Kedy mám dať prepichnúť uška bábätku?

ivanak49
19. júl 2020

Ahojte, prosím vás kedy sa môžu babatkam prepichovat uška naša ma 4 týždne... Mame ísť na kontorluu 23 a doktorka nám povedala ze kľudne nám môže prepichnúť toho 23 už není to skoro?

lilly30
19. júl 2020

@ivanak49 nam prepichovali hned v porodnici ...mala mala 3 dni ked jej to robili...

pribinak
19. júl 2020

Veď uška prepichuju už novorodencom v pôrodnici. Ak sa ti to zdá skoro, tak to odmietni

nikusiak9
19. júl 2020

zalezi co ti je dolezite. usny neodporucaju skor ako po 2hom ockovani teda cca polrok lebo sa tam vyvijaju este akupunktutne body dietata v uchu a nespravnou manipulaciou moze nieco poskodit. niektori daju hned v porodnici

deti95060810
19. júl 2020

hneď po narodení v pôrodnici...

alienkami
19. júl 2020

Jednej som dala v pol roku a druhej v troch rokoch. Druhej sa z nejakého dôvodu nehojili dierky, tak som náušnice vybrala a dierky zarástli. Teraz je bez.

alienkami
19. júl 2020

Obe mali nastrelené u nášho pediatria.

vikusjk
19. júl 2020

@ivanak49 my sme davali nastrelovat ked mala 5 mesiacov. Nastrelenie je podla mna ovela lepsie, ako klasicke prepichovanie, ked prepichne ihlou a potom tam este strka nausnicu a kym sa trafi... Nastrelenim malej nevysla z uska ani jedina kvapka krvi a plakala asi dve minuty, kym dostala mlieko. Za mna super.

syslik81
19. júl 2020

ja som v zahranici a tu az ked ma za sebou prve ockovania .. co je ak si dobre pamatam okolo 6 mesiaca... musis doniest knizku ockovaciu abyverili ..

marion09
19. júl 2020

Mojej prepichli na 5den od narodenia

jana005
19. júl 2020

@ivanak49 ahoj, ja som prvej dávala prepichovat, ale keď som to videla, tak som si povedala, že nikdy viac.
Druhej dcére som dala nastreliť asi cca v siedmych mesiacoch

kuravesele
19. júl 2020

@ivanak49 ak neprepichli v porodnici, tak daj nastrelit, lebo prepichnutie ju uz bude brutal boliet a mozu jej to krivo prepichnut ihlou.

belllinka
19. júl 2020

Na co potrebuje male babatko nausnice? Dcere som dala nastrelit, az ked si sama zazelala mat nausnice. Mala 5 rokov.

kikuska111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz