Spánok 2,5-mesačného chlapčeka

safina541
24. mar 2023

Prosím o pradenie, mam 2 a pol mesacneho chlapčeka, ktory nechce spávať. Vždy zaspi ked ho krmim z fľaše, potom ho dam odgrgnúť a uz nechce vobec spat. Doma v kociku nezaspi. Zaspi iba von a to ho musim kocikovat, ked prestanem nespi. Dake rady?

mon2523
24. mar 2023

Ziadna rada neexistuje🙂 Mali sme to uplne rovnako, proste sa to po case nejak samo upravilo. Viem, ze to nie je bohvieco a nevyhovuje ti to, ale treba len vydrzat. Nic netrva vecne🙂

anesim
24. mar 2023

Takto sme fungovali 2 roky, spala len v kociku za jazdy,

basulaak
24. mar 2023

@safina541 skus pomocku na kocik rocket. Nemam osobnu skusenost ale sluzi presne nato aby dieta “drgala” v kociku a ty nemusis nachodit kilometre.

safina541
autor
24. mar 2023

@basulaak ma to nejake vibracie?

katka1111111
25. mar 2023

@safina541 ja mám ten istý problém.. pre mňa sú ale oveľa horším strašiakom noci…večer malá (3 mesiace) zaspáva okolo 20.00-20.30. Je na UM..Prvé budenie cca o 22.30 ale tie ďalšie sú katastrofa… niekedy je hore aj každú hodinu a takto je schopná ťahať aj do rána.. únava je šialená, každým dňom si myslím, že to už túto noc bude lepšie ale opak je pravdou…máte mamičky aspoň nejakú radu, ako predĺžiť jednotlivé spánky? Neviem, ako dlho zvládnem takto fungovať - sme už všetci veľmi unavení😩😩😩 ďakujem