Monitor dychu Snuza

sabbub
2. apr 2021

Ahojte maminky, znavzujeme kúpu monitoru dychu, len ako určite viete, trh je ich plny... a mna konkrétne zaujali monitory dychu na plienku od značky snuza, máte niektorá skúsenosti? Viete aký je rozdiel medzi Hero, halo, go či pico? Odporúčate ich? Boli bezproblémové? Či lepšie sú klasické? Ďakujem vopred za vaše rady a postrehy 🙂

kulumulu123
2. apr 2021

@sabbub mala som snoozu pri prvom dieťati super suv tom ze na vak es na plienku a použiješ kdekoľvek aj v kočíku.... Mala som klasický pri druhom dieťati v postieľke spával prvý týždeň potom mi bol vlastne na nič.... Blbé na ňom bolo keď sa krpec v noci zobudil na kŕmenie a ja ho v polispanku zabudla vypnúť tak zobudil celý dom.... Snooza bola super rozdiel medzi nimi neviem aký je mali sme go a bol super za mňa 100% spokojnosť....

renatka100
2. apr 2021

@sabbub urcite snuzu aj s alarmom a vybrovanim. Moze to mat kdekolvek v kociku na sedacke ked nahodou zaspi, u Vas v posteli...budes urcite kludnejsia - je to tak na prve 4 mesiace - kym sa dieta moc nehybe a neotaca, potom to uz nema vyznam.

titla
2. apr 2021

@sabbub Mali sme snuzu, aj kalsicky monitor dychu do postielky pod matrac. Podla mna lepsi klasicky monitor. Snuza bola dobra, ked spal cez den v kociku, ale za mna nevyhoda to zapinanie. Dieta mi zaspalo na prse, prelozila som do kocika a kym sa mi podarilo zariadenie zapnut, tak sa na to pipanie zobudil. A tiez ako bolo spomenute, vyuzijes len kym sa dieta nehybe. Lebo ako nahle sa zacina v spanku mrvit a pretacat, monitor uz neprilieha k telu, nedetekuje pohyb pri dychani a spusti alarm. A dieta je hore...

ancovicka21a
2. apr 2021

My mame hero,za mna super vec,som spokojná..teda,mame dva,jeden sme kúpili a jeden dostali..ak chces,mozem ti posunúť..snad to neni proti pravidlám..cisto novy,len oskusany,v záruke este vyše rok a pol..kúpili sme za 80..

l222
2. apr 2021

Snuza hero. Za nás super. Na to davnie na plienku pri prebaľovanie v noci som si zvykla hneď. Bolo super, ze mohol malý spať napr. aj s nami v posteli a bola som kľudnejšia. Aj keď mal teplotu, tak to trosku pridalo na pokoji.

sabbub
autor
2. apr 2021

@ancovicka21a aká by bola cena? 🙂

ancovicka21a
2. apr 2021

@sabbub napis mi spravu,nechcem to tu rozoberať 😉

kacena4
3. apr 2021

ahojko snuza je super, len si treba uvedomit, ze nefunguje v kociku ci inych pohyblivych "veciach" kde je monitor spusteny prave prave pohybom ineho objektu a nie dietata, takže nezachyti vypadok dychu lebo sa stale hybe. my sme pouzivali len v manzelskej posteli, alebo autosedacke (ale nie na brusku)

abcmajacba
31. aug 2021

@sabbub ahojte, prosím niektoré baby písali že sa nedá použiť v kočíku a iné že sa dá...ja by som chcela do kočíka či iné miesto hlavne (do postieľky máme). Tak ako sa to dá v kočíku použiť? 🥺 Môžem to dodatočne zapnúť keď zaspí či ako?

sabbub
autor
29. sep 2021

@abcmajacba dobrý deň, odpravedlnujem sa nebola som tu, ak pomôže ešte, možno nie Vám ale inej maminke, nakoniec sme kúpili, je to super pomocník keďže mala zväčša spáva s nami v posteli alebo aj inde ako v hlavnej postieľke, tak isto keď cestujeme k rodine je to veľmi prakticke. Monitor sa zapína iba na rovnom a pevnom povrchu aby sa mohol dobre kalibrovat, ale ak ho zapnete, pripevniť na plienku a dáte dieťa do kočíka kludne bude fungovať, len teda pre správne fungovanie musí kočík stať, aby sa teda monitor netrasol, lebo to bude zaznamenávať ako dýchanie, ale určite Vám nezačne pipat 🙂 od kúpi ho používam denne, a určite lepší a praktickejší podľa mna ako klasicky dostickovi. Vždy keď som malú prebalila, zapla som ho, nasadila, a kludne s ním fungovala, či pri kojení, noseni, kocikovani, pri polohe na brušku... a potom jednoducho zaspala s monitorom, a ja som ju nemusela zbytočne budiť aby som jej ho nasadila 🙂 mala už bude mat pól roka, a ozaj jo používame denne bez planých poplachov 🙂