Strava v tehotenstve

15. feb 2023

Ahojte baby čo ste jedli v tehotenstve keď ste nemali na nič chuť ale predsa sa len jesť musí ...pre porovnanie ja som bola dosť veľký jedák a teraz všetky jedlá ktoré mi proste chutili a jedla som ich pravidelne mi proste nechutia. už pri spagetach s kečupom sa mi zdvíha žalúdok čo predtým som mohla na kilá jesť ...

terry658
15. feb 2023

Prvé mesiace asi len to, čo žalúdok zvládne. Potom to už pojde samo.

autor
15. feb 2023

Mne nechutí ale absolutne nič :( proste rožok s maslom blé no proste všetko som už zúfalá som len v 9 týždni ale ako katastrofa :(

ivver
15. feb 2023

Mala.som to pri prvom tehotenstve a mám to aj pri druhom .. treba len počkaj, keď nemáš chuť nepapaj to , snaž sa aby si mala aspoň tekutiny, ovocie , zeleninu poprípade nejaké mäsko....neboj pomaly to začne ustupovať 😊

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terry658
15. feb 2023

Mňa vždy zachránilo sladké pečivo a keksiky.

tyrkysova_kobyla
15. feb 2023

No mne tiez malo co chutilo, zaludok som zachranovala Coca Colou, tak aspon trochu cukru=energie som prijala, ale inak piskoty, keksiky a celkom mi chutili cestoviny a nezdrave jedla (pizza, Mekac...)

koticka
16. feb 2023

Biele čerstvé rožky so smotanovou nátierkou, paradajky. Ľadový šalát s citrónom. Rožky s horčicou … niekedy to ostalo, niekedy nie. Ale museli to byť ranné čerstvé biele rožky. Nič ostatné som nemohla. Potom už ani len paradajky, nahradila ich šunka. V 5tom mesiaci sa to ukľudnilo. Nútila som sa jesť, aj keď som vedela že to do 10-15 min môže skončiť všetko vo wc