Dvojmesačný synček nechce byť v kočíku

anicka246
21. nov 2013

Ahojte maminky, máme 2 mesačného synčeka, od začiatku je s ním problém, že nechce byť v kočíku, vždy keď ho tam dám plače, niekedy aj pol hodinu von plače kým zaspí.. neviete mi poradiť či je to len tým že to nemá rád, alebo či sa to ešte zmení.. ďakujem zatiaľ

katy1979
21. nov 2013

mozno zmeni mozno nie. U niekoho skor u niekoho neskor. Idealne riesenie je nosic ci satku ale nie klokanky. Ja som ich musela davat do kocika uz spiacich a hned sa aj dat do pohybu. Ak nespali tak sme to mali aj so zvukovou kulisou

barcelona94901
21. nov 2013

@anicka246 náš tiež nechcel byť v kočíku,žiadnom,vyskušali sme viaceré ,ani cumeľ nechcel,ale ani neskor sa to nezmenilo..tak sme to vzdali a ked bol starší a v "šatke-nosiči" (nie klokan)to bol vysmiaty od ucha k uchu,bol zvedavý ,aj rychlo začal chodiť,nejak nebol na kočík,,, dufala som v také to rozprávkové spanie v kočíku ,no nič také sa nedialo,ked bol v kočíku,spustil rev ako pavián ,na ruky,do šatky ,kočíkovať sa nedalo,no asi nie všetky deti musia všetko 😀

marduliena
21. nov 2013

Ja som tiež toto zažila s dcérou, vôbec my nechcela bývať v kočíku išla som sa prejsť do obchodu 10min spala a potom hečala,ked som ju dala na ruky tak bola ticho ale v kočíku vôbec nie.

sashabb
21. nov 2013

@anicka246 ja som dávala malého do kočíka nejaký čas v zavinovačke. 😉 vyskúšaj, možno sa bude cítiť "bezpečnejšie" keď bude takto zabalený

anicka246
autor
21. nov 2013

@sashabb dávali sme ho len v zavinovačke, teraz keď už je zima tak samozrejme do fusaku, ale to bolo jedno či v zavinovačke alebo nie aj tak plače..

tamarka
21. nov 2013

@anicka246 ahoj, my sme tiež mali takýto problém s mladšou dcérou. U nás to ale asi bolo kvoli tomu, že som mala veľmi malú placentu a hraničné množstvo plodovej vody. Malá bola asi viac "poskladaná v brušku" takže akonáhle bola vo vačšom priestore, myslím tým kočík alebo postieľka neskutočne plakala. Nepomáhala ani zavinovačka ani deka, proste nič. Nakoniec sme asi do 4 mesiacov chodili s autosedačkou nakliknutou na podvozku, tam bola ticho a spokojne spala. Potom to zrazu prešlo.