Dvojtýždňový syn nechce spať

19katarinka85
26. feb 2021

Maminy prosím vás poraďte, mame 2tyzdnoveho syna a od pondelka nechce v noci spat v postieľke, ani v našej posteli, keď náhodou aj zaspí tak cca o 22hej sa zobudí, strašne narieka,keď je tam, akonáhle ho preložím do obývačky, v priebehu pár sekúnd zaspí a spi kľudne ani sa nepohne.

ciarraa
26. feb 2021

@19katarinka85 a preco ho teda nenchas spat tam? Mozno mu v postielke nieco vadi

fatima99
26. feb 2021

@19katarinka85 ja by som ho nechala spat tam, kde sa mu spi dobre.aspon zatial ,aby si sa vyspala aj ty

19katarinka85
autor
26. feb 2021

@fatima99 jasne, správam s nim v obývačke, len som skúšala zistiť, či má niekto podobnú skúsenosť a nevie poradiť

19katarinka85
autor
26. feb 2021

@ciarraa správam s nim teraz v obývačke, len zisťujem, či mal niekto niečo podobné a co skúsiť, aby tam spat chcel

lubina
26. feb 2021

@19katarinka85 je este velmi malicky, jeho spanok sa bude menit a to aj casto. Treba sa mu zatial prisposobit, je fakt malicky este.

jaskolka
26. feb 2021

Dvojtýždňové bábätko ti bude ešte veľakrát meniť spánok, jednoducho sa musíš mu teraz prispôsobít, na režim je ešte skoro

andreatytler
27. feb 2021

@19katarinka85 Aj nasmu sa najlepsie spalo na gauci v obyvacke. Neviem preco. Ale na noc sme ho vzdy ulozili do kolisky (cheli sme aby sa ucil na to spanie v koliske)... ak zacal plakat a uz tam nechcel spat, prenasali sme ho tam kde mu bolo dobre.

19katarinka85
autor
27. feb 2021

@andreatytler ja s nim tiež behám kade tade 😊ale je to naše prvé babo,jedna osoba má zneistila že to nie je v poriadku, keď nechce byť taký drobec v postieľke, tak preto som sem písala, aby som sa u tvrdila, že nie sme jediní 😊

andreatytler
27. feb 2021

@19katarinka85 Hadam ze ta osoba je mama alebo svokra...🙂

19katarinka85
autor
1. mar 2021

@andreatytler presne tak, svokra 😂. Dáva zabrať od nášho príchodu z pôrodnice 😁

jaskolka
1. mar 2021

@19katarinka85 ja som s bábätkom chodila v noci neraz do obývačky, alebo do detskej, pripadne mi zaspal v hojdacom kresle a dala som do hniezda na gauč a spala tam pri nom, jednoducho kde chcel zaspať, tam som ho nechala a neriešila, či to je dobre, alebo nie. Kašli na to co ti radi kto, hlavne ze sa aspoň trochu vyspite obaja 🙂. Na režim je ešte veľmi malý.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
19katarinka85
autor
1. mar 2021

@beata_k @jaskolka už spíme zase pekne v spálni zatiaľ 😊ale na tu obývačku som si už aj zvykla 😂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
19katarinka85
autor
2. mar 2021

@beata_k ďakujem 😁