Svrbiaca hlavička u 11 mesačnej

ritamis
28. júl 2019

Ahojte mamičky, 11 mesačná dcérka sa začala škrabať po hlavičke,zjavne ju svrbi-ma ju takú podráždenú,červené suché miesta.
Nemáte niektorá s tým skúsenosti,resp. neviete mi poradiť nejakú kozmetiku na to? Na cene nezáleží. Vďaka

candii
28. júl 2019

Môj malý keď mal toto, kúpila som mu sampon babe, mal lupiny a podráždenú pokožku, tiež ho to svrbelo. Prestala som často umývať hlávku šampónom. Umývam mu hlavu 1x týždenne šampónom a nemá už žiadny problém

ritamis
autor
28. júl 2019

@candii ďakujem pekne za radu,ona moc vlaskov ani nemá,babe šampón mám-Aj na mliečnu krustu aj klasicky..hlavičku jej umývam iba čistou vodou a stále ju to svrbka..
Myslíš že mám teda vyskúšať ten klasický babe šampón?

candii
28. júl 2019

@ritamis skús, za to nič nedáš, presne dávala som ten na mliečnu chrastu, ja som bola aj v lekárni a pre také malé dieťa nič nemali na to. Tak som zobrala tento babe šampón a pomohlo

babi81
28. júl 2019

@ritamis my sme mali podobny problem tiez sa velmi skrabala, pouzivam biodermu na vlasky a umyvam max 2x za tyzden

ritamis
autor
28. júl 2019

@babi81 ďakujem moc za radu

ydnew
28. júl 2019

@ritamis skús vyskúšať kozmetiku aderma majú produkt vo sa používa aj na telo aj na vlasky u nás sa tiež skrabala a mala aj take supinky a toto zabralo po dvoch pouzitaiach vlasky jej umývam max 2x do tyz keď je teraz teplo

ritamis
autor
28. júl 2019

@ydnew ďakujem 🍀

julianadrx
28. júl 2019

Ak má fakt suchú pokožku na hlávke tak sa neboj ani olejčeka, ja som synčekovi hlávku normálne naolejovala, vyčesala jemným hrebienčekom či kefkou tie šupinky a bolo dobre. A ten decký šampón je tiež super. Je teplo, drobci sa potia 🙂 snáď pomôže

ritamis
autor
28. júl 2019

@julianadrx ďakujem moc