Dojčenské mlieko Babylove Bio 1. Aké máte skúsenosti?

zuzanockamt
8. dec 2010

Dnes som zistila, ze toto mliečko je v porovnaní s ostatnými mliečkami dostupnými na našom trhu veľmi lacné. zaujímalo by ma, či ste ho dávali aj vy a ako ho znášali vaše bábätká. Náš syn bude mať 3 mesiace, doteraz pije len Bebu Pro 1, na Um je od 2. tyzdna a materské mlieko už nedostáva asi 2 mesiace.

lucka33
8. dec 2010

no tak toto by zaujímalo aj mňa, tiež som toto mlieko pozerala v dmke a celkom sa mi pozdávalo, ale nepoznám nikoho, kto ho dáva, tak by som si rada prečítala skúsenosti mamičiek 😉

latvia
8. dec 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/tema/mate-zkuse...
skuste sa pozriet sem, pripadne opytat

xenik78
17. feb 2011

aj my sme presli na Babylove Bio 1 a maly je spokojny, pravidelne a bez problemov kaka, negrcka, parada. Predtym sme davali Nutrilon extra 1 a ked si odgrgol aj grcol, maval problemy s kakanim, casto sme museli pridavat sabsimplex. Uz mame klud a dokonca v noci aj dlhsie spinka, ako spaval na Nutrilone.

xenik78
17. feb 2011

aj my sme presli z Nutrilonu na Babylove Bio 1 a maly /maly na 6t/ je spokojny, pravidelne a bez problemov kaka, negrcka, parada. Predtym sme davali Nutrilon extra 1 a ked si odgrgol aj grcol, maval problemy s kakanim, casto sme museli pridavat sabsimplex. Uz mame klud a dokonca v noci aj dlhsie spinka, ako spaval na Nutrilone.
co sa tyka ceny - to nam vysvetlila veduca predajne DM u nas v meste: na rozdiel od inych znaciek mlieka a hlavne Nutrilonu, DM nedava peniaze do reklamy na svoje vlastne vyrobky radov Balea, Balylove, S-he a ostatnych, ktore najdete len v siete DM. Co sa tyka kvality, velakrat je vyssia ako inych "značkovych" výrobkov 😉 🙂 😀

skeblicka77
20. feb 2011

ahojte, my sa sice kojime a zaciname pit sunar, ale kamoska dava malej toto mlieko babylove...jej mala je spokojna a pekne pribera, nemava ziadne koliky, kamoska si ho chvali...

mia86
17. mar 2011

Ja dávam synovi (1r.) mlieko Baby love už 2 mes. a som s ním veľmi spokojná. Používajú ho aj viaceré moje známe. Ale tiež by ma zaujímalo, ako by obstálo v porovnaní s inými značkami čo sa týka zloženia...

martinkatinka
19. jún 2011

Nemáte náhodou toto mliečko na predaj? U nás zatvorili Dmku a my sme si nestihli spraviť zásoby na tie tri týždne, idú to tam prerábať... potrebujeme jednotku, ak máte, prosím, ozvite sa na IP, na cene sa dohodneme.

edita84
27. sep 2011

Ahoj kočky aj môj malý pije toto mliečko a sme spokojný krásne priberá a aj mu chutí, len mám otázočku :D dokine ste povedali aké mliečko pije vaše babatko? ako reagovala?

marry26
27. sep 2011

ahoj, ja malej davam od 3.mes. a uz pijeme Babylove 2, je lacne, malej chuti i ked nie je moc mliekova, uz len vecer a rano, niekedy ked zaspava cez obed. Dr. som povedala ze BEBu, lebo tu som kupila prvu, a uz som jej nepovedala ze babylove

zebra41
27. sep 2011

@edita84 my ho papame cca od 5 mesiaca. Dokine som to povedala normalne a nereagovala nijako. Uz ked sme mali problemy s predchadzajucimi mlieckami, tak mi povedala,aby sme skusili aj toto, lebo,ze maminky si ho pochvaluju. Zacinali sme vsak klasika Nutrilon, Beba. Vsade sa ma pytali ake mlieko pije a okrem jednej pani doktorky s tym ziaden lekar nemal problem - ani na gastre. Len ked nas hospitalizovali v nemocnici,tak sme si mliecko museli priniest vlastne, lebo take tam nemali. Akurat v kardiologickom centre v BA sa pani doktorka pytala, co je to za mlieko a preco ho pije a ze v zivote o tom nepocula ( to bolo povedane dost ironicky). Tak som jej povedala,ze este aj v jej veku sa moze nieco nove naucit....Potom uz bola v pohode 🙂

lunnita
28. sep 2011

Ahojte, ja tiez dávam malinkej mliecko BabyLove1 a som s nim velmi spokojna, spokojnejsia ako ked som jej podavala nutrilon. Co ma vsak trosku vystrasilo, je to, ze som sa nedávno docitala, že toto mlieko neobsahuje taurín-čo je velmi dolezita latka pri rozvoji CNS a zraku. V materskom mlieku je, a aj takmer vo vsetkych ostatných UM .Chcem sa spytat, ci sa uz niekto z vás na to pýtal nejakého odbornika. Prave kvoli tomuto rozmyslam nad zmenou mlieka, i ked babylove malej uplne vyhovuje.

januskag
9. okt 2011

ahojte, ja som davala malej Nutrilon ale nerobil jej dobre. mali sme problemy s vetrami, vrackali 0sme.kamoska mi poradila Babylov a odvtedy mame pokoj. Uz ho papame 4 mesiace. je cenovo dostupne ako ostatne. podla mna sa cena odvija od znacky. neviete mi prosim vas niektora poradit co je dobre ak je mala nachladnuta a chrapci? MAME ANTIBIOTIKA piatka je tam trosk zlepsenia ale nic moc. dakujem

kisasonka83
9. okt 2011

@xenik78 presne a vela ludi o tom nevie

kisasonka83
9. okt 2011

ahoj malemu tiez davam Babylove Bio1,vymenila som vela mliecok a az u toho je spokojny a usmievavy 🙂.Mali sme Bebu- katastrofa,zvracal,mal neskutocne zarazene vetry a grcal,nechcel ju pit,sunar tiez nebol dobry,o nutrilone pomlcim ale na toto mlieko nedam dopustit.Maly krasne kaka( aj 2x-3x denne) netrapia ho vetry je spokojny a v noci spinka aj cca 10hodin.Takze za mna urcite 100% a to je na UM od 2tyzdnov od narodenia

xenik78
9. okt 2011

super 🙂aj nasmu malemu babylove1 chutilo a krasne rastol aj spinkal... babylove 2 mu uz nechutilo tak sme presli na hami2 ale kazde babo je ine. Bola som rada ze 1 mu robila dobre, lebo z nutrilonu grckal

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me

xenik78
9. okt 2011

skoro som zabudla, on 5 mesiaca mlieko uplne odmieta ☹ ale uz to nahradzame milacikom, pribinacikom... takze pohoda 🙂

kika1111
21. júl 2012

No ženy... dnes som otvorila balenie DM mliečka babylove - ale toto sme kúpili v Rakúskom DMku - chcela som vidieť, či je kvalita rovnaká.. no a zistila som rozdiel v cene - v Rakúsku je to mliečko lacnejšie asi o 40 centov, odmerka je kvalitnejšia, má iný tvar, prášok má inú farbu - je viac žlté a mliečko samo o sebe chutí lepšie- jemnejšie... takže tak.. asi budem kupovať len v Rakúsku toto mlieko.. no a navyše tam akceptujú slovenskú DM kartičku takže aj tam sa počítajú body

lussy211
23. júl 2012

My ho papáme od začiatku a je to bez problémov, chutí mu, krásne spinká.Povedala by som že je to to isté ako nejaký drahý Nutrilon ktorý je viac menej len značka a dosť drahá @kika1111milé čo si zistila, myslím tým že Slovensko žerie odpadky ...to je už dávno známe že ku nám sa dostáva to menej kvalitné čo mňa osobne dosť vytáča a nič s tým neurobím takže na druhej strane si ma trochu podráždila týmto (nič osobné vo všeobecnosti), a babylove 2 už brať nebudeme predjeme na normálne kašičky a príkrmy vo väčšom množstve ako doteraz

lalajka27
28. nov 2012

my pijeme mliečko od 3 mes. (dovtedy bola doj. 3 mes.) pekne kaka, spinka( v noci aj 12 hod 🙂 ,) pribera. pediatrička moc nadsena nebola, vraj som mala davat nutrilon, sunar, bebu alebo hami, ale vraj už to menit nebudeme. tak asi nebude zle. 🙂

luciaq
28. nov 2012

my sme presli z beba na toto mliecko lebo z beba ju neskutocne zapekalo a tera kaka tak celkom riedko. aj vase decka maju po tomto mlieku riedku stolicu? inak spokojnost

katka121
28. nov 2012

ja som dávala BABYLOVE 2,potom sme prešli na 3 bio, - ale bohužial 3-ka má dlhodobý výpadok na slovensku - vraj je málo bio srvátky či čo...... som z toho smutné preši sme na Bebu ale malú trocha zapeká a hovienka má smradlavééééé takže ke&´d príde spat 3-ka znova sa k nej vrátime. Malá ešte nebola chorá, takže ja mám so značkou Babylove dobré skúsenosti z testov vyšla tuším lepšie ako nutrilon - pozri stránku www.chemievjidle.cz

edita84
29. nov 2012

kočky už ani u nás v Komárne nie je mliečko,a dokonca vraj ani v madarskom komárome

chiarkaaa
5. jan 2013

@zuzanockamt Toto mliečo babylove používam asi 4 týždne.....moja malinka ma 7 týždnov a akurát teraz riešim dilemu, či ho nezmeníme... malinka ho dobre znása, nemáme žiadne problémy, len neviem či je to mlieckom alebo cím, ale prvé 3 týždne sme používali Hami 1, (ja som vobec malu nekojila pre zdravotne problémy) a za 3 týždne používania hami mi pribrala 700g, teraz však ako používam babylove tak za 4 týždne pribrala len 300g.. tak neviem ci to je mlieckom alebo malinkou, ze len nepatrí k detickám co budu vela priberat, no v pondelok ideme na 7 týždnovu a tak uvidíme co nam pobie lekrka..inak s mlieckom babylove bio1 som spokojná a je naozaj na nom aj super cena..najlepšia cena na trhu, no nerozhodla som sa pren kvoli cene, ale preto to, že mi ho odporucali aj kamosky..

zuzanockamt
autor
5. jan 2013

@chiarkaaa dakujem za nazor, ja uz teraz UM neriesim, syn ma uz 2 roky a 4 mesiace a je uz davno na kravskom mlieku 🙂 ... ja som vtedy, ked to bolo aktualne Babylove dlho nedavala, vratila som sa predsa len k Bebe Pro 1 ... bola sice draha, no nebol ziaden problem a obsahuje aj probiotika

ktore
6. jan 2013

@chiarkaaa hami si preco nechala ?

chiarkaaa
7. jan 2013

S hami sme nemali nijaký problém, mala som ho odskúšaný už pri prvej dcérke a bola som spokojná a teda hlavne malinka bola po nom spokojná 😉 tu pri druhej dcerke som prešla na mliečko babylove bio pre odporcania kamaratok, že je výborný a cenovo dostupnejší a hlavne ma oslovilo to, že ako jediné UM je aj bioprodukt.

lusip
15. jan 2013

@chiarkaaa my sme na babylove pribrali 480 gramov za 6 dni,..takze myslim, ze mlieckom to nebude. je cenovo dodtupne, maly sa pekne vykaka a vyzera, ze mu chuti, nesmrdi,...zatial spokojny

chiarkaaa
15. jan 2013

🙂 aj ja som spokojná..malinka začala kráásne priberať, asi to nebolo mlieckom 🙂 len dnes som bola v DM a chcela som si kupit dalsie mliecka babylove a nemali ani jedno 😒 tak som zvedava, kedy ho doplnia, lebo vraj ani minulý týžden u nas už nebolo 😒

danar13
22. jan 2013

my sme veľmi spokojní,skúšali sme niekoľko druhov,a nakoniec sa nám osvedčilo babylove,teraz sme už na 2 a nie je žiaden problem.MOžem len odporučiť a cena,ani nehovorím.

ivulik21
16. feb 2013

Ahojte baby. Mám doma 11 krabíc mliečka Babylove PRE, kúpila som si ho do zásoby pre istotu,ale my pijeme 1-tku a podarilo sa mi ju zohnať v Nemecku,takže to PRE posuniem ďalej. Ak by ste mali záujem, ozvite sa mi.