Vyhraj 5 balíčkov Korunný cukor na pečenie a prípravu lahodných džemov a sirupov

1. jún 2015
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Milé dievčatá,
pre všetky fanúšičky domácej sladkej kuchyne sme pripravili super súťaž! Hrajte s nami o 5 balíčkov Korunný cukor na pečenie a prípravu lahodných džemov a sirupov. V každom balíčku nájdete Korunný cukor BIO kryštálový spolu s originálnou dózou. Korunný cukor želírovací 2:1, Korunný cukor na prípravu sirupu z kvetov bazy a byliniek a Korunný cukor na prípravu sirupu z bobuľového a kôstkového ovocia.

Zapojte sa do súťaže ešte dnes! Je to jednoduché!

Pošlite nám foto vlastnoručne upečeného koláča, narodeninovej torty, alebo ako s deťmi varíte džemík, či inú sladkú dobrotu. Jednoducho fotku, ktorá nám sprostredkuje zážitky z vašej sladkej kuchyne. Tešíme sa!

Pravidlá súťaže:
1. Do súťaženého fóra s názvom „Súťažte s Korunným cukrom /Slovenskými cukrovarmi“ nám pošlite foto podľa zadanej témy
2. Fotky môžete do súťažného fóra posielať od 1. 6. 2015 do 7. 6. 2015
3. Po skončení súťaže bude vyžrebovaných 5 výhercov sladkých balíčkov Korunný cukor
4. V súťažnom fóre s názvom „Súťažíme s Korunným cukrom /Slovenskými cukrovarmi“ zverejníme do 5 dní od ukončenia súťažte loginy výhercov a budeme ich kontaktovať internou poštou.
5. Najneskôr do 2 týždňov od zverejnenia výhercov vám budú domov zaslané výherné ceny

Inšpiráciu na sladké dobroty nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/pr_clanok/article/sutaz-uchovajte-si-vone-a-chute-leta-v-z9whqm/

Výhercami sú:
@gabikas82
@misha10
@silvika077
@irenaliza
@elenkaw

Gratulujeme!

moncsi1987
1. jún 2015

Nasa kokosova mnamka.
Kedze som este moc maly aby somo pomahal tak aspon si ochutnam varechu.🙂

minulin
1. jún 2015

Nasa doma robena Smotanovo-piskotova torta k tretim narodeninam 🙂 Snad sa paci 🙂 😎 Korunny nesmel samozrejme chybat 😉

gabikas82
1. jún 2015

Takto my pečieme buchtičky 🙂

helena3003
1. jún 2015

Takto mi si pečieme stále ,lebo milujeme sladkéééé,a teraz je sezona jahôd a čerešní tak bude toho ovela viac , a sirupček bazový máme hotový.

cetera
1. jún 2015

u nas pecie jablkovy kolac vyhradne tatko a dcera Emmka mi pomaha napr. s lineckym pecivom

jeronymo
1. jún 2015

Naša čokoládová torta s trubičkami , želé cukríky ukladal synček 🙂

masiarova1
1. jún 2015

Krtkova torta k narodeninám moje vnučky 😎 .Na každé narodeniny si praje takú istú.

harvy27
1. jún 2015

ked mal rok starší spravyli sme ovocnú tortu z jedlou servytou....a druhý mal teraz nedavno 2 rôčky tak dostal čokoládovú tortu 🙂

datulik27
1. jún 2015

dcérke na 1. narodeniny

misha10
1. jún 2015

Syn je náš malý vianočný darček, takže máme každé vianoce o sladké postarané 😉 🙂 🙂

barunka
1. jún 2015

Tak u nás sladké musí byť, pečiem v podstate stále, aby ma nakoniec deti nepožrali 😀
Fotiť si síce naše dobroty nestíham, ale aspoň zopár fotiek som vyňúrala v archíve 🙂 Foto tortičky a potom dôvod, prečo musím stále piecť. O toto sa u nás doma bijú 😀

gradula
1. jún 2015

Cheesecake, cernicovy kolac, nedokonala torta pre dcerku 🙂

vtacatko3
1. jún 2015

Mamííí, to sa nedá jesť. Iste je to bez cukru. Dúfam, že vyhraš korunný, nech to má doma všetko správnu chuť.

ma1111
1. jún 2015

Suťažte s rodinnným cukrom 🙂

mariaxx01
1. jún 2015

🙂 moj kolacik

slavka11
1. jún 2015

pokus o torticku pre synceka k 5 narod,

unudena
1. jún 2015

Moja prva Barbie do slova a dopismena len je pre moju Kacenku a samozrejme s korunnym

aries2004
1. jún 2015

Naše tortičky z rodinných osláv

slamienka
1. jún 2015

Táááák mi chutí sladké 🙂

bettybetty
1. jún 2015

Jaffa rezy, ktoré sa minuli veľmi rýchlo.

hopacupa
1. jún 2015

Bublanina v procese 🙂

ip75
1. jún 2015

Takéto dobroty sa vypekajú u nás 🙂

dagina55
1. jún 2015

Pár mojich výtvorov 🙂

didi101
1. jún 2015

Nazrite aj do našej kuchyne ...

angelheart
1. jún 2015

osviežujúci pudingovo-jahodový koláčik

lampova
1. jún 2015

aj my pečieme

silvika077
1. jún 2015

takýchto pomocníkov mám pri pečení a spolu nám veľmi darí 😉 ved posúdte sami 🙂

silwia88
1. jún 2015

Nevyzeral najlepšie, ale bol úplne božský 🙂

nanina11
1. jún 2015

moja Marlenka 🙂

betka14
1. jún 2015