Zhustnú vlásky ročnému drobcovi po ich ostrihaní?

tosijo
17. okt 2011

Ahojte. Náš drobček má rok, a má veľmi riedke blonďaté vlásky. Muž hovorí, že ho mám ostrihať, že mu zhustnú. Čo si o tom myslíte? Máte skúsenosť? 😉

irriss
17. okt 2011

@tosijo
Tento argument byl pouzivan po dlouhou dobu meho detstvi 😒 ..."super nazor a duvod"(babicky) , jak byt vecne "na kluka".. 😠

Vlasy mi zhoustly AZ v tehotenstvi...ted bych mohla rozdavat 😉
Moje devcata dvojcata maji take problem s vlaskama, tady v Italii mi lekari uuuplne vyvratili tuto domnenku ohledne strihani....dali nam jakysi vtiraci balzam a leky...nebudu Ti zbytecne psat nazvy, jsou mistni...

tehulka2011
17. okt 2011

@tosijo pocet vlasovych korienkov je pevne dany, dedicne. Ked ho ostrihas, tak mu mozu vyrast "hrubsie-silnejsie" vlasky, takze opticky moze vyzerat ze mu vlasky zhustli

atreyu
17. okt 2011

súhlasím s @irriss ...mňa tiež celé detstvo strihali na krátko, na všetkých fotkách vyzerám hrozne...vraj budem mať husté vlasy....houby....mám slamu na hlave

raffaella
17. okt 2011

@tosijo tak ja som tiez bola strihana na chlapca cele detstvo, a vlasy su stale jemne a riedke 😝 minule som pozerala ako nejaka dermatologicka v TV vravela, ze to je obrovsky mytus zalozeny na nepravde, ze proste pocet vlasovych cibuliek je dany geneticky a ani strihanim, ani nijak ho nemozno zmenit.
Takze darmo budu deti strihane, nicomu to nepomoze, akurat mozu mat z toho zbytocnu traumu.

tosijo
autor
17. okt 2011

zas ho nechcem vykosit dohola 🙂 len keby to pomohlo, tak by sme vlasky trošku zriedili... ale tiež si myslím, že je to len mytus