Ktoré umelé mlieko by ste mi odporučili?

liviafazekasova
1. okt 2021

Ahojte maminky 😊 mám 18.mesačného synčeka a pijeme Nutrilon 3 už len na noc pred spaním aj to predtým ešte večeria a niekedy raz za deň pred obedňajším spánkom ale to len občas ak napr. nestihnem navariť kým ide spať tak aby nešiel búvať hladný. Nevypije veľa mlieka cca 120ml ale natom zaspí.
Chcela by som zmeniť buď na Sunar alebo Hami. Ktoré by ste mi odporučili.?
Bebu nie lebo sme pili keď bol maličký a zapekalo ho.
Dôvod je len ten že chcem skúsiť iné už ho pije len zo zvyku, papá všetko, a tieto mlieka sú aj lacnejšie😊😊😊

deti95060810
1. okt 2021

môže už aj mlieko obyčajné z obchodu...

liviafazekasova
autor
1. okt 2021

@deti95060810 viem ale nechutí mu nechce ho piť vôbec 😔😔 viackrát sme mu skúšali dať

1katus1
1. okt 2021

@liviafazekasova ak máš možnosť zozen mlieko domáce alebo z mliekomatu. Tu zafarbený vodu z obchodu by som nedala ani mačke nie to ešte dieťaťu.

paulinkaa2
1. okt 2021

@liviafazekasova ahoj ja som mojej menila v 14mesiacoch a taky ekzém že mesiac sa davala dokopy.
Ja by som pokračovala vtom co pije 🙂

liviafazekasova
autor
1. okt 2021

@1katus1 to že u nás nieje mliekomat a ani neviem nikoho kto by mal domáce mliečko, mliekomat máme ďalej v inom meste a kvôli tomu stále cestovať, nemôžem z toho kúpiť viecej naraz pokazilo by sa podľa mňa 😐😐😐

tatiana1329
1. okt 2021

Zo vsetkych ktore su na trhu by som vybrala HIPP... a aj sme tak urobili aj ked deti boli kojene vzdy som chcela mat doma istotu ze ak to mne nepojde budem mat nahradu.

nikpa
1. okt 2021

@liviafazekasova Z toho čo si napísala nič, za mňa čo sa kvality týka je veľmi dobré Kendamil. A chuťou sa s ostatnými UM nedá ani porovnať.

liviafazekasova
autor
1. okt 2021

@paulinkaa2 áno?? No my sme trpeli ekzémom od narodenia ale vyzerá to tak že už chvála bohu z toho vyrástol 🙏🙏 ale pil stále nutrilon najprv HA, potom aj sunar ha sme skusili, aj francuzke mlieko ale stále sme sa vrátili k nutrilonu lebo sunar ha mu nechutil a z francúzskeho sa mu ekzém zhoršoval, ale uz dlhšiu dobu nemá a papá všetko okrem citrusov

1katus1
2. okt 2021

@liviafazekasova tak aspoň nekupovat to či má záruku rok. Ja som kôli mlieku pre decká chodila 7km autom aby mali keď mal sused odstavení kravu lebo bola telna

happymom14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
happymom14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz