde, ked chce spat spi 😉😅