Monitor dychu Nanny od Unionu

ivushiatko
23. aug 2021

Mamky, mali ste problém s monitorom dychu Nanny od unionu?
Máme ho doma už 7,5 mesiaca. (Viem mali si ho po 6tich mesiacoch zobrať, ale zatiaľ sa neozvali.) Ale trápi ma iné. V priebehu poslednéhotýždňa sme mali dva poplachy. Doposiaľ nikdy. Ako viem že to boli falošné poplachy? A prečo vlastne? Malý sa síce hýbe v postielke ale zatarasila som ho tak aby bol monitor v strede. A on sa prehadzuje len okolo neho. Poslednú noc som počula poplach, prídem k postielke ale vyzeral že spí, tak som ho len pohladkala a spal ďalej bez monitoru. Už sa ho bojím zapínať. Máte s tým niektorá skúsenosť? Že by už negungoval ako má? Lebo viem že sa to musí kalibrovať. Union ich má používané a kalibruje pravidelne. Ale že by vydržali len 6 mesiacov? 🤷🏼‍♀️

klejkaez
23. aug 2021

@ivushiatko no pokiaľ viem, hej požičiavajú ich. Ale ktovie kolko bol pouzivany pred vami ten váš.
Jedine čo by som nevolila takto je práve monitor dychu ani z druhej ruky nie, lebo presne ktovie kedy vypoveda.
Radsej vyuzijem od nich 30eur prispevok na novy monitor 🧡

elizita
23. aug 2021

@ivushiatko moj si prisli vziat po 8mes az ked som im volala. Pri takto velkom dietati ti je nanic uz. Vrat ho a nestresuj sa. Mozno uz potrebuje servis.

zuzkaa1991
23. aug 2021

@ivushiatko my sme mali od unionu pred 3rokmi treba sa im ozvať tomu panovi alebo kto bol u vas my sme používali do 2m 3m pokiaľ spala v postieľke potom spala s nami na posteli a vlastne doteraz tak spi ze.mam pocit ze nedýcha na par sekúnd ked ma tvrdý spanok mozno to je aj vas prípad se dycha tak slabo alebo ako to nazvat ze to nezachyti minitor

chiara_elle
23. aug 2021

@ivushiatko tiez som mala tento monitor. Ked som dosla z porodnice, hned prvy den asi 3x pipal, v noci to iste. Infarktove stavy.

My sme ho tiez mali pozicany od znameho. Len problem je, ze zivotnost dosky je 2 roky - neda sa kalibrovat, je nutne ju vymenit
Tak som kupila novu dosku. Odvtedy relativne pokoj, 2x pipalo, ale to sme oba razy boli na vylete a premiestnovali sme dosku - takze asi zle polozena.