Režim bábätka

nina_tn
19. nov 2016

Ahojte, chcela by som sa spytat ci vase 2,5mesacne babatka maju rezim kedy spinkaju a papaju. Budite ich na papanie alebo nechate kym sa zobudia? Mate presne stanovenu hodinu kupania? ak spia,zobudite ich? dakujem

lenka1993
19. nov 2016

Moja mama si cala sama budovat rezim cca v 3 mesiacoch. Spinkala 3x denne. Stale bola tak cca hodinku a pol hore a hodinku dve spala. Hodinu na kupanie sme mali urcenu. Stale sa kupalo o pol7 a 7 uz lezala v postielke. A snazila som sa ju nejako davat spat v cca rovnakom case. A na papanie som nebudila. Ona bola kojena a pytala si sama kedykolvek chcela.

slivka5
19. nov 2016

ahoj, ak dojcis v tomto rezim netreba, dojci sa na poziadanie a co sa spanku tyka, ja som sa vzdy snazila uspavat v tie iste casy, no malokedy to vyslo presne.. skor sa potom oplatilo uspavat ihned ked bolo babo unavene, co bolo v tomto veku asi hodinu a pol, dve od zobudenia a nenatahovat to do presneho casu, inak bola nervozna a uspavali sme sa hodinu.. akurat vecer je fajn mat ten isty cas na spanie, ale aj to sa este bude menit vela krat. Na papanie som nebudila, krmila som vzdy hned po spanku, aj pred spankom. Kupat neodporucam prilis pozde vecer.

pijavickaa
19. nov 2016

Režim sa budoval tak nejak postupne. Najprv kúpanie kazdy den v rovnaku hodinu a potom to uz nejak šlo. Niekedy aj drobec potrebuje spat viac, niekedy menej. Ale uz viem, ze doobeda okolo 9-10 a poobede okolo 2 a mozno este ku večeru si trosku pospi. Večer ho dávam spat okolo 9, lebo prespí celu noc a takto sa budí okolo 5-6 a ked som ho dávala okolo 7,30-8, tak uz o 4 rano bol hore oddýchnutý. Zatial je iba kojeny na požiadanie a ked zavedieme prikrmy, tak tie sa budem snažiť dávať mu v rovnaku hodinu. Ale na kojenie ho nikdy nebudim.

sibalka21
19. nov 2016

V 2,5 mesiacoch nemozes hovorit o nejakom rezime predsa... Ale co sa tyka budenia tak nie ja som nebudila... Ak ti vela spi a malo pribera tak v tom pripade ano, treba budit.. Inak nie....Kupal sa vzdy vecer, neda sa povedat ze v tu istu hodinu kedze spaval ako mu bolo treba ale tak okolo tej 7mej vecer sme sa snazili... Inak rezim nemal, kedze spanky sa mu skracovali nemohol mat nejaky presny rezim... Teraz ako ma jeden spanok tak uz rezim mame

tyelde
19. nov 2016

Mame priblizny, vytvoril sa sam od seba...ani mi nenapadne budit dieta kvoli jedlu, zobudi sa sama ak chce...ani kupanie nie je v rovnakom čase ani nic...ale zaspava a vstava cca v rovnakom case vzdy, bez mojho pricinenia 🙂

nina_tn
autor
19. nov 2016

Musite deti pocas dna uspavat ci ich nechate kedy vam zaspia?