Skúsenosti s monitorom dychu Snuza

4. sep 2022

Ahojte máte niekto skúsenosti z monitorom dychu snuza go alebo snuza hero? Musí sa dávať len na plienku bábätká na holo či aj na oblečenie? Ďakujem

thel
4. sep 2022

Musi byt na plienke a z bruska cez taku gumu snima dych.

bolarazjedna
4. sep 2022

Musíš to dat na plienku, musí sa to dotýkať bruška. Bábätka to nijako neruší, ja ho pokojne dávam s tým aj na bruško cvičiť, netlačí ho to.

petricka22
4. sep 2022

Urcite to snima aj cez body, jasne, ze nie cez sveter 😉 mne to z plienky padalo a robilo zbytocny poplach… kazdopadne za mna to nie je bohvieaka pomocka. Do postele je lepsi monitor dychu ako podlozka. A do kocika, mna to teda velmi rychlo prestalo bavit pouzivat. Hlavne, ak to mas zapnut/vypnut a mas dieta naobliekane.

autor
4. sep 2022

@petricka22 mne ide o to že kôli priestoru nebudeme mať postieľku len také ako mojžišov kôš a tam neviem či môžem dať monitor dychu keďže by som si ho musela požičiať 😔

petricka22
4. sep 2022

Podla mna sa tam zmesti aj monitor dychu, resp.pozri rozmery. Kazdopadne, aj ja som to povodne chcela riesit len s tymto monitorom snuza, ale po par dnoch som objednavala ten velky, lebo mala bola chudsia, vsetko jej bolo velke a stale to skratka padalo a robilo poplach. Tato snuza je urcena hlavne do kocika, alebo do auta…

petricka22
4. sep 2022

A je ti jasne, ze za chvilku ti babatko z toho kosika vyrastie a do pol roka, ak nie skor to budete musiet poriesit inak s tym spanim? To ja len, aby si si to s tym kosikom premyslela…

autor
4. sep 2022

@petricka22 nemalo by rýchlo vyrásť šírka je 100cm na 60 cm 2 ročny syn sa tam tiež v pohode vojde v postieľke je zatiaľ on a príde mi zbytočne na 3 4 mesiace kupovať 2 postieľku kým on si zvykne na posteľ 😏

thoughtfulweirdo
4. sep 2022

Ja som Snuzu dávala len na plienku pod oblečenie a bola som úplne spokojná, nemala ani jeden falošný poplach, nepadala, nerušila ho. Syn bol ale z tých baculatejších bábätiek.

petricka22
4. sep 2022

Zmestit sa zmesti, len aby nevypadlo 😀 ale pokial mate v plane to mat len na par mesiacov, tak ok. Kazdopadne, tam sa ti urcite vlezie monitor - podlozka. Ale rozhodnutie je samozrejme na tebe a financnych moznostiach…

kacena4
5. sep 2022

ja som mala rizikove deti (kyslikove) takze sme zvazovali vselico, z vlastnej skusenosti viem ze toto su totalne vyhodene peniaze, nakolko vsade kde to pozivat postel, kocik, autosedacka... je vela otrasov a vykazuje falosnu negativitu a pocit bezpecia.