Máte skúsenosti s vankúšom proti preležaniu hlavičky?

matuska2704
5. jan 2020

Ahojte má niekto skúsenosti s vankušikom proti preležaniu hlavičky ??? Či je to len marketingový ťah alebo to naozaj pomáha?? Mám malého synčeka a začína mať preležanú hlavičku, pritom ho aj polohujem a niekedy sa mi aj tak pretočí na tú stranu čo má preležané .

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asia83
5. jan 2020

@matuska2704 Marketingový ťah. Svokra nám ho ešte pri malej kúpila, nežiadala som oň. No nepoužívala som ho, sotva dva týždne. Hneď som to považovala za blbosť. Začala sa ako polročná otáčať v spánku, sedieť a hlávku má ako guľu. Syn to isté, no on sa začal otáčať v spánku skôr, tak už hlávku zaležanú nemá. Má 5,5 mesiaca. Neinvestujte, radšej polohujte. Ak sa nedá, počkajte kým sa dieťa začne polohovať samé.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matuska2704
autor
5. jan 2020

@lubka261 má dva mesiace

deti95060810
5. jan 2020

ten vankúšik je somarina...

oli18
5. jan 2020

@matuska2704 príliš skoro to riešiš. Dieťaťu sa hlavička sama vyrovná, ako píšu baby vyššie. To isté bolo u nás, netráp sa tým. Veď iste ani nikoho nepoznáš, čo ma nepravidelnú lebku😅

matuska2704
autor
5. jan 2020

@oli18 no oki aspoň som kus kľudnejšia lebo toto je moje prvé bábo a už strašia že bude mať šišatú hlavičku a tak ..tak zato sa pýtam ..ale keď sa upraví tak potom dobre 😊

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz