Obliekanie bábätka v lete

20. jún 2022

Ahojte, prosim poradte, ako obliekat vonku 6 tyzdnove babatko. Dnes je u nas 30 stupnov, v kociku mala tenke body s dlhym rukavom a leginky, na hlave klobucik, no bola spotena. Moze tak male babatko uz aj body s kratkym rukavom? Kedy by ste presli uz aj na kratke gate?

pribinak
20. jún 2022

Stačí body s krátkym rukávom, ponožky na nožičky.
Pokial je v kočíku tak ani klobucik jej netreba

marzuz89
20. jún 2022

Uf, to je oblecena velmi, hlavne ten klobucik je v hlbokom kociku zbytocny, ved tam jej nefuka, kludne bez neho. Dala by som len body s kratkym rukavkom a hole nozky v ponozkach prekryte muselinovou ci bavlnenou plienkou 🙂 pri 30 stupnoch, v hlbokom kociku a dlhom obleceni jej musi byt velmi teplo

maj_mik
20. jún 2022

Kočík sa ráta ako vrstva oblečenia čiže krátke bodynko/tričko a plienku prípadne nejaké ľahulinké šatičky a plienku… Ja som mala chlapca a keď už bola teplota 30+ som dávala len pampersku a prekryla bavlnenou plienkou…

jaskolka
20. jún 2022

Body s krátkym rukávom, alebo také "opalovačky" pre bábätko, tenucke ponožky . Klobúcik v kočíku by som nedávala,

fiafia
20. jún 2022

Klobúčik preč v kočíku a krátke body s ponožkami a nôžky prekrit tenkou plienkou bavlnenou

mirkava
20. jún 2022

Juuj to ja som tiež obliekala ako divá 😁. Stačí krátke, tak ako si ty... v takychto teplotách je menej viac. Inak platí o vrstvu viac ako mame my, ale nie v horúcom lete 😉

daniela2202
20. jún 2022

@maj_mik správne 👍

matkahelka
20. jún 2022

ach, v 30 stupnoch dlhe rukavy a leginy? ved sa ti prehreje a skoncite na pohotovosti. ako baby pisu, len body s kratkym rukavom. a nic viac. ani na hlavu nic pokial je v kociku, ani ponozky. ja som dnes bola so svojou v meste, z domu a v aute len v plienke. az na parkovisku som jej obliekala bodynko, nech nie je medzi ludmi hola. inak doma je tiez len v plienke.