Kvasinková infekcia v tráviacom trakte u 4 mesačného na UM

risoriskoveronka
6. feb 2019

Dobry den. Moj maly syncek ma 4 mesiace. Ked sa narodil davala som mu UM mlieko Beba 1 zvracal tak mu Dr. Predpisala Beba antireflux strasne plakal boldlo ho brusko. Teraz mu davam Hipp combiotik 1 ..bola som snim na gastro vysetrenie v Snv Dr. Mu urobila ultrazvuk a zistila ze ma kvasinkovu infekciu v traviacom trakte. Predpisala mu diflican sirup ktory uziva a ktory zatial nepomaha strasne zvracia po kazdej davke Dr. Mu nemenila mlieko ze mame ostat na Hipp. A stolicu ma zelenu. Ma s tym niekto skusenosti ? Poraddte. Dakujem

karmela
6. feb 2019

@risoriskoveronka treba skúsiť iné antirefluxove mliecko keď tak zvracia.A gastro ako zistila sonom kvasinky.Iba to ? Reflux nie?

malinajahoda
6. feb 2019

@risoriskoveronka ak je v mlieku štiepená bielkovina, tak stolica je zelená. Ale toto je klasický Hipp, takže pochybujem. Boli ho z neho bruško? Tu stolicu ma zelenú z tej infekcie? Nemá náhodou aj reflux?

risoriskoveronka
autor
8. feb 2019

@karmela
@malinajahoda skusili sme dr. Nam predpisala Hip reflux ale strasne plakal po tom mliecku tak drm povedala ze mame pokracovat s tym Hipp. Asi ano ma zelenu s tej infekcie a pani dr. Mu zistila aj reflux a sonom tie kvasinky v traviacom trakte uzival sirup diflucan ale zatial mu to nepomohlo vzdy sme na tom istom mieste zvracia skoro po kazdej davke. Ani jest vraj nemoze nic ani cukor lebo s toho sa mnozia tie kvasinky v traviacom trakte. Nema s ttym nikto skusenosti ? Prejde ho to vylieci sa ?

karmela
8. feb 2019

@risoriskoveronka probiotiká treba ešte nasadiť a každý deň dávať 5kv a keď mu nesadlo mliecko a stále zvracia ja by som zmenila mliecko.Mam druhu dcérku s refluxom už som vedela čo robiť.Prvej sadol nutrilon druhej až 3 mliecko sunar.Hippko nepoznám neskúsili sme.Plus podávať cajik ak je na UM držím palčeky na skóre uzdravenie

malinajahoda
8. feb 2019

@risoriskoveronka ako ti radi
@karmela nasad probiotiká. A na reflux treba ar mlieko, nie klasické riedke mlieko ako voda. Moja malá mala reflux, prešli sme si všetkým, do toho aj koliky

bluray
9. feb 2019

zamyslel by som sa nad množstvom cukru ktorý obsahuju "zdravé" potraviny pre xy-mesačné deti, ten cukor spôsobuje všetky choroby