Dojčenské mlieko Babylove Bio 1. Aké máte skúsenosti?

zuzanockamt
8. dec 2010

Dnes som zistila, ze toto mliečko je v porovnaní s ostatnými mliečkami dostupnými na našom trhu veľmi lacné. zaujímalo by ma, či ste ho dávali aj vy a ako ho znášali vaše bábätká. Náš syn bude mať 3 mesiace, doteraz pije len Bebu Pro 1, na Um je od 2. tyzdna a materské mlieko už nedostáva asi 2 mesiace.

kiki94
22. mar 2013

takto ... Nutrilon, Beba a všelijaké hovadiny mozu ist do riti .... davali sme prve nutrilon, z toho ani nekakal,stale mi grcal ... z beby toto iste .... zacali sme davat babylove1, a pekne kaka, negrcka, len sem tem ked sa puci a hadye so sebou ... no proste, som prekvapena .. ze tak super vyhodna cena a mlieko suprove ...

helka107
18. jún 2013

tiež môžem len odporučiť, synček má 3 mesiačiky, ešte kojíme,ale nestačí vždy vycuckal oba prsníky a potom revy, tak som mu začala dávať Nutrilon, ževraj najkvalitnejšie mlieko na trhu, ale maličký z neho strašne vrackal,čiže vyvrackal aj moje mliečko,a to je škoda a samozrejme zas bol hladný, skúsila som baby love 1 a som prekvapená,ale nevracká, krásne priberáme( 1 kg za 3 týždne), pozerala som ho už ked som bola tehotná,ale tá cena mi bola velmi podozrivá,no ked som teraz porovnávala hodnoty vitamínov a iných vecí skoro v každom má vyššiu hodnotu ako nutrilon a navyše je BIO...takže ODPORÚČAM.....

lenka1989
10. júl 2013

ahojte chcem sa vas opytat moja mala ma 5 tyzdnov a mali sme bebu h1 premium a tak nutrilon anti colics ale po kazdom mliecku ma strasne krce a zvracka a co to mliecko Bio Anfangsmilch 1 kedze ja ju len prikrmujem je dobre a je aj hypoalergenne ?

janalv
25. júl 2013

Ja môžem tiež babylove len vychváliť. Papáme ho doteraz popri ostatným príkrmoch. Začali sme ho papať hneď po narodení, nakoľko som nekojila a Nutrilon na odporúčanie pôrodnice malá vôbec nezniesla. Mala z toho strašné kŕče, koliky, nekakala...no hrôza. Našťastie ešte keď som bola tehotná, tak v rámci nudy na materskej som objavila zopár článkov o mliečkach a tam som našla aj babylove. A práve raz večer, keď som už po papaní Nutrilonu nemohla vidieť, ako sa malá trápi, sme išli kúpiť Babylove. Nastal obrať o 180Ć, malá pekne papala, mala pravidelnú stolicu a problémy s bruškom prestali. Takže Babylove- vrele odporúčame!!!

smejko1984
6. aug 2013

@janalv ahoj..my sme tiež menili mliečko, užívli sme NUTRILON EXTRA, ale mal bolesti bruška a posledný týžden sa nemohol vykakť...tak sme prešli na Babylove...po akom čase ste mali stolicu?????pretože mi ho dávame dnes 3 deň a ešte nekakal......tak teraz neviem, či ho zapeká, alebo je to normal..bolesti bruška nemáme, len to kakanie ma trápi....ĎAKUJEM 🙂

janalv
6. aug 2013

ahoj, to si už presne nepamätám, ale kolika prestala skoro hneď. ale skús do toho dať aj pár kvapiek sab simplex, to by bolo asi fajn a nám ti pomohlo.

kmeli
6. aug 2013

@lenka1989 z mojej skusenosti je beba velmi tazka obe moje deti s nou mali problemy, syn grckal stale aj z inych mliek nakoniec najlepsie bolo sunar nutra defence. neskor sme presli celkom bez problemov na babylove. sesternica davala od naroodenia babylove a jej dcera je velka a sikovna...

grejci1
6. aug 2013

Silno odporúčam, s každým mliekom na slovenskom trhu sme mali problém, dokonca už som aj z maďarska objednávala, až som vyskúšala BabyLove Bio 1 a nikdy som nebola spokojnejšia. Chutnala som ho aj ja a je chuťovo lepšie a hlavne nesmrdí ako ostatné mlieka

gabulka15
28. aug 2013

ked sa maly narodil ,, uz som to prikrmovala a mal rozne koliky kupovala som ze najlepsi nutrilon , uz som nevedela co mam robit tak som vyskusala babylove a mame ho az dodnes , cenovo velmi pristupny a este v dm ke su niekedy aj zlavy . uplne nam koliky zmyzli , takze odporučam 🙂

zusanna
30. aug 2013

zdravím ..chcem sa opýtať..u nás je výpadok mliečka baby love 1...môžem dať malemu baby love bio pre? nemam skusenosť s týmto mliečkom tak neviem...davam mu nutrilon no mame problem s kakaním..kákame až na 4 deň a to už bolí drobca bruško..
prosím vás o radu ohľadne mliečka

apolenka6
9. sep 2013

@zusanna aj u nás je výpadok mlieka ,ale čítala som ,že Babylove Bio PRO 1 je ,len na dokŕmenie ked žena dojčí a dieťa je hladné a Babylove Bio 1 je náhrada materského mlieka ked žena nedojčí ..tak nemôžeme ho nahradiť ,lebo aj u nás majú ,len to PRO mlieko ..
a Nutrilon dávame my tiež a máme rovnaký problém kakáme až na 4-5 deň a ked na 3tí tak máme Vianoce 🙄 dala som ho mm kúpiť v Rakúsku som zvedavá či tam bude 😕

zusanna
10. sep 2013

@apolenka6 ja som včera videla že už ho dostať v dm..teda aspoň u nás...pijeme nutrilon comfort.zdá sa že je lepšie..malý sa vykakal sám po 2 dňoch..uvidíme ako to pôjde ďalej..no dufam že lepšie 😉

laurinkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caity21
19. sep 2013

Ahojte, aj ja uvazujem, ze prejdem na mlieko babylove. Neviete aky je rozdiel medzi babylove 0 a babylove 1? Obidva sú pre deti do sest mesiacov

eribac
13. nov 2013

Ahojte, viete mi poradiť do akého veku sa podáva BL 0 a 1? Alebo kedy začať podávať 2-ku?

44mima58
25. nov 2013

kto mi poradi aký je rozdiel medzi mliekom babylove Bio Pre1 a tym druhym babylove1

monika8989
15. jún 2014

Ahojte moja mala na 3 mesiace bola kojena iba 1 mesiac potom nastali tazkosti zacali sme s nutrilonom HA a prisli koliky zapekanie. Potom sme presli na beba comfort bolo trochu lepsie ale aj tak sme pridavali kvapky COLIPREV aby sme kakali tie boli super ale boli cenovo dost narocne lebo vydrzali max tyzden. Tak sme presli na BABY LOVE bio 1 zatial ho davame iba 2 den ale mala uz pekne kakala sama uvidime ci to tak vydrzi alebo je to zatial iba zmenou. Dam vediet

amelya
21. júl 2014

my sme s nim nemali najlepsie skusenosti a velmi dlho sme hladali to prave mliecko, ktore by malemu nerobilo problemy, presli sme si vselicim...preto davame mliecko Humana, kvalitne, z nemecka, ma probiotika a poctivo spracovane. 🙂

amelya
31. júl 2014

no nam zrovna nerobil dobre, aj ked mi ho odporucali kamosky, ale presli sme na Humanu a ta nam vyhovuje 🙂

307sandra
23. sep 2014

Ahojte baby ja som toto mliečko ešte neskušala ale asi skusim.
Moja dcerka ma 3mesiace a narodila sa mi 4050g teraz ma 5250g a lekarka mi tvrdi že slabo pribera.
Boli sme na vyšetreni refluxu a ten sa aj potvrdil lebo stale prudom vraciala.
Mali sme mliečka bebu,nutrilon ar,nutrilon anticolic,neocate a teraz mame nutrilon ha mala stale vracia a nepribera tak uvažujem o babylove mliečku dufam že to pomôže už si neviem rady.
A keď vracia teraz z nutrilon ha tak je to ako zrazene mlieko až take ako tvaroh :((((

307sandra
23. sep 2014

A ešte ako nato reagovala lekarka.

dobromila1111
23. sep 2014

@307sandra
Nás malý má skoro rok a niečo cez 8kg, netrápte sa tým,koľko váži, ak je spokojná. Nás vôbec tiež grécka do 3m, potom to prešlo..momentálne máme tiež mlieko z dm a je tajné,treba skúsiť. držte sa.

matafilipova
24. sep 2014

Moje baby (14 mes) od narodenia pijú babylove, sme spokojní 🙂

aicha15
5. jan 2015

My sme presli z nutrilonu na mlieko babylove bio 1. po nutrilone malicka nemala stolicu.aj.3 dni. Teraz kaka.kazdy den ale zltozelenu stolicu. Aku ste mali vy skusenost? aku stolicu mali vase deticky?

aicha15
5. jan 2015

akú mali po tomto mliečku vaše deti stolicu? moja maličká pila nutrilon a po nom nekakala aj 3 dni, teraz pijeme toto síce kaká každý deň ale stolicu má taku žltozelenú

lenkadenisa
20. jan 2015

Pre nás bolo BIO ťažké, grckala z neho riadne. Pijeme obyčajné Babylove Anfangsmilch 1. Predtým sme mali Bebu HA, katastrofa, bolesť bruška, nedalo sa kakať (len s trubičkou), smradlavé prdíky, nadúvanie, plače celé dni. S Babylove kaká sama každý deň, také žlté, zelené, ako kedy, veselo prdká. Ja len odporúčam, aj keď je to lacné mliečko, je skvelé 🙂

aktevi2986
14. júl 2015

tiež používame Nutrilon Pronutra1,malá dosť často vracia a je celý deň nespokojná spí iba v noci ked už je po takom dni boji unavená,vyskúšam jej dať Babylove a uvidím ako zareaguje

katarinamichalidesova
4. apr 2016

@lucka33 ja som ho davala malemu od 1mesiaca a som maximalne spokojna Beba alebo Nutrilon platis len značku.

adell73
3. mar 2017

@grejci1 prosím vás,aký je rozdiel medzi baby love 1 a bio.? My dávame toto mliečko 1, ale dnes som omilom kúpila 1tku ale bio. Preto by som rada vedela aknhy ste vedeli poradiť aký je medzi tým rozdiel.

grejci1
9. mar 2017

@adell73 fuuuu neviem vám povedať, už si to nepamätám ako to bolo :(