Spávajú vaše 10 mesačné deti cez deň v kočíku či v postieľke?

veronika93jakub
21. jún 2014

Zaujima ma,ci davate vase deticky do kocika a tak vam zaspia vonku,alebo ich na denne spanky ukladate doma? Totiz moj maly mi v kociku nezaspi,tak ho musim davat spavat iba doma. A este by som chcela vediet kolko dennych spankov maju vase 10 mes.deticky,ako dlho im spanky trvaju a kedy idu spat vecer a kedy rano vstavaju. Dakujem

maryennn1
21. jún 2014

@veronika93jakub Ahoj, môj malý zaspí cez deň jedine vonku v kočíku, spánky máme dva, takže každý deň ideme vonku o pol deviatej, do deviatej zaspí a spí hodinku, potom ideme vonku po obede okolo jednej a zase pospí hodinku, niekedy dve. No a večer sa o pol siedmej ideme kupkať a o siedmej mi už sladko spinká v postieľke 🙂
Kedysi spinkával doma aj cez deň, ale neviem čo sa stalo a ako prišiel 9-ty mesiac, ako by uťalo a doma už nevie zaspať, musím ho proste ukočíkovať 🙂

sonice
21. jún 2014

@veronika93jakub Veron, nepýtaj sa ostatných. Urobte si tak ako vám vyhovuje 🙂.
My spíme rôzne, ale najčastejšie vonku v koči zaspí. Ale keď leje, tak dnu v posteli 🙂.
10 mes. synovia spali raz až dvakrát. Tzn poobede a večerom (ak boli veľmi unavení a potrebovali to - potom ale zaspali neskôr v noci).

zani84
21. jún 2014

Veron kazde babo je individualne preto sa vobec neriadte tym ako spia ine deticky...My spime vacsinou doma 2xdenne...zaspi mi aj v kociku,ale spinka max.hodinu...preto ho radsej necham vyspat doma kde mi doobeda prespi 2-2,5hodinky a poobede cca1,5hod.Vecer ho ukladam medzi pol deviatou -deviatou kedy bezproblemov zaspi😉

ushuaia
21. jún 2014

@veronika93jakub samozrejme kazde dieta je individualne... 🙂 , u nas je cely rok vonku horko...takze von ideme sporadicky, moja dcera spava v postielke, ma 2 spanky 1 1/2 - 2 hodinove) - moja ma 8 1/2 mesiaca, prespi celu noc od 6 mesiacov, zobudi sa max. 1x niekedy 2x za noc velmi individualne...len ked jej dudlik vypadne, ale aj ten si vie dat do pusinky sama aj v noci...a vsatava okolo 6 hodiny rano. Ked je unavena zaspi aj v kociku - ked sme s nou vonku cely den, alebo u znamych - zvycajne nedele...

barb06
21. jún 2014

Moja mala ma rok, ale v 10 mesiacoch mi zacala "strajkovat" so spankom; urcite preto, ze uz bola v sportovom kociku a doobeda ked sme boli vonku, tak uz nespala, aby jej nieco "neuslo" 🙂 a od tych 10 mesiacov mi vlastne spava uz len poobede, doma v postielke (jedine ak sme niekde vonku, tak spi v kociku), ale kedze mam aj 3rocneho syna, ktory mi este poobede tiez spava, tak mi to nevadi, aspon spia v priblizne rovnakom case; a spi mi 2-3 hodiny

janickacrazy
21. jún 2014

@veronika93jakub Moj ked mal 10 mes. spal len raz za den a to presne 20 minut, vstaval rano o 4:00hod. a isiel spat vecer o 20:00hod. Spal len v kociku, doma v postielke nechcel spavat cez den.

nicolle21
21. jún 2014

my mame uz 11 mes, ale je to cca rovnake ako pred mesiacom.. rano vstavame medi 5.30-7.00, doobeda chodime na prechadzku kocikom, vtedy ma spanok cca hodinu-hodinu a pol, najneskor do 11.00 je vyspaty, na poobednajsi spanok ide cca o 14tej, ten trva najviac dve hodiny, od 16tej je teda hore (povacsine uz skor) a kupeme sa o pol 8, zaspava nieco po 8mej 🙂

kofoluska
22. jún 2014

@veronika93jakub Ahoj. Moj maly od svojich cca siestich mesiacov v kociku spat uz nexce. Spava doma, v mojej posteli (tam spava aj v noci). Obvykle vstava okolo siestej, prvy spanok ma po osmej a spi hodku a pol. Najviac vsak do desiatej. Potom je tri - styri hodky hore a zase spi hodku a pol. Spavat chodi okolo siedmej.Obcas sa stane, ze rano pospi dlhsie (ak sa na ranne mlieko zobudi uz o piatej), to ide spat az okolo desiatej a potom este okolo pol stvrtej. V takom pripade mi pred deviatou vecer nezaspi, ale to su na stastie ojedinele pripady.

sense
22. jún 2014

moja mala dva a do nejakeho 13mesiaca spavala zasadne len v kociku potom sme kocik vymenili a spava v posteli....inak spavala vonku za kazdeho pocasia oba spanky....

darina_z
22. jún 2014

My mame tiez 10 mesiacov a cca od 7 mesiaca spavame uz iba doma. Mala problem s 30min spankami, tak spm na radu kamaratky zacala s nou spavat doma, a zabralo, spi aj 1,5hod, v kociku to bolo 30min. Ale tento tyzden ju chcem skusit dat opat do kocika, co to spravi 🙂 spanky mame stale 2, ale uz tiez chvilami uvazujeme nad jednym, lebo uz asi mesiac uspavame strasne dlho na nocny spanok, kedze ten druhy mava okolo 3 poobede, a potom nie a nie zaspat,. Skusili sme minuly vikend dat iba jeden spanok, vecer do piatich min zaspala, ale o hodinu bola hore, rodicia som oddychnuta ideme sa hrat 🙂 takze s tym asi pockame, kedze asi tie dva spanky stale potrebuje, lebo cez den zaspi na oba spanky do 10min, a spi povacsine 1,5hod.