Plač 4-mesačného kvôli zúbkom?

nikoleta17
5. apr 2020

Ahojte mam 4 mesačneho syna ktoreho uz 3 tyzdne trapia zubky a stale neni von..Vzdy ked ho idem uspat tak strasne place moze to byt kvoli tomu zubku co sa tlaci von ? Predtym to nikdy nerobil 🙁

sandytekely
6. apr 2020

Ja by som mu kúpila tu hračku na hryzanie. Ak to neprestane tak by som mu kúpila kvapky pre deti.

aliz1
7. apr 2020

Myslíš ze mu idu zúbky??? Prepáčte že taká otázka... Môj ma tiež 4 mesiace a pred cca 3 týždne som bola pri dokt lebo mal biele na dasne, povedala ze zuby. No po týždni mu to zmizlo a stále nič... Ma hryzatka, hračky berie do úst, ruky si hryzie, nervózny je niekedy keď sa mu hračky inak otočka ako on chce ze ich nemôže zut a ešte nič nevyšlo. Aj gelik ma na prerezavanie

biela_sova
7. apr 2020

@nikoleta17 na zubky zaberie najlepsie anesteticky gel Cajgel, z vlastnej skusensoti (aj rada od nasej detskej zubarky). Nemozu to byt ale koliky v tomto veku?

nikoleta17
autor
7. apr 2020

@aliz1 myslim si ze na 99% si to zubky pretoze ked mu prejdem po dasne tak mu citim ostre a nikde inde to nema

nikoleta17
autor
7. apr 2020

@biela_sova koliky sme mali tak do 2 mesiaca ked sme papali nutrilon HA akonahle sme zmenili mliecko na france lait tak nas brusko uz neboli len mame problem s kakanim 😐

biela_sova
7. apr 2020

@nikoleta17 tal to je ten lepsi pripad 🙂

nikoleta17
autor
7. apr 2020

@biela_sova no 😊 tak uvidime ze kedy teda bude zub vonku 😋

aliz1
10. apr 2020

@nikoleta17 no ja ešte pri malom necítim nič a čakám a čakám 😃😃 skus ešte tabl OSANIT, sú to malinke tabl na prírodnej báze.. Mne to poradila moja sestra(2 deti), len to je to ze na svk ich nekúpit len ak by ste niekoho poznali co pracuje v rakúsku, Nemecku. Stojí to okolo 10€ a je ich tam 1 000ks