Prespí vaše 1,5 ročné dieťa celú noc?

monikapalo
7. júl 2011

Chcem sa opytat, ci som sama, alebo iba jedna z mala mamiciek, ktore vstávaju ku svojmu dietatu aj dva-tri krat do noci ? Ked pocuvam, ze niektore deti krásne spia aj celu noc, pride mi to ako neuveritelne 🙂

zuzana32
7. júl 2011

Ahoj,
určite nie si sama. Ja som vstávala ku všetkým deťom v noci skoro do troch rokov 😉

yennn
7. júl 2011

Moj maly spi asi do nejakej 5-6 rano a potom si pyta papat, takze dalo by sa povedat ze ano, prespi. Ale to podla mna zavisi od toho, ako deticky su navyknute na kojenie, moj drobec sa tak nejak sam odstavoval, uz papame len raz a to prave vtedy rano... Ale viem ze niektore deticky v jeho veku stale papaju maminkine mliecko viackrat za den, aj napriek plnohodnotnej strave .... takze aj tam bude pes zakopany. Urcite nie si sama 🙂

sasena033
7. júl 2011

ahoj no moj maly ma 2 a pol roka a stale k nemu 2 krat vstavam raz na mliecko a raz s apyta cikat.... 🙂

traktor
7. júl 2011

môj spinka od mala a rad..ale su deti, ktore nechcu spavat, alebo ktore sa budia v noci casto..nepises,, preco k nemu vstavas..kojis?je hladny, smädny, chce cumlik..spi v postielke a len potrebuje tvoju blizkost, spinka vela cez den..a v noci mu to uz nechyba?..

beruska.zuzanka
7. júl 2011

@monikapalo ahojky, naša Emi dojčená nie je a spinkanie sa jej trošku "pokazilo" okolo 10teho mesiaca, niekedy máva dobré noci, spinká krásne do rána, ale väčšinou sa v noci zobudí a nevie čo so sebou 😅 😀 😀
ani nie tak na papanie, to už dávno nie, aj keď mliečkom nepohrdne, ale to väčšinou vypije a tvári sa, že "čo s načatým večerom" 😅 😀
takže bývame hore niekedy od druhej do piatej, niekedy kratšie, ale poväčšine je to tak, že medzi 4-5am vstávame nadobro, niekedy "až" o 6am, to už je sviatok 😀 😀 a potom si to občas cez deň spánkom vynahradí, občas nie...
ale už to nejako neriešim, mala krásny režim do toho 10teho mesiaca, tak teraz to máme takto, ja bývam z toho dosť unavená, aj mm, ale hold, nedá se svítit, ako naša babi hovorí 😀
Tak držím prsty, aby sa to u vás upravilo 😉

jankac1986
7. júl 2011

Moja zacala spavat celu noc ked mala cca 6mesiacov ale ked ju nieco boli alebo jej idu zubky co je teraz stale tak sa v noci casto budi..ale dufam ze ked zubky vyrastu vrati sa to do normalu,ona je dost velky spachtosko 🙂

aero
7. júl 2011

netráp sa - monikapalo , aj druhé mamičky vstávajú k deťom
len ked sa s nimi rozprávaš, každej krásne prespí celú noc , krásne papá , ešte len sa narodí a už skoro sedí
..... no horor - niektoré matky......
takže vôbec sa nestresuj , či sa budí viac , alebo menej .... je to len momentálny stav 😉

tatiana1985
7. júl 2011

ano prespi... asi od 7.mesiaca (?) prespi paradne celu noc 😵 😵

monca73695
7. júl 2011

Ahoj, ja k mojej som prestala chodit niekedy v maji

gubcikova
7. júl 2011

po ukončení dojčenia prespí.ide spať o 20tej a vstáva o 5-6-7 ako kedy

adetka
7. júl 2011

Mirka prespala celu noc medzi druhym a osmym mesiacom... a potom az ako dvojrocna... medzi tym bolo jedno az dve krmenia/cajicek v noci... o pol roka sa to upravi 😉

wlladko
7. júl 2011

nase male sa budi kazde 2-3 h, takze bud rada, ze Tvoje dietatko tak krasne prespi 🙂

stanislavao
7. júl 2011

moj syn bude mat o 2 mesiace 2 roky a neprespi celu noc. minimalne 1x je hore, ale je taka noc, ze pomrnkava aj kazdu hodinu. kazde dieta je ine.

luciarichard
7. júl 2011

Ahoj, mne malá začala lepšie spávať keď sme ju dali do jej izbičky (mala 10 mesiacov) zistili sme že ju rušíme od vtedy začala lepšie spávať ale budila sa na mliečko kojila som ju do 19 mesiacov. O vtedy sa budí ale nie každú noc max. 1 krát a to jej dám napiť trochu vodičky a spinká ďalej. 😉

zuzuxx
7. júl 2011

jaj, ze 2-3 krat. ja by som bola stastna, keby sa budi len tolko krat. My niekedy aj 7x hore. Zakazdym jej dam prso, to jedine ju ukludni a casto znova zaspi. Ale teda unavena som z toho dost.

gabka24
7. júl 2011

aj náš malý sa v noci budí, ja mu strčím cumeľ alebo fľašku s čajíkom a spí ďalej no a vstávame o 5tej, či ide spať o osmej alebo neskor vždy o 5tej ma ťahá z postele 🙂

lubinka9
7. júl 2011

pred 2 tyzdnami sme sa pokazili so spankom. Predtym mi asi mesiac krasne prespal celu noc. Od cca 20:00 do 6:30, 7:00. Takto krasne nabehol asi po tyzdni co sme sa prestali dojcit.
Momentalne sme hore v noci aj 3-4x a straasne placeme. Lezu nam dalsie stolicky. Uz sa neviem dockat kedy to prejde 😝

cikyta
7. júl 2011

Ja na to čakám už celých 26 mesiacov. A zatial márne ... ☹

sisaha
7. júl 2011

nie si jedna z mala mamiciek, ale patris k vacsine mamiciek, ktore v noci stavaju k svojim detom... 🙂 ja som takisto este neprespala celu noc bez toho, aby sa mi mala nezobudila...

kaja73
7. júl 2011

starši mi zacal prespavat celu noc až okolo 5 rokov a mladsiemu sa to obcas zadari od 15m,ale len tak 1-2 krat do tyždna,inak sa budi raz,ale poriadne - na 1 az 2 h. 😒

luciaanna
7. júl 2011

Malá má dva roky a tri mesiace a ešte stále v noci nespíme...., zvykla som si a viem, že raz sa dočkám a je jedno, kedy to bude... 🙂 😉

olifcek
7. júl 2011

oli je stale kojena... niekedy sa zobudi v noci len raz, inokedy i viackrat, ked ju trapia zubky, tak i celu noc sa vie drzat prsa a tak hajat. do cca 13mes. sa v noci budila i kazdu hodku, potom sek a zacalo sa to upravovat. takze chce to trpezlivost mamicka, trpezlivost. 😵

kamilka22
7. júl 2011

Moj syn je kojene dieta a prespi celu noc od druheho mesiaca. Vynimkou je len cas, ked mu idu zubky. Neboj, aj u Vas take pride, je to velmi individualne.

trinity525
7. júl 2011

trebalo by napisat, ci je kojene alebo nie ... kojene deti nespavaju cez noc, velka cest vynikam 😉

smarti
7. júl 2011

Moja dcéra je doteraz kojená a od dvoch mesiacov do pol roka prespala celú noc. Ja som si nastavovala v noci budík a mlieko som odsávala, lebo som sa bála, či sa mi bude tvoriť, keď celú noc nevyprádznim. Keď mala 6 mesiacov, tak som si povedala, že už nebudem odsávať, že jednoducho to nejako pôjde aj bez nočného vstávania a čuduj sa svete, naša parádnica sa začala sama budiť. A budí sa dodnes, niekedy raz, ale sú noci, že aj viackrát. Málokedy prespí celú noc. A spí so mnou v posteli.

jankako
7. júl 2011

moja má 15 mes. a ani náhodou neprespí celú noc.je kojená,nemá dudlík.od malinka je velmi savá...utešujem sa že ked prestanem kojiť tak prespí celú noc..kojiť chcem max.do 2 rokov..už teraz mám z toho hrúzu,že ako ju budem odúčať.. ☹

sakura77
7. júl 2011

pokial nejdu zubky tak ako drevo od vecera do rana,od cca 15 mesiacov...

digysa
7. júl 2011

Nie, neprespi...

nice202
7. júl 2011

Ahoj, mne sa nestalo nikdy, este ani jeden jediny krat, aby mi prespala celu noc. stale kojim, trpezivosti mam az az, ale niekedy nevladzem rano vstat. snad do puberty sa nauci prespat celu noc. budi sa aj 3x

kukucka1979
7. júl 2011

ahoj, deticky su rozne. moj maly ma 13 meisacov a este ani raz mi neprespal celu noc. aj trikrat sa mu dava flasa s mlieckom. dudlik odmieta. ale myslim, ze netreba zufat, ved ked sa ozenia alebo vydaju, hadam uz tu noc prespia celu 🙂)) takze mamicky, vela trpezlivosti a lasky!!!!