Syn sa po zmene mlieka viac budí. Je to normálne?

evka444
27. sep 2010

zmenila som mlieko prešla som z nutrilonu 1 extrea to je sýtejši na sunár 1 z dôvodu že nutrilon synčeka začal dosť zapekať. máme problémy s kakaním no pijeme dosť vody. môže z toho menej spať? budil sa mi skoro každé 2,5-3 hodiny.nieje niečo čim by som si dohustila ten sunár alebo je to o zvyku? alebo radšej prejsť na BEBU? predtým mi už prespal 6 hodín ☹

latvia
27. sep 2010

kojene deti sa budia ovela castejsie, aj kazdu 1.5-2hod, nekojene trochu menej, menit mlieko len preto ze ti neprespi 6 hodin by som nemenila, sytejsie mlieko je zahustovacie a potom ti zle kaka.tvoj syn je este prilis malicky na to aby spal takto dlho(aj ked niektore deti prespia ovela viac), menit mlieko len kvoli tomu ze sa castejsie budi by sa nemalo.....

junovka
27. sep 2010

urcite to nema nic spolocne s mliekom, ale s apetitom a rychlym rastom dietatka 🙂

melpomene
27. sep 2010

no ja ked som malemu davala nutrilon ci uz HA alebo normalny, tiez sme vstavali kazdych 2,5 az 3 hodiny...spavat celu noc sme zacali asi tak pred mesiacom ked, mal maly 15 mesiacov...kazde dieta je ine...a to som mu skusala davat aj tie zahustene mliecka a vysledok bol rovnaky tak som mu to prestala davat lebo sa mi zdalo, ze mu to len zbytocne zatazuje zaludok...ono sa to vsetko casom upravi samo len treba vydrzat 😉