Spánok 6-mesačnej

16. mar 2023

Ahojte baby, uz tu píšem od zúfalstva ci ste si neprešli niekto takou situáciou..
Keď dcéra mala mesiac spavala super ukážkovo, od 2mesiaca zacala mat denný spanok zlý v postielke dala len 30min, tak som chodila s nou von v kočíku tam dala 2h niekedy ak 3 potom od 5 mesiaca už aj v kočíku 30min, viac nechce spať je celý deň nervózna umrnkana... v noci spala do 4-5mesiaca celkom ôk budila sa 3-4x na mlieko s tým ze nočný spanok ma o 19.00... od 5 mesiaca trvá to už mesiac a pol budí sa od 22.30 kazdu hodinu niekedy aj 2x do hodiny.. cez deň 3x 30minutove spanky
Ja už ako fakt nevládzem proste už som skúsila asi všetko... bdele okná,tma, douspavanie ja tomu nechápem....
Mali ste niekto taky problém ako ste vyriešili 30minutove spanky? Dá sa to vôbec riešiť?

rhodesian
16. mar 2023

Moja ma 9 mesiacov. Cez deň 2x35 minút, v noci 12-15x hore. Koľko krát sa zobudí o 2 v noci a je hore 3-4 hodiny 🤦‍♀️🤷‍♀️ doktorka mi na to povedala že je to proste také dieťa a musím vydržať. Tak držím, schudla som viac ako 4kg z váhy ktorú som mala pred začiatkom tehotenstva , v dome bordel jak u spoluobčanov na Luniku 🤦‍♀️ ale držím.
Skus niekoho poprosiť o pomoc , aspoň cez deň, nech si trosku oddýchneš.
A inak mne veľmi pomohlo na vonkajší spánok nahodiť športové (korytkove) sedenie. V kočíku vie pospať aj hodinku, hodinku a pol. Ale samozrejme nedá sa byť vonku stále 🤦‍♀️
No dokým bola vo vaničke tak tam spať nechcela vôbec.
Držím palce ❤️

autor
16. mar 2023

@rhodesian myslíš ze by som ju mohla už dať do sportiaka? Jemine to mate podobne ako my to vstavanie dnes som si robila čiarky na napier lebo si to niekdy už ani nepamätám koľko krát vstanem dnes som mala 14x!!!!
Nemá mi kto pomôcť.. ty ako zvládaš ako?

dominidi
16. mar 2023

Ahoj, moj mal krasny spanok az do 4m regresie, pozom taketo pol hodinovky..bol nedozspatelny, ale pritom unaveny a placlivy..bola som na pokraji zrutenia😀
Vyriesil to nosic a prechadzky..takto spi krasne

zuzkapap
16. mar 2023

Aj moja v Tom veku spala presne tak hrozne... Cez deň polhodinovky a v noci 10-20x hore 🤦‍♀️ máš 3 možnosti podľa mňa - 1. Vydržať to, raz to prejde 2. Tvrdý spánkový tréning, ktorý zahŕňa aj vyplakanie (nie každý to uznáva) 3. Jemný spánkový tréning bez vyplakania, ale tu by som išla cez spankovu poradkyňu, nech vypracujete podrobný plán, ale bude to stáť veľa úsilia 🙂 držím palce

simona92101
20. mar 2023

Ahoj,riesim u skoro 6m dcerky do bodky rovnaky problem,a tiez uz som zrela na psychiatra..dnes som kontaktovala na FB Lepsi spanok babatiek ci nevie pomoct..skus kontaktovat,ci by neporadila..drzim palce

autor
20. mar 2023

@simona92101 dnes mi akurát prišlo od nej spankove poradenstvo platila som 104e nič nove som sa nedozvedela

simona92101
20. mar 2023

Co to znamena ze nic nove?neoplati sa to teda?