Koľko dní trvá, kým prídu namontovať monitor dychu Nanny od Unionu ?

zunaa89
7. feb 2020

Ahojte mamicky, chcem sa opytat, kolko asi trvalo, kym vam prisli namontovať monitor dychu z Unionu? Pride mi to trocha blbe, ze az po porode sa to ma vybavovat. To znamena, ze sa moze stat, ze prideme z porodnice domov a monitor este nebude... ? A co tych par dni, kym pridu, ved zosaliem od strachu, ked ho nebudem mat. Budem sa stale strachovat ci dycha alebo nie. Vdaka.

miriam1983
7. feb 2020

@zunaa89 nebudes mat babatko pri sebe?

zunaa89
autor
7. feb 2020

@miriam1983 nie, bude v postielke

miriam1983
7. feb 2020

@zunaa89 no ved, pri tebe

catherine1989
7. feb 2020

Cca týždeň to trvalo, my sme na tých pár dní mali požičaný od jednej kamarátky, potom tuším polroka sme mali ten z Union a nakoniec sme aj tak kúpili vlastný, lebo môj muž nemohol celé noci spávať a budil sa s panikou a celý spotený, že sa nám malý udusil - totiž asi 3x nám pipal

nikpa
7. feb 2020

@zunaa89 nám to vyšlo super, prišli v deň keď sme sa vrátili z pôrodnice ale myslím, že to bola náhoda lebo mali už predtým nahlásených iných z nášho mesta na montovanie. Ale po pol roku sme aj tak kupovali vlastný lebo sa mi zdalo skoro ho už prestať používať.

ivanka18
7. feb 2020

Nám prišiel o 2 týždne. Na východe nestihaju. Inak do 4 dňoch vraj prídu.

martina1201
7. feb 2020

@zunaa89 nám prišli po cca 3 dňoch po príchode, ale po pol roku sme aj tak kupovali vlastny a teraz som rada, lebo pri druhej dcére nám pipal zo začiatku asi 5x.

zunaa89
autor
7. feb 2020

Dakujem za info, tiez nad tym rozmyslam, ze si kupim vlastny, lebo pol roka je dost malo... A na nanny som pocula viac staznosti, ze casto falosne pipa. Ze lepsi je babysense. Mate skusenosti aj s babysense?

brezza
7. feb 2020

@zunaa89 ja som mala pozicany babysense z porodnice na pol roka a potom som si ho este o pol roka predlzila. My sme s nim boli spokojni, bol spolahlivy.